Previous
Next

تابلو توقف ممنوع

تابلو توقف ممنوع را می‌توان یکی از مهم‌ترین تابلوهای بازدارنده راهنمایی‌ورانندگی به شمار آورد که در مکان‌های مختلف نصب می‌شود.

محصولات مرتبط

تابلو توقف ممنوع یکی از انواع تابلوهای راهنمایی‌ورانندگی کاربردی است که از بی‌نظمی و توقف نامناسب پیشگیری می‌کند. حاشیه و خط‌قرمز توقف‌ ممنوع در مرکز تابلو، هشدار توقف ‌ممنوع را به رانندگان می‌دهد. این تابلو به طور معمول در خیابان‌های پررفت‌وآمد، مرکز شهر، میدان‌ها و ... نصب می‌شود. با این اوصاف سطح کارایی و استفاده از تابلو مذکور بیش از چیزی است که می‌پنداریم.

تابلوهای توقف ممنوع از ورق گالوانیزه ضدزنگ دارای خاصیت UV  تهیه می‌شوند. از‌این‌رو مقاومت بالایی در برابر تمام عوامل محیطی مخرب دارند. این تابلو دارای رنگ زمینه آبی الکترواستاتیک است که در گذر زمان هیچ تغییری نمی‌کند.

تابلو توقف ممنوع گالوانیزه

تابلو راهنمایی رانندگی توقف ممنوع

کنترل نظم اتومبیل‌ها در خیابان‌های شهر امری دشوار است که با کمک تابلوهای ترافیکی راهنمایی‌ورانندگی آسان می‌شود. تابلو توقف ممنوع نیز یکی از تابلوهای بازدارنده راهنمایی‌ورانندگی است که از توقف بی‌جا و هرج‌ومرج در خیابان‌ها پیشگیری می‌کند. این تابلو فلزی دایره‌ای با زمینه آبی، حاوی حاشیه و خطی قرمز است که نشان‌دهنده ممنوعیت توقف هستند.

بدنه تابلو راهنمایی رانندگی توقف ممنوع از جنس ورق گالوانیزه دارای ضخامت ۱.۵ الی ۳ میلی‌متر است که سبب مقاومت چشمگیر آن می‌شود. سطح این تابلو به‌گونه‌ای است که در تاریکی شب، انعکاس نور بالایی داشته و جلب‌توجه می‌کند. در واقع این تابلو بازدارنده محکم طوری طراحی شده که در شب و روز پیام هشدار را به رانندگان منتقل کرده و از توقف آن‌ها جلوگیری کند.

خصوصیات تابلو توقف ممنوع

به‌کارگیری ورق گالوانیزه یا ورق روغنی محکم باخاصیت ضد اکسایش در تولید تابلو توقف ممنوع، موجب دوام و مقاومت این محصول در برابر تغییرات آب‌وهوا شده است. از سوی دیگر بدنه این تابلو به‌وسیله رنگ الکترواستاتیک مخصوص پوشش داده شده که از خط‌وخش، رنگ‌پریدگی و تغییر رنگ آن پیشگیری می‌کند.

نصب شبرنگ مخصوص تابلوهای ترافیکی روی این محصول نیز سبب افزایش انعکاس نور و همچنین افزایش عمر آن می‌شود. ویژگی‌های تابلو توقف ممنوع بیش از این‌ها هستند که برخی دیگر از آن‌ها در ادامه آمده‌اند:

 • علائم ماندگار و باکیفیت به دلیل چاپ کامپیوتری
 • مقاوم به ضربه و فشار
 • مقاوم به رطوبت
 • عدم جذب آلودگی‌های موجود در هوا
 • قابل شستشو
 • مقاوم در برابر امواج مخرب نور خورشید
 • ثبات رنگ و شکل ظاهری
 • مقاوم‌به‌گرما و سرما

تابلو توقف ممنوع در خیابان

کاربرد تابلوهای توقف ممنوع از مرکز شهر تا جلو بیمارستان

به‌جرئت می‌توان تابلو توقف ممنوع را به‌عنوان یکی از کاربردی‌ترین تابلوهای ترافیکی مورداستفاده در شهرها به شمار آورد. در واقع کارایی قابل‌توجه این محصول سبب خرید تابلو توقف ممنوع در تعداد بالا است. اما این تابلو در چه جاهایی نصب می‌شود و از توقف بی‌مورد پیشگیری می‌کند؟ تابلوهای توقف ممنوع تابلو‌های الزامی در جلو درب بیمارستان‌ها، آتش‌نشانی‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و ... هستند. برخی از موقعیت‌های نصب تابلو مذکور شامل موارد ذیل هستند:

 • درون تونل‌ها
 • روی پل
 • در تقاطع‌ها و چهارراه‌ها
 • میدان‌ها
 • جلو درب‌ برخی سازمان‌ها و ادارات

قیمت خرید تابلو توقف ممنوع

قیمت تابلو توقف ممنوع باتوجه‌به اندازه، کیفیت، جنس بدنه و حتی فروشنده متغیر است. در واقع برخی فروشندگان تابلوهای ترافیکی را با قیمت منصفانه به فروش می‌رسانند. به طور مثال مجموعه ترافیک کالا با خرید مستقیم از کارخانه، تابلو‌های توقف ممنوع مرغوب و سایر تجهیزات ترافیکی را با قیمت مطلوب به مشتریان ارائه می‌دهد.

مشخصات

نام محصولعلامت توقف ممنوع

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha