Previous
Next

تابلو پارک سوار

  • ورق تابلو پارک سوار از جنس گالوانیزه اصل و یا ورق روغنی است.
  • جنس رنگ سطح تابلو ، الکترواستاتیک 
  • مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
  • مقاوم در مقابل خوشید ، رطوبت ، بارندگی ، گرما و سرما 
  • مناسب برای شرایط جوی مختلف
  • حمل و نصب اسان 

محصولات مرتبط

تابلوی پارک سوار چیست؟

تابلوهای ترافیکی پارک سوار در دسته تابلوهای اخباری قرار دارد . این تابلو مطابق با شکل تعریف شده برای تابلوهای اخباری به شکل مستطیل است. در پس زمینه آبی آن نشان ها و علامتهای مخصوص به پارک سوار با رنگ مشکی درج شده است . از این تابلو برای اطلاع رسانی به رانندگان که میتوانند خودروی خود را در این محل با خیال راحت پارک نمایند و با کمک وسایل نقلیه عمومی به ادامه مسیر خود بپردازند.

اما در صورت نیاز به راهنمایی یا مشاوره بیشتر در مورد هر سوالی ، کافیست در تلگرام ، اینستا گرام و یا واتس آپ پیام دهید و یا با شماره 09352621162 تماس بگیرید . ما همیشه آماده هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

برای اینکه اهمیت استفاده از تابلو پارک سوار را درک کنیم بهتر است بدانیم پارک سوار چیست؟ و وجود آن در اطراف شهر ها چه مزیت هایی دارد؟

تابلو پارک سوار

پارک سوار چیست؟

پارک و سوار شدن نوعی حمل و نقل یکپارچه است که به کاربران حمل و نقل خصوصی اجازه می دهد وسایل نقلیه خود را در یک پارکینگ بزرگ پارک کنند و با استفاده از حمل و نقل عمومی به مرکز شهر سفر کنند. اکثریت قریب به اتفاق مکان‌های پارک سوار در خارج از نواحی شهری مراکز شهر قرار دارند و برای رفع ازدحام جاده‌ها در امتداد جاده‌های منتهی به مرکز شهر و واقع در داخل خود طراحی شده‌اند. در حالی که اتوبوس، قطار سبک یا مترو و... می توانند خدمات حمل و نقل عمومی را در مکان های پارک سوار ارائه دهند، در اکثر موارد این خدمات توسط خدمات اتوبوس اختصاصی ارائه می شود.

مزایای توسعه خدمات پارک سوار

پارک سوار یکی از بخش‌های مهم برای توسعه استفاده از حمل و نقل عمومی در بین مسافران است.

امکانات پارک سوار به مسافران این امکان را می دهد که از رانندگی پر استرس در امتداد جاده های شلوغ و جستجوی پارکینگ کمیاب و گران در مرکز شهر اجتناب کنند. آنها ممکن است با کمک به استفاده از حمل و نقل عمومی در مناطق شلوغ شهری، ازدحام را کاهش دهند.

امکانات پارک سوار به مسافرانی که فراتر از فاصله پیاده روی عملی از ایستگاه راه آهن یا ایستگاه اتوبوس زندگی می کنند، کمک می کند. آنها همچنین ممکن است برای مسافرانی که وسایل نقلیه سوخت جایگزین دارند، که اغلب دارای برد کمتری هستند، زمانی که تسهیلات به خانه نزدیکتر از مقصد نهایی است، مناسب باشند.

بسیاری از پارک ها و وسایل نقلیه دارای قسمت های انتظار مسافر و/یا توالت هستند. اطلاعات سفر ، مانند بروشورها و پوسترها، ممکن است ارائه شود. در مراکز بزرگتر، خدمات اضافی مانند دفتر مسافرتی، فروشگاه مواد غذایی، کارواش ، یا کافه تریا ممکن است ارائه شود. اینها اغلب توسط اپراتورهای شهرداری برای تشویق استفاده از پارک سوار ارائه می شوند.

تابلوهای پارک سوار در ابتدای پارک سوارها قرار می گیرند تا رانندگان را از این امکان با خبر نمایند . و این خود یک تشویق برای رانندگان است تا بیشتر از وسایل نقلی عمومی استفاده نمایند.

ویژگی های تابلو پارک سوار

ورق تابلو پارک سوار از جنس گالوانیزه اصل و یا ورق روغنی است.
جنس رنگ روی تابلو ، الکترواستاتیک است به همین دلیل در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی مقاوم است.
در مقابل خوشید ، رطوبت ، بارندگی ، گرما و سرما مقاوم است و برای شرایط جوی مختلف مناسب می باشد.
حمل و نصب اسان است.

قیمت ، خرید و سفارش تابلو پارک سوار از ترافیک کالا

شرکت ترافیک کالا به منظور صرفه جویی در هزینه ها ، اقدام به تولید تابلوهای ترافیکی و سایر تجهیزات ترافیکی با مواد اولیه با کیفیت و عرضه مستقیم آن ها به صورت آنلاین کرده است.

اگر می خواهید از تولید کننده و بدون واسطه انواع تجهیزات ترافیکی را تهیه نمایید شرکت ترافیک کالا آماده خدمت رسانی به شما است.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha