تجهیزات ایمنی پارکینگ

نمایش 1 تا 12 از 17 مورد

فیلترهای فعال

تجهیزات ایمنی پارکینگ

به عنوان بخشی از قانون ایمنی و بهداشت در محل کار، همه مالکان پارکینگ و پیمانکارانی که پارکینگ‌ها را اداره می‌کنند، موظفند از ایمنی و مناسب بودن آن‌ها برای وسایل نقلیه و عابران پیاده که از آنها استفاده می‌کنند، اطمینان حاصل کنند.

خطرات بالقوه مختلفی برای محافظت در این محیط ها وجود دارد، بنابراین مهم است که تدابیری برای آرام کردن ترافیک و اقدامات حفاظتی در نظر گرفته شود. از طبقه همکف تا چند طبقه، در اینجا تجهیزات ایمنی ضروری که برای حفظ ایمنی و ایمنی پارکینگ‌های خود به آن نیاز دارید، موجود می باشد.

مهار سرعت

یکی از جنبه های مهم آرامش ترافیک در پارکینگ ها، محدود کردن سرعت وسایل نقلیه است. یک محدود کننده سرعت باید تعبیه شود، به طور ایده آل 20 کیلومتر در ساعت یا کمتر، و به وضوح علامت گذاری شود. با این حال، استفاده از علائم به تنهایی اغلب به آن اندازه موثر نیست، زیرا همیشه رانندگانی هستند که قوانین را نادیده می گیرند و با سرعت خود حرکت می کنند. بنابراین بهتر است برای تشویق رانندگی مسئولانه، کنترل بیشتر بر جریان ترافیک و کاهش احتمال برخورد، چند سرعت گیر در مسیر در نظر بگیرید.

سرعت گیرهای ما در ارتفاع های متفاوت هستند. 45 میلی متر برای زمانی که سرعت باید به 20 کیلومتر در ساعت محدود شود و ارتفاع 60 میلی متر برای سرعت های 10-15 کیلومتر در ساعت توصیه می شود. اینها به وضوح برای دید بهتر مشخص شده اند و به صورت بسته بندی به همراه اتصالات مورد نیاز برای نصب فروخته می شوند.

برای به دست آوردن ایمن ترین و مؤثرترین راه حل، موقعیت یابی باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. خودروها در حالت ایده‌آل باید روی سرعت‌گیرها در یک خط مستقیم حرکت کنند، زیرا چرخاندن آن‌ها ممکن است به سرعت‌گیر و تثبیت‌کننده‌ها آسیب بزند، و همچنین باعث ناراحتی جدی راننده و سرنشینان آن‌ها شود. همچنین دست اندازها باید قبل از هر تقاطع نصب شود تا خطر توقف وسایل نقلیه در هنگام دور شدن کاهش یابد.

علائم و برچسب های پارکینگ

هنگامی که وظیفه دارید پارکینگ یا گاراژ خود را ایمن نگه دارید، نصب علائم مناسب برای جلوگیری از ازدحام، جلوگیری از تصادفات و اطمینان از مطابقت پارکینگ شما با مقررات است. و ترافیک کالا همه چیزهایی را که برای تحقق آن نیاز دارید، موجود دارد. از تابلوها و برچسب‌های ممنوعیت پارک گرفته تا پارکینگ رزرو شده و تابلوهای پارکینگ در دسترس گرفته تا تابلوهایی که جایگاه حمل و نقل، تحویل و بارگیری را مشخص می‌کنند، ترافیک کالا همه چیزهایی را که برای کنترل جریان ترافیک و اجتناب از مسئولیت در صورت تصادف نیاز دارید، دارد. که در ملک شما امکان دارد رخ دهد. به رانندگان اطلاع دهید که کجا می توانند و کجا نمی توانند پارک کنند. بیش از 1500 تابلو پارکینگ از جمله گزینه های سازگار با استانداردهای سازمان ایمنی و بهداشت را خریداری کنید و سوالات خود را می توانید با مشاوران ما در میان بگذارید تا مطمئن شوید که ساختار پارکینگ شما مکانی امن برای رانندگی است.

کنترل دسترسی / محدودیت ارتفاع

برای اینکه کنترل کنید کدام وسایل نقلیه به پارکینگ شما دسترسی دارند، ممکن است به یک مانع محدودیت ارتفاع نیاز داشته باشید. این بهترین راه حل برای جلوگیری از دسترسی به مناطق غیرمجاز مانند پارک خودروهای کارکنان یا پارکینگ های چند طبقه یا زیرزمینی سطح پایین است. این کار از ورود ماشین های بزرگتر و سنگین جلوگیری می کند و به عنوان هشداری برای این رانندگان عمل می کند که انجام این کار ایمن نیست.

موانع محدودیت ارتفاع ما به سرعت و آسان نصب می شوند و گزینه اضافه کردن یک زنجیر آویزان متحرک وجود دارد تا بتوانید ارتفاع قابل قبول را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. اینها در 2000 میلی متر، 4000 میلی متر یا 6000 میلی متر هستند، بنابراین می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که برای پارک ماشین شما و نوع وسیله نقلیه ای که می خواهید دسترسی به آن را محدود کنید، مناسب است.

راه دیگر برای محدود کردن دسترسی غیرمجاز و ایمن سازی یک محیط بزرگ، نصب موانع دائمی است. حلقه‌های مانع تضمین می‌کنند که همه وسایل نقلیه سعی می‌کنند فقط از ورودی اختصاصی وارد شوند و نشان دهند که مکان‌های پارک به کجا ختم می‌شوند و منطقه امن عابر پیاده از کجا شروع می‌شود. همچنین می توان از آنها برای محافظت از ورودی ها و خروجی های آسیب پذیر به خود ساختمان استفاده کرد.

کنترل جریان ترافیک

برای ایمنی رانندگانی که از پارکینگ شما استفاده می کنند، بهتر است یک سیستم یک طرفه به راحتی درنظر بگیرید. این کار نیاز به معکوس کردن یا انجام مانورهای دشواری که می تواند منجر به برخورد شود را از بین می برد. اولین راه برای کنترل جهت تردد، گنجاندن فلش های جهت دار در خود جاده است، اما راه دیگر ترکیب مسیرهای حرکت است.

تجهیز مسیرهای حرکت فقط به ترافیک اجازه می دهند در یک جهت حرکت کنند و بیشتر برای ورودی و خروجی در پارکینگ ها استفاده می شوند و برای ماشین های سنگین مناسب نیستند. اینها یک روش ساده و بدون مراقبت برای جلوگیری از ورود وسایل نقلیه از طریق یک نقطه خروجی تعیین شده ارائه می دهند. آنها باید با علائم واضح همراه باشند تا رانندگان هشدار ایمنی داشته باشند و همچنین باید همراه با سرعت گیر استفاده شوند تا وسایل نقلیه قبل از رانندگی از روی سرعت گیرها تا سرعت صحیح کاهش یابد.

مانند سرعت گیرها، مهم است که محل مناسبی برای مسیرهای حرکت خود انتخاب کنید. آنها باید همیشه در قسمت های مستقیم جاده که وسایل نقلیه در حال چرخش نیستند نصب شوند تا از آسیب به خود سرعت گیرها و وسیله نقلیه ای که از روی آنها حرکت می کند جلوگیری شود. 

ایمنی عابر پیاده

علاوه بر اطمینان از ایمن بودن رانندگان از خطرات احتمالی پارک خودرو، شما همچنین ملزم به ارائه حفاظت کافی از عابران پیاده هستید. علاوه بر ارائه و حفظ گذرگاه‌های مقاوم در برابر لغزش، این امر مستلزم اتخاذ تدابیر ایمنی خاصی است تا اطمینان حاصل شود که آنها را در یک مسیر خاص هدایت می‌کنید و آنها را از جریان ترافیک جدا می‌کنید.

نرده‌های محافظ عابر پیاده گزینه‌ای عالی برای مکان‌هایی هستند که دید و ایمنی کاربران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و می‌توان از آنها برای علامت‌گذاری واضح گذرگاه‌هایی که می‌خواهید عابران پیاده بروند استفاده کرد. گزینه دیگر گنجاندن ستون هایی است که می تواند به رانندگان یا عابران پیاده هشدار دهد و توجه آنها را به مناطق یا اشیایی که ممکن است خطرآفرین باشد جلب کند.

حفاظت موقت

اگر زمانی نیاز به انجام کارهای تعمیر و نگهداری یا ساخت و ساز در پارکینگ خود دارید، باید رانندگان و عابران پیاده را از منطقه جدا کنید. موانع پلاستیکی (بشکه ترافیکی یا نیوجرسی پلاستیکی) پر از آب برای ایجاد یک مانع موقت عالی هستند و به راحتی می توان آنها را حمل کرد تا هر زمان که به آنها نیاز داشتید بتوانید آنها را در دسترس نگه دارید. آنها به شدت قابل مشاهده هستند و هشدار و مانعی واضح برای کاربران پارک خودرو در برابر کاری که در حال انجام است ارائه می دهند. آنها به راحتی حمل می شوند و می توانند برای یک راه حل دائمی تر یا با آب یا ماسه پر شوند.

نظارت 

هنگامی که همه این محصولات پارکینگ را نصب کردید، می توانید استفاده از آنها را کنترل و بررسی کنید و ببینید اقداماتی که انجام داده اید چقدر موفق هستند. برای مثال، ممکن است نشان دهد که باید موقعیت سرعت گیر خود را تنظیم کنید. اگر متوجه شدید که عابران پیاده خود همچنان در حال عبور از مسیرهای ناایمن و خطرناک پارکینگ هستند یا مسیرهایی را در میان ترافیک طی می کنند، ممکن است لازم باشد راه های راهنمایی بیشتری را برای عابران پیاده معرفی کنید. امنیت اتصالات روی این محصولات باید به طور مرتب بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که پارکینگ خودرو برای همه کاربران آن ایمن و کاربردی باقی می ماند.

بلوک های توقف پارکینگ لاستیکی (کار استاپر)

در هر پارکینگ موانع کوچکی (کاراستاپر) در انتهای فضاهای پارکینگ برای ترسیم مانع جلویی یا محل پارک استفاده می شوند. هر پارکینگ با در نظر گرفتن ایمنی و دوام طراحی شده اند و می توانند به رانندگان کمک کنند وسایل نقلیه خود را پارک کنند.

رنگ آمیزی و خط کشی

رنگ آمیزی کف پارکینگ ها در برابر آب و هوا و مواد شوینده مقاوم هستند و نیاز به رنگ آمیزی فصلی را از بین می برند. هر پارکینگ در چهار رنگ میتوان رنگ آمیزی کرد: زرد با دید بالا، آبی برای پارک معلولین و خاکستری یا سیاه همه پارکینگ ها 

بولارد

استفاده از بولارد روشی مقرون به صرفه برای تامین ایمنی عابر پیاده، حفاظت ساختمان و امنیت محیطی است. این علائم نشانگرهای بصری را برای محافظت از افراد در محل ایجاد می کنند. بولاردها معمولا در مکان های تجاری و خرده فروشی مانند بانک ها، مدارس، مراکز خرید، مجتمع های آپارتمانی و غیره استفاده می شوند. برای جلوگیری از آسیب دیدن ساختمان یا تجهیزات جایی که وسایل نقلیه باید بپیچند، با قراردادن بولارد یک ستون گوشه ای اضافه کنید.

ما بولاردهای پلاستیکی پلی اتیلن تولید و عرضه می کنیم. بولارد های ما دارای بادوام به رنگ سفید و مشکی با نصب شبرنگ زرد برای دیدبالا و ایمنی هستند. این بولاردها از قبل با سوراخ هایی که بر روی بدنه آن قرار دارد امکان نصب بدون دردسر را فراهم می کنند.