فیلتر توسط

شاخه‌ها

شاخه‌ها

برند

برند

زیرشاخه‌ها

 • استاپر پارکینگ چیست؟

  از ضروری ترین تجهیزاتی پارکینگی که در پارکینگ های عمومی و مجتمع های مسکونی استفاده می شود باید به استاپر پارکینگ اشاره داشت. این نوع استاپرها معمولاً برای محافظت از خودروها و بهینه سازی محل پارک آنها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. استاپر پارکینگ با نام های دیگر مثل متوقف کننده اتومبیل، تقسیم کننده پارکینگ و نگهدارنده خودرو نیز شناخته می شود. استفاده از این محصول در محیط پارکینگ، به کاهش صدمات ناشی از برخورد خودرو با دیوارها کمک شایانی می نمایند.

  قیمت استاپر پارکینگی

  از استاپر پارکینگ بیشتر برای متوقف نمودن خودروها در یک مسیر استفاده می گردد. این محصول از جنس پلاستیک یا پلاستیکی است که فواید و کاربردهای زیادی برای استفاده دارد. استاپر پارکینگ دارای انواع مختلف است که ما در این مطلب به انواع مختلف آنها نیز اشاره خواهیم کرد. نصب استاپرهای پارکینگ به دو صورت ثابت و متحرک انجام می‌ شود. استاپر پارکینگ ثابت سبب پیشگیری از برخورد خودروها به یکدیگر در پارکینگ می گردد. همچنین استفاده از آن حریم خودروها را در محیط پارکینگ به خوبی مشخص می کند.

  انواع استاپر پارکینگ

  استاپرهای پارکینگ دارای نمونه های متنوعی هستند که اغلب به صورت افقی و باریک یا کشیده تولید می شوند. این نوع محصولات در برخی مواقع به صورت ایستاده هم در پارکینگ ها کاربرد دارند. استاپر پارکینگ حرفه ای از نوع بتنی یا فلزی است که در فضای پارکینگ های عمومی بیشترین کاربرد را دارد. استاپرهای پارکینگ در مدل های متنوع از لحاظ جنس، رنگ، طول، عمر، ابعاد و وزن تولید می‌ شود. استاپر پارکینگ ایران از محبوب ترین نوع استاپرها است که کارایی مناسبی دارد. این محصولات بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان با مدل های متفاوت تولید می‌ شوند که در فضای پارکینگ نیز قابل نصب هستند.

  استاپرهای پارکینگ از نظر نوع متریال در چهار گروه متفاوت تقسیم بندی می شوند. این چهار گروه شامل استاپرهای پارکینگ بتنی، استاپر پلاستیکی، استاپر لاستیکی و استاپرهای پی وی سی هستند. این نوع تجهیزات ترافیکی طول عمر متفاوتی دارند. طول عمر برخی از این محصولات با توجه به محل نصب آنها متفاوت است. استفاده از استاپرهای لاستیکی در محیط پارکینگ به سبب انعطاف پذیر بودن، موجب کاهش آسیب به خودروها و لاستیک خودروها می گردد. استاپرهای بتنی به دلیل اینکه وزن بسیار سنگینی دارند، برای نصب نیاز به تجهیزات بیشتری خواهند داشت و به هنگام آسیب دیدن ممکن است به چرخ خودرو نیز آسیب برسانند.

  مدل های متنوع استاپر پارکینگ

  مزایای نصب استاپر پارکینگ

  هنگام تولید استاپر پارکینگ برخی تست های کنترل کیفیت بر روی آنها انجام می‌ شود و این محصولات با کیفیت بالا به بازار عرضه می گردند. استفاده از استاپر پارکینگ در فضاهای پارکینگ مزایای زیادی دارد. مهمترین مزیت استفاده از استاپر کمک به رانندگان به هنگام قرار گرفتن در موقعیت مشخص شده است. با نصب استاپرها در پارکینگ می توان به رانندگان به هنگام پارک خودرو نیز کمک نمود. هنگام نصب استاپرها در مکان درست، رانندگان خودرو بدون آسیب رساندن به خودرو خود می توانند موقعیت ایده آل را برای پارک خودرو خود پیدا نمایند. این محصولات سبب تقسیم نمودن مساوی فضای پارکینگ می‌ شوند و حداکثر فاصله را در بین ماشین ها و فضای داخلی پارکینگ ایجاد می نمایند.

  استاپرهای پارکینگ به خصوصی نمودن محل پارک خودرو نیز کمک شایانی می نمایند. از این محصولات می توان به عنوان یک نوع جداکننده پارکینگ و فضای بین خودروها نیز استفاده نمود. نمونه های ثابت استاپر پارکینگ برای فضاهایی مثل پارکینگ های عمومی، مسکونی و تجاری قابل استفاده هستند. اما استاپرهای متحرک برای استفاده در هر فضایی مناسب می باشند. نمونه های پلاستیکی و لاستیکی استاپرهای پارکینگ، با کمترین تجهیزات در محیط پارکینگ نصب می شوند و برای متوقف کردن خودروها مناسب ترین گزینه هستند.

  انواع استاپر برای پارکینگ

  نحوه نصب استاپرهای پارکینگ

  نصب استاپر پارکینگ در فضای پارکینگ کار دشواری نیست، اما نیاز به تجهیزات مناسب دارد. همچنین قبل از نصب استاپرهای پارکینگ باید به نکات مهمی دقت نمود تا نصب این نوع محصولات به درستی انجام شود. مهمترین نکته برای نصب استاپرها فاصله لاستیک های خودرو و همچنین ابعاد خودرو با فضای قرار گرفته استاپرها است.همچنین بهتر است که استاپرها در فضاهای پارکینگ مسکونی از نوع کوچکتر انتخاب شوند. با خرید نوع کوچک استاپر پارکینگ می توان در هزینه ها نیز صرفه جویی نمود.

  برای نصب استپ پارکینگ بر روی زمین حتما باید از دریل استفاده شود. سوراخ های استاپر پارکینگ و فاصله ای که در بین آنها قرار دارد باید به طور کاملا دقیق، اندازه گیری گردد. بهتر است برای نصب استاپرها بر روی آسفالت و بتن، از مته های قوی تر استفاده شود. برای نصب آنها بر روی زمین باید از رول پلاک مخصوص استفاده شود. نکته آخر در مورد نصب این محصولات تراز بودن سطح زمین است. اگر سطح زمین تراز باشد، نصب این استاپرها کاملا درست انجام می شود.

  فضای مناسب برای نصب استپ پارکینگ

  عوامل موثر بر قیمت استاپرهای پارکینگ

  امروزه در بازار فروش انواع تجهیزات ایمنی ترافیکی، فروش استاپر پارکینگ با قیمت های متنوع انجام می شود. فروش این محصولات با توجه به برند شرکت تولیدی و نوع متریال با قیمت های متغیر انجام می گردد. بنابراین نمی توان قیمت دقیقی را برای خرید و فروش این محصولات در نظر گرفت. همچنین نوسانات زیاد نرخ ارز و تغییر مداوم در قیمت مواد اولیه سبب می‌ شود تا این نوع تجهیزات ترافیکی با قیمت های گوناگون به فروش برسند. البته لازم به ذکر است بدانید که قیمت استاپرها به عواملی مانند ابعاد، سایز، برند تولیدی، جنس، نوع و مدل هم بستگی دارد.

  بنابراین برای تصمیم گیری صحیح و درست به هنگام خرید این محصولات نیاز به راهنمایی دارید. برای خرید درست و اصولی بهتر است که به سراغ محصولات برند ترافیک کالا بروید. کافی است که با کارشناسان ترافیک کالا در تماس باشید. با تماس با کارشناسان ترافیک کالا می توانید متناسب با نوع نیاز خود، بهترین نوع از استاپر پارکینگ را مناسب با بودجه و فضای پارکینگ خریداری نمایید. این نوع محصولات با توجه به فواید و مزایایی که دارند بهترین گزینه برای بالا بردن سطح ایمنی پارکینگ ها هستند. استاپرها از ضروری ترین کالاها در هر پارکینگ هستند که علاوه بر افزایش ایمنی پارکینگ، سبب افزایش بهره‌ وری از تمامی فضای پارکینگ می شوند. بنابراین شما نیز می توانید با خرید استاپرهای پارکینگ برند ترافیک کالا، محیطی ایمن را با محصولات با کیفیت داشته باشید. 

 • آینه های ترافیکی به رانندگان دید بهتری از جاده می دهند و به آنها کمک می کنند تا آگاهی بیشتری از ترافیک روبرو داشته باشند. واقعیت این است که خطرات زیادی در جاده‌های ما وجود دارد که رانندگان باید مراقب آن‌ها باشند. در شرایط آب و هوایی خاص یا در پیچ‌های تند جاده، رانندگان به دلیل دید ضعیف، تشخیص خطرات را دشوارتر می‌بینند. اینجاست که آینه های ترافیکی می توانند به کمک بیایند.یکی از رایج ترین انواع آینه های کنار جاده، آینه های محدب ( منحنی و برآمده) است. آنها برای ارائه دید بیشتر به شما عالی هستند.

  آینه محدب ترافیکی

  آینه های محدب ترافیکی چیست؟

  آینه محدب (گاهی اوقات به سادگی آینه منحنی نامیده می شود) ترافیکی نوعی آینه ایمنی جاده است که به سمت بیرون خمیده است. هدف از این برآمدگی منحنی گسترش میدانی است که در بازتاب قابل مشاهده است، و آنها را برای بهبود ایمنی جاده ایده آل می کند. اگرچه مقداری اعوجاج در انعکاس وجود دارد، اما هرچه برآمدگی منحنی بزرگتر باشد به این معنی است که بازتاب گسترده تر است.

  دید جانبی در تقاطع های جاده را می توان با یک آینه محدب بهبود بخشید. به طور عمده در مناطق ساخته شده، جایی که دید در یک یا هر دو طرف تقاطع ممکن است به دلیل محدودیت فضا با مشکل مواجه شود، چنین دستگاهی به دلیل هزینه کم و حالت عملکرد فعال آن جذاب است. آینه محدب رفتار ایمنی را افزایش می دهد و می تواند به عنوان کمک ترافیکی توصیه شود.

  در چه مکان هایی می توانید از آینه ایمنی محدب خود برای به حداقل رساندن خطرات تصادف ترافیکی استفاده کنید؟

  آینه های محدب ترافیکی کنار جاده چند منظوره هستند و در نقاط مختلف مفید هستند، فقط تا زمانی که به گونه ای قرار نگیرند که دید یا حریم خصوصی دیگران را مختل کند. برخی از نقاطی که می توانید از آینه های محدب ترافیکی در آنها استفاده کنید عبارتند از:

  • خروجی های ورودی خانه
  • پیچ های تند جاده
  • فضاهای باریک برای پارک خودرو
  • سایت های تجاری یا صنعتی

  انواع آینه محدب ترافیکی

  انواع آینه محدب ترافیکی

  انواع مختلفی از آینه های محدب ترافیکی برای انتخاب وجود دارد. از آنجایی که هر آینه محدب ترافیکی هدف مشخصی دارد، انتخاب درست مهم است.

  انواع آینه محدب :

  • آینه محدب داخلی/خارجی
  • آینه ایمنی کامل گنبد
  • آینه نیم گنبد
  • آینه ربع گنبد

  کاربردهای متنوع آینه های محدب ترافیکی

  آینه های محدب آینه های منحنی با سطح بازتابنده ای هستند که به سمت منبع نور برآمده می شوند. سطح بیرون زده نور را در هر جهت منعکس می کند. تصویر اغلب در آینه ساخته می شود. بنابراین نمی توان تصویر را روی صفحه نمایش داد. با این وجود، کاربردهای متعددی از آینه های محدب در زندگی روزمره ما وجود دارد.

  یک آینه محدب ترافیکی یک تصویر مجازی را می سازد و اندازه تصویر بسیار کوچکتر از اندازه واقعی جسم است. استفاده از آینه مقعر با استفاده از آینه محدب متفاوت است. آینه‌های محدب کمک می‌کنند تا میدان دید بزرگ‌تری نسبت به آینه‌های صاف و محدب ایجاد شود. آینه های محدب ترافیکی میدان دید بزرگ تری دارند و به همین دلیل به عنوان آینه های داخلی خودرو استفاده می شوند.

  آینه های محدب هم برای فضای پوشیده و هم در فضای باز بهترین عملکرد را دارند. بنابراین، شما باید استفاده از آنها را برای ارتقای ایمنی در محل خود در نظر بگیرید.

  کاربرد آینه محدب ترافیکی

  برنامه های کاربردی در فضای پوشیده : اهداف امنیتی در انبار، مغازه ها، فروشگاه ها، بازارها ، دستگاه خود پرداز و هر مکانی که ترافیک سنگین را مشاهده می کند.

  برنامه های کاربردی در فضای باز:آینه های دید عقب در خودروها ، پارکینگ ها، راهروها، ایست های بازرسی، گاراژها، کارخانه ها، بیمارستان ها و مکان هایی که ترافیک سنگین عابران پیاده و وسایل نقلیه دارند.

  آینه محدب ترافیکی

  کاربردهای آینه محدب در زندگی روزمره :

  به عنوان آینه های دید عقب

  آینه های محدب ترافیکی به عنوان آینه دید عقب در وسایل نقلیه ای مانند اتومبیل، اتوبوس، موتور سیکلت و ... استفاده می شود که این آینه های دید عقب به غواص کمک می کنند تا وسایل نقلیه و ترافیک پشت سر آنها را بررسی کند. همچنین راننده را قادر می سازد تا اجسام بزرگ مانند کامیون و اتوبوس را در اندازه های کوچک ببیند.

  در پارکینگ ها

  در پارکینگ ها نیز از آینه های محدب ترافیکی استفاده می شود. آینه های مقعر در قسمت پارکینگ به کاربر کمک می کند تا با بررسی وسایل نقلیه پشت سر، خودروهای خود را در محل صحیح پارک کند.

  برای اهداف امنیتی

  آینه های محدب به طور گسترده در راهروهای ساختمانی و مغازه ها برای اهداف امنیتی استفاده می شود. به دیدن اجسام بزرگتر پشت سرمان در نمای کوچکتر کمک می کند.

  در دستگاه های خودپرداز

  آینه های محدب معمولا در بالای دستگاه های خودپرداز قرار می گیرند. این قرار دادن آینه به برداشت کننده کمک می کند تا بررسی کند که آیا کاربر پشت سر آنها پین ATM خود یا سایر جزئیات مهم را مشاهده می کند. همچنین، عقب نشین می تواند با کمک یک آینه محدب بررسی کند که چه کسی پشت سر آنها ایستاده است.

  در داخل ساختمان ها و ادارات

  آینه های محدب در داخل ساختمان ها، بیمارستان ها و ادارات نصب می شوند. این آینه‌های محدب به افراد کمک می‌کنند تا به گوشه‌ای نگاه کنند و از دویدن روی یکدیگر برای جلوگیری از تداخل اجتناب کنند.

  آینه محدب ترافیکی

  ویژگی های آینه های محدب ترافیکی

  مشخصات آینه های محدب ترافیکی در زیر آورده شده است:

  • آینه های محدب فقط تصاویری مستقیم و مجازی تولید می کنند.
  • جسم منعکس شده توسط آینه مجازی، عمودی و کوچکتر خواهد بود.
  • با وجود فاصله جسم از آینه، همیشه تصویر مجازی را نمایش می دهد.
  • فقط سطوح بیرونی آینه محدب بازتاب می کند.

  هنگام انتخاب آینه های محدب ترافیکی چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

  در اینجا عواملی که باید هنگام خرید آینه محدب در نظر بگیرید آورده شده است:

  1. داخلی یا خارجی

  در کجا قصد نصب آینه محدب ترافیکی را دارید؟ در صورت استفاده در فضای باز، آینه ها باید در برابر خوردگی و آب و هوا مقاوم باشند. علاوه بر این، آنها باید عاری از یخ زدگی و تراکم باشند.

  تفاوت بین انتخاب یک آینه محدب داخلی و خارجی در تکیه گاه، مهر و موم ضد آب و هوا و براکت ها است. آینه های داخلی با چوب، نئوپان و یا حتی بدون پشتیبانی عرضه می شوند. آینه های بیرونی باید در مقابل عناصر خارجی مقاومت کنند. از این رو آنها معمولاً دارای یک پشتیبان مقاوم در برابر آب و هوا هستند.

  2. فاصله و زاویه

  قرار دادن آینه محدب ترافیکی ، اندازه و شکل آن اهمیت زیادی دارد. فاصله دید خود را مشخص کنید و آینه ای با اندازه و انحنا انتخاب کنید که کاملاً متناسب با نیاز شما باشد. تامین کنندگانی مانند ما می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد مسافت و زاویه مورد نیاز با مشاوره تخصصی به شما کمک کنند.

  3. مواد

  آینه های محدب ترافیکی در طیف وسیعی از مواد از جمله صفحه پلی کربنات و اکریلیک تولید می شوند. به طور کلی، آینه های محدب که برای هر دو کاربرد داخلی و خارجی استفاده می شوند، از صفحه پلی کربنات ساخته می شوند. از سوی دیگر، آینه های ایمنی گنبدی عمدتاً از اکریلیک ساخته می شوند.

  پلی کربنات : دارای خواص بازتابی خوبی است و عملاً نشکن است. در مکان هایی که امنیت بالایی نیاز است توصیه می شود.

  اکریلیک : انعکاس شفافی را ارائه می دهد و در برابر ضربه های شدید مقاومت می کند. در جاهایی که آینه های محدب بعید است خراب شوند توصیه می شود.

  4. ویژگی ها

  هنگام تعیین آینه محدب ترافیکی مناسب، ممکن است لازم باشد ویژگی های آن را در نظر بگیرید، مانند:

  • مقاوم در برابر گرما
  • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
  • مقاوم در برابر سرما
  • مقاوم در برابر مه
  • خود تمیز شونده

  5. نصب و راه اندازی اینه های محدب 

  همچنین باید گزینه های نصب را در نظر بگیرید. اگرچه، نصب تمام آینه های محدب ما بر روی دیوار یا ستون بسیار آسان است. آنها با یک براکت نصب پست رایگان عرضه می شوند تا بتوانند به راحتی بر روی هر پست استاندارد نصب شوند. اگر نیاز دارید آینه محدب خود را بر روی دیوار نصب کنید، می‌توانید یک پایه دیواری را با هزینه اضافی کمی تهیه کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مته ضربه‌ای با مته مناسب و یک سوکت مناسب برای پیچ و مهره‌ است .

  آینه های محدب باید با ایمنی بیشتری نصب شوند، به خصوص زمانی که در معرض باد و تغییر شرایط آب و هوایی قرار می گیرند. معمولاً 2 تا 3 براکت برای نصب کافی است تا اطمینان حاصل شود که آینه محدب شما بدون توجه به شرایط آب و هوایی محکم می ماند.

  6. اندازه

  به چه اندازه آینه ایمنی نیاز دارم؟ هرچه آینه محدب بزرگتر باشد، اشیا بیشتر قابل مشاهده خواهند بود.

  با پاسخ دادن به این سوالات می توانید اندازه مناسب آینه محدب خود را تعیین کنید:

  در آینه محدب چه خواهید دید؟
  چقدر از آینه محدب استفاده خواهید کرد؟
  آینه محدب را کجا نصب می کنید؟
  حداکثر دیدی که از آینه محدب خود می خواهید چقدر است؟

  یک قانون : برای هر 30 سانتی متر دید بهتر است ازیک اینچ از آینه محدب استفاده کنید. برای توضیح این موضوع مثالی می زنیم. اگر قصد دارید یک آینه محدب برای مشاهده فاصله 6 متر قرار دهید، یک آینه ایمنی به قطر 20 اینچ انتخاب کنید. این نیاز شما را برطرف می کند.

  حال با توجه به مطالب بالا به راحتی میتوانید یک آینه محدب ترافیکی مناسب برای کارکرد مورد نظرتان را انتخاب نمایید. اگر نیاز به مشاوره در این زمینه دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت ترافیک کالا صحبت کنید.

  آینه محدب ترافیکی

  خرید وسفارش آینه های محدب ترافیکی از ترافیک کالا

  بسته به اینکه چگونه و چرا از آنها استفاده می کنید، آنها می توانند برای قرار گرفتن در مسیر ورودی شما، یک پارکینگ با فاصله کم، یا حتی در داخل و اطراف یک انبار ایده آل باشند.

  ما همچنین مجموعه ای از آینه های ایمنی صنعتی و انباری را در دسترس داریم. اینها را می توان هم در داخل و هم در فضای باز نصب کرد تا آگاهی از خطرات احتمالی یا هر موقعیت خطرناکی افزایش یابد.

  همین حالا آینه محدب ترافیکی ایمنی خود را از ترافیک کالا بخرید!

  ما مجموعه گسترده ای از آینه های ایمنی محدب قابل اعتماد و بادوام را برای مرور شما داریم. اکنون برای محافظت از خود و دیگران در برابر هر گونه حادثه ناخواسته اقدام کنید. کافیست در تلگرام ، اینستا گرام و یا واتس آپ پیام دهید و یا با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخ گوی شما باشیم .

تجهیزات ایمنی پارکینگ

نمایش 1 تا 12 از 16 مورد

فیلترهای فعال

تجهیزات ایمنی پارکینگ

به عنوان بخشی از قانون ایمنی و بهداشت در محل کار، همه مالکان پارکینگ و پیمانکارانی که پارکینگ‌ها را اداره می‌کنند، موظفند از ایمنی و مناسب بودن آن‌ها برای وسایل نقلیه و عابران پیاده که از آنها استفاده می‌کنند، اطمینان حاصل کنند.

خطرات بالقوه مختلفی برای محافظت در این محیط ها وجود دارد، بنابراین مهم است که تدابیری برای آرام کردن ترافیک و اقدامات حفاظتی در نظر گرفته شود. از طبقه همکف تا چند طبقه، در اینجا تجهیزات ایمنی ضروری که برای حفظ ایمنی و ایمنی پارکینگ‌های خود به آن نیاز دارید، موجود می باشد.

مهار سرعت

یکی از جنبه های مهم آرامش ترافیک در پارکینگ ها، محدود کردن سرعت وسایل نقلیه است. یک محدود کننده سرعت باید تعبیه شود، به طور ایده آل 20 کیلومتر در ساعت یا کمتر، و به وضوح علامت گذاری شود. با این حال، استفاده از علائم به تنهایی اغلب به آن اندازه موثر نیست، زیرا همیشه رانندگانی هستند که قوانین را نادیده می گیرند و با سرعت خود حرکت می کنند. بنابراین بهتر است برای تشویق رانندگی مسئولانه، کنترل بیشتر بر جریان ترافیک و کاهش احتمال برخورد، چند سرعت گیر در مسیر در نظر بگیرید.

سرعت گیرهای ما در ارتفاع های متفاوت هستند. 45 میلی متر برای زمانی که سرعت باید به 20 کیلومتر در ساعت محدود شود و ارتفاع 60 میلی متر برای سرعت های 10-15 کیلومتر در ساعت توصیه می شود. اینها به وضوح برای دید بهتر مشخص شده اند و به صورت بسته بندی به همراه اتصالات مورد نیاز برای نصب فروخته می شوند.

برای به دست آوردن ایمن ترین و مؤثرترین راه حل، موقعیت یابی باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. خودروها در حالت ایده‌آل باید روی سرعت‌گیرها در یک خط مستقیم حرکت کنند، زیرا چرخاندن آن‌ها ممکن است به سرعت‌گیر و تثبیت‌کننده‌ها آسیب بزند، و همچنین باعث ناراحتی جدی راننده و سرنشینان آن‌ها شود. همچنین دست اندازها باید قبل از هر تقاطع نصب شود تا خطر توقف وسایل نقلیه در هنگام دور شدن کاهش یابد.

علائم و برچسب های پارکینگ

هنگامی که وظیفه دارید پارکینگ یا گاراژ خود را ایمن نگه دارید، نصب علائم مناسب برای جلوگیری از ازدحام، جلوگیری از تصادفات و اطمینان از مطابقت پارکینگ شما با مقررات است. و ترافیک کالا همه چیزهایی را که برای تحقق آن نیاز دارید، موجود دارد. از تابلوها و برچسب‌های ممنوعیت پارک گرفته تا پارکینگ رزرو شده و تابلوهای پارکینگ در دسترس گرفته تا تابلوهایی که جایگاه حمل و نقل، تحویل و بارگیری را مشخص می‌کنند، ترافیک کالا همه چیزهایی را که برای کنترل جریان ترافیک و اجتناب از مسئولیت در صورت تصادف نیاز دارید، دارد. که در ملک شما امکان دارد رخ دهد. به رانندگان اطلاع دهید که کجا می توانند و کجا نمی توانند پارک کنند. بیش از 1500 تابلو پارکینگ از جمله گزینه های سازگار با استانداردهای سازمان ایمنی و بهداشت را خریداری کنید و سوالات خود را می توانید با مشاوران ما در میان بگذارید تا مطمئن شوید که ساختار پارکینگ شما مکانی امن برای رانندگی است.

کنترل دسترسی / محدودیت ارتفاع

برای اینکه کنترل کنید کدام وسایل نقلیه به پارکینگ شما دسترسی دارند، ممکن است به یک مانع محدودیت ارتفاع نیاز داشته باشید. این بهترین راه حل برای جلوگیری از دسترسی به مناطق غیرمجاز مانند پارک خودروهای کارکنان یا پارکینگ های چند طبقه یا زیرزمینی سطح پایین است. این کار از ورود ماشین های بزرگتر و سنگین جلوگیری می کند و به عنوان هشداری برای این رانندگان عمل می کند که انجام این کار ایمن نیست.

موانع محدودیت ارتفاع ما به سرعت و آسان نصب می شوند و گزینه اضافه کردن یک زنجیر آویزان متحرک وجود دارد تا بتوانید ارتفاع قابل قبول را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. اینها در 2000 میلی متر، 4000 میلی متر یا 6000 میلی متر هستند، بنابراین می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که برای پارک ماشین شما و نوع وسیله نقلیه ای که می خواهید دسترسی به آن را محدود کنید، مناسب است.

راه دیگر برای محدود کردن دسترسی غیرمجاز و ایمن سازی یک محیط بزرگ، نصب موانع دائمی است. حلقه‌های مانع تضمین می‌کنند که همه وسایل نقلیه سعی می‌کنند فقط از ورودی اختصاصی وارد شوند و نشان دهند که مکان‌های پارک به کجا ختم می‌شوند و منطقه امن عابر پیاده از کجا شروع می‌شود. همچنین می توان از آنها برای محافظت از ورودی ها و خروجی های آسیب پذیر به خود ساختمان استفاده کرد.

کنترل جریان ترافیک

برای ایمنی رانندگانی که از پارکینگ شما استفاده می کنند، بهتر است یک سیستم یک طرفه به راحتی درنظر بگیرید. این کار نیاز به معکوس کردن یا انجام مانورهای دشواری که می تواند منجر به برخورد شود را از بین می برد. اولین راه برای کنترل جهت تردد، گنجاندن فلش های جهت دار در خود جاده است، اما راه دیگر ترکیب مسیرهای حرکت است.

تجهیز مسیرهای حرکت فقط به ترافیک اجازه می دهند در یک جهت حرکت کنند و بیشتر برای ورودی و خروجی در پارکینگ ها استفاده می شوند و برای ماشین های سنگین مناسب نیستند. اینها یک روش ساده و بدون مراقبت برای جلوگیری از ورود وسایل نقلیه از طریق یک نقطه خروجی تعیین شده ارائه می دهند. آنها باید با علائم واضح همراه باشند تا رانندگان هشدار ایمنی داشته باشند و همچنین باید همراه با سرعت گیر استفاده شوند تا وسایل نقلیه قبل از رانندگی از روی سرعت گیرها تا سرعت صحیح کاهش یابد.

مانند سرعت گیرها، مهم است که محل مناسبی برای مسیرهای حرکت خود انتخاب کنید. آنها باید همیشه در قسمت های مستقیم جاده که وسایل نقلیه در حال چرخش نیستند نصب شوند تا از آسیب به خود سرعت گیرها و وسیله نقلیه ای که از روی آنها حرکت می کند جلوگیری شود. 

ایمنی عابر پیاده

علاوه بر اطمینان از ایمن بودن رانندگان از خطرات احتمالی پارک خودرو، شما همچنین ملزم به ارائه حفاظت کافی از عابران پیاده هستید. علاوه بر ارائه و حفظ گذرگاه‌های مقاوم در برابر لغزش، این امر مستلزم اتخاذ تدابیر ایمنی خاصی است تا اطمینان حاصل شود که آنها را در یک مسیر خاص هدایت می‌کنید و آنها را از جریان ترافیک جدا می‌کنید.

نرده‌های محافظ عابر پیاده گزینه‌ای عالی برای مکان‌هایی هستند که دید و ایمنی کاربران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و می‌توان از آنها برای علامت‌گذاری واضح گذرگاه‌هایی که می‌خواهید عابران پیاده بروند استفاده کرد. گزینه دیگر گنجاندن ستون هایی است که می تواند به رانندگان یا عابران پیاده هشدار دهد و توجه آنها را به مناطق یا اشیایی که ممکن است خطرآفرین باشد جلب کند.

حفاظت موقت

اگر زمانی نیاز به انجام کارهای تعمیر و نگهداری یا ساخت و ساز در پارکینگ خود دارید، باید رانندگان و عابران پیاده را از منطقه جدا کنید. موانع پلاستیکی (بشکه ترافیکی یا نیوجرسی پلاستیکی) پر از آب برای ایجاد یک مانع موقت عالی هستند و به راحتی می توان آنها را حمل کرد تا هر زمان که به آنها نیاز داشتید بتوانید آنها را در دسترس نگه دارید. آنها به شدت قابل مشاهده هستند و هشدار و مانعی واضح برای کاربران پارک خودرو در برابر کاری که در حال انجام است ارائه می دهند. آنها به راحتی حمل می شوند و می توانند برای یک راه حل دائمی تر یا با آب یا ماسه پر شوند.

نظارت 

هنگامی که همه این محصولات پارکینگ را نصب کردید، می توانید استفاده از آنها را کنترل و بررسی کنید و ببینید اقداماتی که انجام داده اید چقدر موفق هستند. برای مثال، ممکن است نشان دهد که باید موقعیت سرعت گیر خود را تنظیم کنید. اگر متوجه شدید که عابران پیاده خود همچنان در حال عبور از مسیرهای ناایمن و خطرناک پارکینگ هستند یا مسیرهایی را در میان ترافیک طی می کنند، ممکن است لازم باشد راه های راهنمایی بیشتری را برای عابران پیاده معرفی کنید. امنیت اتصالات روی این محصولات باید به طور مرتب بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که پارکینگ خودرو برای همه کاربران آن ایمن و کاربردی باقی می ماند.

بلوک های توقف پارکینگ لاستیکی (کار استاپر)

در هر پارکینگ موانع کوچکی (کاراستاپر) در انتهای فضاهای پارکینگ برای ترسیم مانع جلویی یا محل پارک استفاده می شوند. هر پارکینگ با در نظر گرفتن ایمنی و دوام طراحی شده اند و می توانند به رانندگان کمک کنند وسایل نقلیه خود را پارک کنند.

رنگ آمیزی و خط کشی

رنگ آمیزی کف پارکینگ ها در برابر آب و هوا و مواد شوینده مقاوم هستند و نیاز به رنگ آمیزی فصلی را از بین می برند. هر پارکینگ در چهار رنگ میتوان رنگ آمیزی کرد: زرد با دید بالا، آبی برای پارک معلولین و خاکستری یا سیاه همه پارکینگ ها 

بولارد

استفاده از بولارد روشی مقرون به صرفه برای تامین ایمنی عابر پیاده، حفاظت ساختمان و امنیت محیطی است. این علائم نشانگرهای بصری را برای محافظت از افراد در محل ایجاد می کنند. بولاردها معمولا در مکان های تجاری و خرده فروشی مانند بانک ها، مدارس، مراکز خرید، مجتمع های آپارتمانی و غیره استفاده می شوند. برای جلوگیری از آسیب دیدن ساختمان یا تجهیزات جایی که وسایل نقلیه باید بپیچند، با قراردادن بولارد یک ستون گوشه ای اضافه کنید.

ما بولاردهای پلاستیکی پلی اتیلن تولید و عرضه می کنیم. بولارد های ما دارای بادوام به رنگ سفید و مشکی با نصب شبرنگ زرد برای دیدبالا و ایمنی هستند. این بولاردها از قبل با سوراخ هایی که بر روی بدنه آن قرار دارد امکان نصب بدون دردسر را فراهم می کنند.