زیرشاخه‌ها

 • گل میخ ترافیکی

  گل میخ ترافیکی، که به آن گل میخ جاده ای نیز می گویند . عمدتا در بزرگراه ها و جاده ها استفاده می شود و یک محصول برای ایمنی ترافیک است. 

  گل میخ جاده ای عمدتاً بین خطوط جاده یا خطوط زرد دوتایی نصب می شود و می تواند با بازتاب نور خود به رانندگان هشدار دهد که در مسیر درست خود رانندگی کنند. دقت کنید  که معمولاً از چسب رزین اپوکسی برای نصب گل میخ ترافیکی استفاده می شود.

  گل میخ ترافیکی

  طبقه بندی گل میخ های ترافیکی :

  با توجه به مواد آن

  1. گل میخ ترافیکی آلومینیوم ریخته گری;

  2. گل میخ ترافیکی پلاستیکی؛

  3. گل میخ ترافیکی سرامیکی;

  4. گل میخ ترافیکی کهربایی.

  با توجه به عملکرد آن:

  1. گل میخ ترافیکی معمولی;

  2. گل میخ ترافیکی خورشیدی;

  3. گل میخ ترافیکی کابلی تونل;

  4. گل میخ ترافیکی بی سیم.

  با توجه به سطح بازتابنده آن:

  1. گل میخ انعکاسی یک طرفه جاده؛

  2. گل میخ انعکاسی دو طرفه.

  گل میخ ترافیکی انعکاسی 

  گل میخ ترافیکی آلومینیومی ریخته گری، گل میخ پلاستیکی، گل میخ سرامیکی و کهربایی را می توان به گل میخ جاده ای معمولی طبقه بندی کرد. با توجه به عملکرد آنها به طور مفصل معرفی می کنم:

  1.  گل میخ جاده ای آلومینیومی ریخته گری

  گل میخ جاده ای آلومینیومی ریخته گری  دو نوع دارد 

  گل میخ جاده آلومینیومی ریخته گری که توسط مواد فلزی ساخته شده است که دارای مقاومت فشار قوی است و معمولاً در داخل خطوط زرد دوتایی استفاده می شود.

  گل میخ جاده ای  فقط با پوسته آلومینیومی ریخته گری که روکش آن با مواد فلزی ساخته شده است که هزینه این نوع کمتر است و مقاومت فشاری آن نیز خوب نیست. 

  2. گل میخ ترافیکی پلاستیکی

  گل میخ جاده پلاستیکی دو نوع دارد

   گل میخ جاده ای پلاستیکی که به گل میخ جاده ای اشاره دارد که از پلاستیک یا ABS، AS+ فایبرگلاس ساخته شده است که دارای مقاومت فشار قوی است.

   گل میخ جاده ای با روکش پلاستیکی که فقط دارای پوسته پلاستیکی و هزینه آن کمتر از آن است و همچنین مقاومت فشاری نیز دارد

  3. گل میخ ترافیکی سرامیکی. 

  سرامیکی سرامیکی از سرامیک های سیمانی ساخته می شود و به شکل گرد در می آید که همیشه در زمان های گذشته استفاده می شد. از آنجایی که شکستن آن آسان است، این نوع گل میخ جاده توصیه نمی شود.

  4. گل میخ ترافیکی کهربایی

  گل میخ جاده کهربایی شیشه ای است و در زمان های قبلی مورد استفاده قرار می گرفت. از آنجایی که نصب آن دشوار است، استفاده از آن نیز توصیه نمی شود.

  گل میخ ترافیکی خورشیدی

  با استفاده از پنل خورشیدی به عنوان تجهیزات شارژ و باتری یا ظرفیت به عنوان تجهیزات ذخیره سازی، گل میخ جاده خورشیدی از led یا ترکیبی از محصولات درخشندگی غیرفعال گل میخ جاده برای انتشار نور استفاده می کند. گل میخ جاده خورشیدی که از مواد بازتابنده، پوسته، پنل خورشیدی، led و کنترل کننده تشکیل شده است، همیشه به امکانات القای بصری مجهز است و معمولاً همراه با خطوط ترافیکی کار می کند که جلوه بصری آن بهتر از گل میخ معمولی جاده

  گل میخ ترافیکی خورشیدی

  ویژگی های گل میخ جاده خورشیدی

  1. روشنایی بالا: روشنایی بالا می تواند در شب در باران یا مه نفوذ کند و راه را به طور موثر برای رانندگان هدایت کند.

  2. چشمک زدن همزمان و دادن هشدار به صورت ابتکاری:

  گل میخ جاده ای خورشیدی می تواند در یک فرکانس مشخص در شب چشمک بزند و دید افراد نسبت به تغییرات حساس تر است، بنابراین عملکرد هشدار گل میخ جاده ای خورشیدی بسیار قوی است. نور دادن به طور ابتکاری نه تنها می تواند تا حد زیادی از وقفه باران و مه جلوگیری کند، بلکه باعث می شود رانندگان از اتکای نور اتومبیل ها خلاص شوند که فاصله بصری را طولانی تر و بیشتر می کند. گل میخ جاده ای خورشیدی در روزهای بارانی یا مه آلود نقش کلیدی ایفا می کند و بیشتر در جنبه از بین بردن خطرات امنیتی عمل می کند.

   

  گل میخ ترافیکی کابلی تونل

  گل میخ جاده کابلی تونلی یک تأسیسات ایمنی ترافیکی است که از گل میخ جاده خورشیدی پیشرفته تر است. این پنل خورشیدی یا جریان متناوب را به عنوان منبع ورودی در نظر می گیرد و وضعیت کار (چشمک زدن یا به طور معمول روشن) گل میخ جاده ای را از طریق کنترلر کنترل می کند. و گل میخ جاده ای کابلی تونل بسیار موثرتر از گل میخ جاده ای خورشیدی کار می کند. این نوع گل میخ های ترافیکی با سیم به هم وصل می شوند. و قطر کنترل هر گروه از کنترلرها می تواند حدود 1000 متر باشد. 

  گل میخ ترافیکی بی‌سیم هوشمند

  گل میخ بی سیم هوشمند جاده می تواند سیگنال بی سیمی را که توسط کنترلرها ارائه می شود دریافت کند و از طریق سیگنال کار کند. هیچ سیمی بین ناودانی های جاده وجود ندارد که برای نصب بسیار راحت تر است. با این حال، ارسال و دریافت سیگنال بی سیم یک مشکل است.

  با توسعه و بلوغ یا تکنولوژی تولید ناودانی جاده، باید انواع بیشتری از گل میخ های جاده ساخته شود تا مشتریان بتوانند انتخاب کنند.

   

  روش نصب گل میخ های ترافیکی

  1) تجهیزات جداسازی نقش کلیدی در فرآیند نصب دارند. مهم نیست در هر شرایطی، همه کارگران باید در داخل تأسیسات جداسازی باشند.و در جاده هایی که ترافیک دارد تعداد مأموران امنیتی باید برابر با کارگران نصب باشد. اگر در جاده های ترافیکی نصب می شوند، تعداد کارگران نصب باید سه برابر مأموران امنیتی باشد.

  2) از یکنواخت بودن محل نصب اطمینان حاصل کنید و در صورت وجود درز انبساط یا محل ناهمواری در سطح جاده ابتدا باید سطح زمین را تراز کنیم.

  3) از برس برای تمیز کردن محل نصب استفاده کنید و مطمئن شوید که مکان ها به اندازه کافی خشک هستند

  4) سب به اندازه کافی روی گل میخ جاده خرد کنید.

  5) گل میخ جاده را در محل نصب محکم فشار دهید و مطمئن شوید که جهت آن درست است. اگر چسب زیاد است باید آن را بالا ببریم.

  6) گل میخ جاده را پس از 2 ساعت از نصب بازرسی کنید تا مطمئن شوید که گل میخ به درستی نصب شده است.

  7) تجهیزات جداسازی را 4 ساعت پس از نصب بردارید.

  نکاتی برای نصب گل میخ های ترافیکی

  مشکلات رایج در فرآیند نصب گل میخ های جاده ظاهر می شود:

  1. نصب شدن در خطوط ترافیک.

  خطوط تردد که به سطح جاده چسبیده اند توسط مواد رزین کشیده می شوند و ارتباط آن با سطح جاده در محدودیت خاصی قرار دارد. اگر گل میخ های ترافیکی در خطوط ترافیک نصب شوند، نیروی ضربه ای دریافتی توسط ناودانی های جاده به خطوط ترافیک منتقل می شود که ممکن است باعث از هم پاشیدگی گل میخ های ترافیکی با جاده شود که به خطوط ترافیک نیز آسیب می رساند.

  2. گل میخ جاده در محل ناهموار نصب شده است.

  اگر محل نصب گل میخ های ترافیکی ناهموار باشد باعث بارگذاری غیر یکنواخت گل میخ های ترافیکی می شود و فشار روی گل میخ های ترافیکی بر روی قسمت های برآمده و فرورفته آنها متمرکز می شود. گل میخ های ترافیکی  در صورت له شدن توسط خودرو با تناژ بالا شکسته می شوند.

  3. گل میخ های ترافیکی در فضای تمیز نصب نشده است.

  درجه سالم بودن گل میخ های ترافیکی به اتصال نزدیک گل میخ های ترافیکی ، چسب و سطح جاده بستگی دارد. اگر فضای نصب تمیز نباشد، گرد و غبار باعث کاهش استحکام چسبندگی چسب می شود که ممکن است باعث عدم ایمن شدن گل میخ های ترافیکی شود. و زمانی که نیروی خارجی به آنها برخورد کند از هم می پاشند.

  4. چسب خیلی زیاد یا چسب خیلی کم.

  اگر چسب کافی نباشد، چسبندگی کاهش می‌یابد، با این حال، چسب اضافی یا چسب بیش از حد روی آن، از اطراف گل میخ های جاده ای نشت می‌کند و ممکن است چسب با بازتابنده‌ها تماس پیدا کند که ممکن است روی بازتابش تأثیر بگذارد.

  5. چسب غیر یکنواخت روی گل میخ های جاده ای.

  هنگام نصب گل میخ جاده ای، چسب نه تنها باید به مقدار مناسب استفاده شود، بلکه باید به طور یکنواخت رنگ شود. به این ترتیب، هر قسمت از گل میخ جاده تحت فشار کامل قرار می گیرد تا به دلیل عدم یکنواختی شکسته نشود.

  6. چسب رزین اپوکسی در دمای مناسب ساخته نمی شود.

  چسب رزین اپوکسی چسب دو جزئی است و چسب و هاردنر باید با درصد معینی مخلوط شوند و فقط در صورت مخلوط شدن یکنواخت موثر خواهد بود. با این حال، چسب رزین اپوکسی در روزهای سرد زمستان متراکم می شود که به راحتی مخلوط نمی شود، بنابراین باید قبل از استفاده از چسب رزین اپوکسی، پس از نرم شدن به اندازه کافی گرم شود.

  7. گل میخ های جاده ای را به روش صحیح نگه ندارید.

  هنگام نگه داشتن گل میخ جاده ای، باید دو طرف را بدون رفلکتور بگیرید. اگر اینگونه رفتار نکنید، چسب ممکن است بر نور بازتابنده بازتابنده ها تأثیر بگذارد.

  8. محل سوراخ نصب کم عمق یا نازک است.

  گل میخ جاده ای آلومینیومی ریخته گری با پایه دارای مقاومت در برابر ضربه و فشار خوب است و می توان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد. اما اگر محل سوراخ خیلی کم عمق یا خیلی نازک باشد، قسمت زیرین گل میخ جاده نمی تواند به طور کامل با سطح جاده ارتباط برقرار کند، که ممکن است بر سلامت گل میخ جاده تأثیر بگذارد.

  9. عدم خشک شدن کافی پس از نصب

  پس از نصب گل میخ های جاده ای، مدتی برای خشک شدن نیاز دارد تا سطح جاده را با گل میخ جاده محکم وصل کند. به نظر من زمان خشک شدن باید به 4 ساعت برسد. اگر قبل از خشک شدن کامل آن اجازه تردد خودرو داده بشود گل میخ توسط خودرو ها قبل از خشک شدن له می شود و ممکن است از شکل خارج شود، اما در برخی موارد شدید، گل میخ جاده با جاده از بین می رود.

  نصب گل میخ ترافیکی

 • چشم گربه ای جاده یک وسیله ایمنی بازتابی است و در دسته تجهیزات ایمنی راه ها قرار دارد که در خط کشی جاده ها استفاده می شود و اولین مورد از طیف نشانگرهای برجسته روسازی است .

  چشم گربه ای ترافیکی چیست؟

  هنگام رانندگی در امتداد یک جاده تاریک، ممکن است گه گاه فلاش های نوری را دیده باشید که از برخی دستگاه های نصب شده در جاده ساطع می شود. این وسایل را چشم های گربه ای (به دلیل طراحی آنها) یا نشانگرهای روسازی برجسته می نامند. این اشیاء شامل یک لنز یا ورقه است که با انعکاس نور چراغ های جلوی وسایل نقلیه، دید آنها را افزایش می دهد و جاده را برای رانندگان قابل مشاهده می کند. آنها در سطح جاده برای خط کشی  برای دید در شب به هم چسبیده یا لنگر می زنند.

  این واحدها در نور روز چندان قابل مشاهده نیستند و عموماً در کنار خطوط سنتی رنگ آمیزی شده استفاده می شوند. چشم‌ های گربه‌ ای موقت با یک نوار بازتابنده اغلب در هنگام تعمیر بزرگراه استفاده می‌شوند. اینها معمولاً زرد رنگ مناسب درخشش روز هستند، بنابراین در نور روز و همچنین در تاریکی به راحتی قابل مشاهده هستند. سپس می توان آنها را به تنهایی برای تقسیم خط استفاده کرد.

  همچنین در طول کار تعمیر بزرگراه، ستون های پلاستیکی ترافیکی دیده می شود که به جای ایستادن آزاد، در حفره چشم گربه ای جمع شونده قرار می گیرند. اینها اغلب همراه با دو ردیف چشم گربه‌ای موقت برای تقسیم ترافیکی که در جهت مخالف در طول عملیات جاده‌ای بزرگراه‌ها حرکت می‌کنند، استفاده می‌شوند.

  چشم‌های گربه‌ای با انرژی خورشیدی که به عنوان ناودانی جاده خورشیدی شناخته می‌شوند و LED قرمز یا کهربایی را به ترافیک نشان می‌دهند، در جاده‌هایی که در مکان‌هایی در سراسر جهان به‌ویژه خطرناک تلقی می‌شوند، معرفی شده‌اند.

  چشم گربه ای ترافیکی

  تاریخچه چشم گربه ای ترافیکی

  مخترع چشم های گربه ای پرسی شاو از انگلستان بود. وقتی خطوط تراموا در حومه نزدیک آمبلر تورن برداشته شد، او متوجه شد که از ریل های فولادی صیقلی برای حرکت در شب استفاده می کرده است. نام "چشم گربه" از الهام شاو برای دستگاه گرفته شده است: درخشش چشم که از چشمان گربه منعکس می شود. در سال 1934، او اختراع خود را به ثبت رساند ،  عدسی بازتابی شش سال قبل برای استفاده در علائم تبلیغاتی توسط ریچارد هالینز موری،  از هرفوردشایر اختراع شده بود و همانطور که شاو اذعان داشت، آنها در ایده او مشارکت داشتند.

  خاموشی های جنگ جهانی دوم (1939-1945) و چراغ های کرکره ای اتومبیل که در آن زمان استفاده می شد، ارزش اختراع شاو را نشان داد و به محبوبیت استفاده انبوه از آنها در بریتانیا کمک کرد. پس از جنگ، آنها حمایت قاطعانه ای از کمیته وزارت حمل و نقل به رهبری جیمز کالاگان و سر آرتور یانگ دریافت کردند. در نهایت، استفاده از آنها در سراسر جهان گسترش یافت.

  انواع چشم گربه ای ترافیکی

  چشم گربه ای ترافیکی در اندازه های مختلف هستند و در آلومینیوم، پلاستیک سخت ABS یا شیشه موجود هستند. آنها به گونه ای ساخته شده اند که بتوانند بارهای سنگین و ضربه های شدید را تحمل کنند. آنها می توانند در یک، هر دو یا همه طرف بازتابنده داشته باشند. بازتابنده ها بسته به کاربرد مورد نظرشان می توانند رنگ های مختلفی داشته باشند. رایج ترین مواردی که در هند می بینیم سفید، زرد و قرمز هستند.

  اخیراً چشم گربه ای های پیشرفته تری برای جاده معرفی شده اند. اینها به جای آن دارای LED های خورشیدی هستند. آنها می توانند با یک بار شارژ برای چندین روز کار کنند. البته اینها نسبت به نسخه معمولی رفلکتور نیز گرانتر هستند.

  یک طرفه:

  این محصول برای نصب در دو طرف حاشیه جاده مورد استفاده قرار می گیرد. نشانگر بازتابنده در یک طرف قطعه محصول، برای حاشیه جاده ها طراحی شده است و استفاده از آن در موقعیت های دیگر ممکن است گمراه کننده باشد.

  نحوه نصب این اجزاء باید به نوعی باشد که طرف چشمک زن رو به جاده و در دید راننده باشد. مختصات میخ های قرمز رنگ باید مطابق با استانداردهای از پیش تعیین شده باشد.

  چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه

  دو طرفه :

  چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه مناسب برای نصب در حاشیه جاده ها نیست. این تجهیزات کوچک مستقل برای نصب در بزرگراه ها و خیابان های با پهنای زیاد مناسب هستند. روشنایی که این تجهیز ترافیکی برای جاده ها ایجاد می کند، بسیار بیشتر از مدل های یک طرفه است.

  محل نصب چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه باید طبق براوردهای کارشناسی و در فواصل منظم انجام شود تا بالاترین کارایی را در جاده به همراه داشته باشد. در محل هایی نظیر خط کشی های میانی جاده از چشم گربه ای های دوطرفه با طیف زرد استفاده می شود.

  چشم گربه ای ترافیکی آلومینیومی

  آلومینیومی:

  همانطور که از نام آن پیداست، چشم گربه ای های آلومینیومی ترافیکی دارای روکش های آلومینیومی با اجسام بازتابنده نصب شده در داخل آنها هستند. اینها قوی و بادوام هستند. برای نصب در وسط جاده مناسب هستند.

  چشم گربه ای ترافیکی پلاستیکی

  پلاستیکی :

  چشم گربه ای پلاستیکی ترافیکی از پلاستیک ساخته شده و دارای مواد بازتابنده هستند. آنها به اندازه چشم گربه ای آلومینیومی ترافیکی قوی نیستند و همچنین دوام کمتری دارند. آنها را می توان در خط مرکزی یک جاده، کناره های بزرگراه و پل ها استفاده کرد.

  چشم گربه ای ترافیکی شیشه ای

  شیشه ای:

  چشم گربه ای شیشه ای ترافیکی ، جامد از شیشه ایمنی سخت شده ساخته شده اند. پایین بازتابنده با پوششی پوشانده شده است که اثر بازتابی را ارائه می دهد. نور ورودی توسط یک بازتابنده دقیقاً در همان جهتی که از آن آمده است، به مدت 360 درجه بازتاب می شود. این به این معنی است که بازتابنده نور وسایل نقلیه را از هر زاویه به کاربران جاده منعکس می کند.

  چشم گربه ای ترافیکی LED

  LED:

  چشم گربه ای ترافیکی LED با یک پنل خورشیدی در بالا و یک باتری که در طول روز با نور خورشید شارژ می شوند ارائه می شوند. در شب LED های آنها شروع به انتشار نور می کنند. آنها ممکن است دارای بازتابنده های کوچک باشند یا نداشته باشند، اما به دلیل LED های روشن، آنها بسیار بیشتر قابل مشاهده هستند. آنها را می توان به راحتی از فاصله طولانی تری نسبت به سایر انواع چشم گربه ای ترافیکی مشاهده کرد.

  مواد بازتابنده چشم گربه ای ترافیکی

  ورق انعکاسی و بازتابنده پلاستیک:

  اینها برای پروژه های کوتاه مدت مناسب هستند زیرا طول عمر کوتاهی دارند و با گذشت زمان خاصیت بازتابی خود را از دست می دهند. رفلکتورهای با این مواد در مکان هایی که کارهای جاده ای با دفعات بیشتری نسبت به سایرین انجام می شود مناسب تر هستند.

  مهره های شیشه ای:

  مهره های شیشه ای دوام بیشتری نسبت به ورق های بازتابنده و بازتابنده های پلاستیکی دارند. آنها نیاز به تعویض کمتری دارند و برای پروژه های طولانی مدت مناسب تر هستند.

  کاربرد چشم گربه ای ترافیکی

  چشم گربه ای ترافیکی یکی از مهمترین وسایلی است که از خروج خودرو ها از جاده یا خطوط آنها جلوگیری می کند و جاده های ما را ایمن تر می کند. آنها نور چراغ های خودرو را منعکس می کنند تا راننده بتواند پیچ ​​ها و گوشه های جاده را از فاصله دور مشاهده کند. حتی در تاریکی، راننده به راحتی می‌تواند خطوط جاده، انتهای و گوشه‌های جاده را ببیند و قضاوت کند که به کجا بپیچد، کدام خط جاده را انتخاب کند و به نوبه خود با خیال راحت رانندگی کند. این باعث می شود که گل میخ در جاده های کم نور بسیار مفید باشد. آنها حتی در شرایط آب و هوایی نامساعد راهنمایی شبانه موثری را ارائه می دهند.

  علاوه بر این، این چشم گربه ای ها به عنوان نشانگر خط عمل می کنند. هنگامی که یک خودرو از روی آنها عبور می کند، ضربه هایی به داخل کابین منتقل می شود که سرنشینان همیشه متوجه آن خواهند شد. به این معنی که اگر خودرو از یک لاین به لاین دیگر دریفت باشد، راننده هشدار داده می شود و می تواند اقدامات اصلاحی انجام دهد.

  همچنین چشم گربه ای ترافیکی نصب شده در گذرگاه های عابر پیاده را خواهید دید. اینها به راننده وسیله نقلیه ای که در حال نزدیک شدن است نشانه واضحی از محل عبور عابر پیاده می دهد.

  قوانین فاصله بین دو چشم گربه ای بازتابنده جاده از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

  چشم گربه ای ترافیکی

  مزایای چشم گربه ای ترافیکی

  • چشم گربه ای ترافیکی به عنوان دستورالعملی عمل می کنند که به رانندگان می گویند جاده کجا و چگونه می پیچد.
  • آنها بدون توجه به آب و هوا در طول روز یا شب کار می کنند و دید را فراهم می کنند.
  • چشم گربه ای با ارائه بازخورد شنیداری و لمسی به راننده می گویند که ماشینش در حال حرکت به خط دیگری است.
  • گل میخ های جاده در لبه جاده برجسته می شوند و به رانندگان کمک می کنند تا مرزهای جاده را قضاوت کنند. این امر
  • احتمال خروج وسایل نقلیه از جاده را کاهش می دهد.
  • نیازی به برق ندارند. آنها دارای بازتابنده یا LED های خورشیدی هستند که به این معنی است که برق مصرفی ندارند.
  • این محصول به عنوان سرعت شکن عمل می کنند. گل میخ های جاده ای مرتفع برای کاهش یا کنترل سرعت وسایل نقلیه، به ویژه در جاده های شهری نصب می شوند.
  • چشم‌ گربه‌ ای ترافیکی در مه بسیار ارزشمند هستند و تا حد زیادی در برابر آسیب‌های دستگاه سنگین برف‌روب مقاوم هستند .

  نصب چشم گربه ای ترافیکی

  در ابتدا باید محل­ نصب چشم گربه ای را در جاده مشخص نمایید. به ­دلیل استفاده از چسبی خاص برای نصب آن، باید زیرکار عاری از خاک و سنگ­ریزه باشد. در نهایت با بهره­‌مندی از پیچ­‌های مخصوص، آن­ها را به ­زمین محکم می‌­کنید.

  توجه کنید :

  • نصب نامناسب گل میخ های جاده می تواند آنها را شل کند که ممکن است باعث تصادف شود.
  • ناودانی های جاده را نمی توان در جاده های بدون آسفالت نصب کرد.
  • برای نصب آن از چسب های مرغوب استفاده کنید. این مورد خیلی اهمیت دارد.

  نحوه خرید و سفارش چشم گربه ای ترافیکی

  چشم گربه ای ترافیکی دارای مزایا و کاربردهای بسیاری در بالا بردن ایمنی راه ها دارند برای تهیه این محصول می توانید با مشاوران ترافیک کالا تماس بگیرید

  شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد.برای بهرمند شدن از این مزایا شما می توانید انواع چشم گربه ای ترافیکی را به صورت اینترنتی سفارش دهید و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.

فیلترهای فعال

گل میخ و چشم گربه ای

خرید میخ چشم گربه ای و گل میخ ترافیکی - ترافیک کالا