Previous
Next

تابلو گذرگاه عابر پیاده

تابلو گذرگاه عابر پیاده از تابلوهای اخطاری راهنمایی و رانندگی است که علاوه بر اجازه عبور به عابران، سبب کاهش سرعت رانندگان می‌شود.

محصولات مرتبط

کنترل رفت‌وآمد انسان‌ها و اتومبیل‌ها در خیابان و تقاطع، نیازمند بهره‌گیری از تابلوهای ترافیکی اختصاصی است. تابلو گذرگاه عابر پیاده یکی از تابلوهای ترافیکی اخطاردهنده است که در محل مناسب عبور عابرین پیاده نصب می‌شود. این تابلو فلزی که دارای علائم مخصوص عبور عابر پیاده است، رانندگان و عابران را از موقعیت موجود آگاه می‌کند. در واقع نصب این تابلو در نقاط مختلف خیابان از بروز بی‌نظمی و تصادفات پیشگیری می‌کند.

تابلو گذرگاه عابر پیاده

تابلو گذرگاه عابر پیاده

تابلو فلزی گذرگاه عابر پیاده به‌عنوان تابلو کاربردی راهنمایی رانندگی شناخته می‌شود که در دسته تابلوهای خبری و اخطاردهنده قرار می‌گیرد. این تابلو اختصاصی، حاوی علائم نشان‌دهنده محل عبور عابر پیاده به افراد پیاده و رانندگان است. در واقع این تابلو دارای علامت یک آدمک است که روی خط عابر پیاده راه می‌رود. پیام این تابلو، رانندگان را از سرعت بالا منع کرده و امکان رفت‌وآمد عابران به آن‌سوی خیابان را فراهم می‌کند.

تابلو گذرگاه عابر پیاده به علت قرارگیری در هوای آزاد، از ورقه فلزی ضدزنگ و ضدخوردگی چون ورق گالوانیزه یا ورق روغنی تهیه می‌شود. جنس این تابلوها به حدی مرغوب است که در برابر بادوباران هیچ تغییری نمی‌کنند. از سوی دیگر استفاده از  برچسب شبرنگ روی تابلو، سبب افزایش انعکاس نور و افزایش دید در شب می‌شود.

ویژگی‌های تابلو گذرگاه عابر پیاده

به‌کارگیری ورقه‌های فلزی مرغوب و ضدزنگ در تولید تابلو گذرگاه عابر پیاده موجب ویژگی‌های قابل‌توجهی در این تابلوها می‌شود. علاوه بر این رنگ‌آمیزی تابلو مذکور با رنگ الکترواستاتیک مخصوص، از رنگ‌پریدگی و پوسته‌ پوسته شدن تابلو پیشگیری می‌کند. این تابلو در واقع به علت استفاده از متریال مرغوب در برابر نور خورشید، سرما و گرما مقاومت داشته و هیچ تغییری نمی‌کند.

علائم روی تابلو ترافیکی عابر پیاده به روش کامپیوتری چاپ و نصب می‌شوند، از‌این‌رو زیبایی و ظرافت خاصی به تابلو می‌بخشند. نصب شبرنگ رده مهندسی نیز در افزایش جلوه تابلو و انعکاس نور نقش بسزایی دارد. برخی دیگر از ویژگی‌های بارز تابلو مذکور به شرح ذیل هستند:

  • مقاوم به آلودگی هوا
  • قابل‌استفاده در سرما و گرما
  • وزن سبک
  • ضخامت مطلوب مابین ۱.۵ الی ۳ میلیمتر
  • رنگ ثابت
  • مقاوم به ضربه
  • دارای خاصیت ضدخوردگی
  • طراحی شکیل و مطلوب

تابلو محل عبور عابر پیاده کجا نصب می‌شود؟

تابلو گذرگاه عابر پیاده از تابلوهای ضروری نزدیک خطوط عابر پیاده، مدارس و محل عبور عابرین پیاده در خیابان‌های مختلف است. در واقع هدف از خرید تابلو عابر پیاده، نصب آن در محل عبور و مرور افراد پیاده و آگاه‌ سازی رانندگان وسایل نقلیه به موقعیت است. نصب این تابلو در نزدیک خطوط عابر پیاده منجر به کاهش سرعت رانندگان و حفظ امنیت عابران پیاده می‌شود.

تابلو عبور عابر پیاده

تابلو عبور عابر پیاده یکی از تابلو هایی بوده که انواع مختلف هشدار دهنده ، اخباری و منع کننده را دارد. بطور کلی تمامی تابلو ها حضور عابرین پیاده در ادامه مسیر و اولویت عبور آنها را به راننده گوشزد میکنند.

 گذرگاه عابر پیاده

خرید تابلو عبور عابر پیاده هشدار دهنده

در صورتی که قصد خرید تابلو عبور عابر پیاده از نوع هشدار دهنده را دارید بهتر است با ظاهر و ویژگی های آن اشنایی داشته باشید. نوع هشدار دهنده تابلو عبور عابر پیاده یک مثلث با یک راس به سمت بالا میباشد که حاشیه آن قرمز و در مرکز آن علامت خطوط عابر پیاده و یک فرد در حال گذر را نشان میدهد. عموما نوع هشدار دهنده تابلو عبورعابر پیاده از جنس استیل گالوانیزه با فریم فلزی بوده که طرح روی آن با استفاده از رنگ الکترواستاتیک ایجاد شده است. تابلو عبور عابر پیاده از نوع تابلو هشدار دهنده بدلیل اهمیت بالا دارای ابعاد بزرگتری بوده و باید مقاومت در برابر جریان باد و تغییرات آب و هوایی را داشته باشد.

قیمت تابلو عبور عابر پیاده

به طور کلی تابلو های فلزی و دارای ویژگی های عایق کاری مانند روکش های عایق و ویژگی شبرنگ قیمت بالاتری دارند. قیمت تابلو عبور عابر پیاده از جنس ورق گالوانیزه نیز بیشتر از نوع پلاستیکی و یا چوبی آن میباشد. در صورت استفاده از ویژگی های جانبی مانند چراغ های راهنما و منعکس کننده نور قیمت تابلو عبور عابر پیاده از نوع هشدار دهنده میتواند بیشتر شود.

خرید تابلو عبور عابر پیاده از نوع اخباری

این نوع از تابلو عبورعابر پیاده بصورت اخباری بوده و در کنار پیاده رو ها نصب میشود. جنس این نوع از تابلو از ورق فلزی یا گالوانیزه میباشد. ظاهر کلی تابلو یک مربع آبی رنگ با علامت خطوط عابر پیاده و فرد در حال عبور به رنگ سفید است. عموما خرید تابلو عبور عابر پیاده از نوع اخباری برای مکان های دارای پیاده رو و با عبور و مرور بالا انجام میشود. نوع دیگری از این تابلو وجود دارد که عبور اطفال را به راننده اطلاع میدهد.

قیمت تابلو عبور عابر پیاده اخباری

قیمت این نوع از تابلو نیز مانند دیگر تابلو ها میباشد. تاثیر گذار ترین مورد در قیمت تابلو عبور عابر پیاده جنس و کیفیت تابلو میباشد. انواع پلاستیکی و چوبی این تابلو نیز وجود دارد که طول عمر کمتری دارند. خرید تابلو عبور عابر پیاده شما عزیزان میتوانید انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی از جمله تابلو عبور عابر پیاده و مدل های مختلف آنرا از فروشگاه ترافیک کالا ما تهیه کنید. در تمامی تابلو های ساخته شده از با کیفیت ترین ورق گالوانیزه و همینطور رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است. جهت خرید و اطلاع از قیمت محصولات با ترافیک کالا در ارتباط باشید.  

مشخصات

نام محصولعلائم عابر پیاده

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha