Previous
Next

آینه محدب پلی کربنات قطر 80 سانتی متر

آینه محدب پلی کربنات به گونه ای طراحی شده است که در برابر انواع نیرو های خارجی و شرایط آب و هوایی نامساعد از خود مقاومت نشان دهد.

محصولات مرتبط

آینه محدب پلی کربنات از جمله تجهیزات ایمنی ترافیکی پرکاربرد به شمار می رود. به طور کلی این آینه ها به سبب نوع متریالی که در ساختار آن ها مورد استفاده قرار گرفته است، در برابر شرایط گوناگون از خود مقاومت نشان می دهد. عموما این آینه ها در برابر ضربه مقاوم هستند و همین امر موجب شده تا دامنه کاربرد آن ها افزایش پیدا کند. به طور کلی ساختار محدب این آینه های محدب ترافیکی تا حد قابل توجهی می تواند دامنه دید را افزایش دهد. عموما آینه های محدب قادر هستند تا پرتو های نوری را به صورت واگرا از خود ساطع کنند. به این ترتیب آینه محدب قادر خواهد بود پرتوهایی که از نقاط کور به آینه برخورد می کنند را به چشم رانندگان برساند. به این ترتیب اجسام و خودرو ها در نقاط کور به راحتی توسط رانندگان قابل رویت هستند.

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات

ویژگی ها و مشخصات فنی آینه محدب پلی کربنات

به منظور خرید آینه محدب پلی کربنات باید ویژگی های ساختاری و خصوصیات این آینه ها مورد بررسی قرار گیرد. از جمله ویژگی های این دسته از آینه های محدب جاده ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقاومت در برابر ضربه

در فرآیند تولید آینه محدب پلی کربنات از متریال با کیفیت استفاده شده است‌. این موضوع در کنار پلی کربنات مورد استفاده در آینه تا حد قابل توجهی باعث شده تا این آینه ها در برابر نیرو ها و ضربات خارجی از خود مقاومت نشان دهند. به این ترتیب این آینه ها قادر به تحمل بدترین شرایط آب و هوایی هستند. به همین دلیل عمدتا در کنار جاده ها و به طور کلی مکان هایی که احتمال برخورد اجسام به آینه وجود دارد، از این نوع آینه ها استفاده می شود.

شعاع دید مناسب

از دیگر ویژگی های بسیار مهم این آینه ها، شعاع دید مناسب است. اگرچه در ساختار این آینه ها از شیشه استفاده نشده است، اما آینه های محدب قادر هستند تصاویر را با وضوح و کیفیت مناسبی انعکاس دهند. علاوه بر آن آینه های محدب تولید شده با پلی کربنات، بسته به قطر و اندازه ای که دارند، قادر خواهند بود شعاع دید رانندگان را افزایش داده و نقاط کور را پوشش دهند.

قیمت آینه محدب پلی کربنات

قیمت آینه محدب پلی کربنات

قیمت آینه محدب پلی کربنات از جمله مهمترین فاکتورهایی است که پیش از خرید آن باید مورد بررسی قرار گیرد. همانطور که گفته شد، این آینه ها مقاومت خوبی را در برابر نیروهای خارجی از خود نشان می دهند. این عامل به طور مستقیم با ماده به کار گرفته شده در آن یعنی پلی کربنات مرتبط می شود. از همین رو عموما این آینه ها از قیمت بالاتری نسبت به آینه های شیشه ای برخوردار هستند‌. توصیه می شود در مکان هایی که احتمال برخورد اجسام زیاد است مانند انبار ها و یا کنار جاده ها حتما از این آینه ها استفاده شود.

تجهیزات پارکینگ

 

مشخصات

نام محصولاینه محدب ترافیکی پلی کربنات
جنسپلی کربنات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha