پرسش و پاسخ در ترافیک کالا

پاسخ به پرسش های متداول

1- روش خرید از ترافیک کالا:

بعد از انتخاب محصول مورد نظر در صورت موجود بودن به دو روش می توان محصول را سفارش داد.

الف- تماس با کارشناسان فروش و ارسال پیام در واتس اپ و دریافت پیش فاکتور

ب- ثبت سفارش و خرید آنلاین

با توجه به اینکه بعضی از محصولات سفارشی بوده و براساس سفارش مشتری تولید می‌شوند، می‌بایست جهت اطلاع از زمان تحویل و همچنین مشخصات فنی آن با کارشناسان فروش تماس گرفته شود.

 

2- روش تحویل کالا

با توجه به نوع سفارش و تعداد، روش ارسال کالا متفاوت است.

الف- در کالاهایی که امکان ارسال به وسیله پست از لحاظ زمان و هرینه برای مشتری بصرفه باشد معمولا از این روش استفاده می شود.

ب- ارسال بوسیله پیک موتوری زمانی انجام می‌شود که مرسوله از لحاظ حجم قابل ارسال با موتور باشد و همچنین محل تحویل کالا در تهران باشد.

پ- ارسال بوسیله وانت بار در صورتیکه حجم بار نیاز به وانت و یا کامیون داشته باشد انجام می‌شود. و یا مقصد خارج از تهران باشد.

ت- ارسال به وسیله باربری در شرایطی که مقصد خارج از تهران باشد و همچنین از لحاظ هزینه برای مشتری مقرون به صرفه باشد.

واحد ارسال کالای ترافیک کالا در موارد بالا با توجه به هزینه و زمان تحویل کالا ،بهترین گزینه را انتخاب کرده و به سفارش دهنده اطلاع می دهند.

 

3- روش پرداخت

به دو روش امکان پرداخت در فروشگاه آنلاین ترافیک کالا می‌باشد

الف- پرداخت آنلاین از طریق درگاه

ب- دریافت پیش فاکتور و واریز به شماره حساب قید شده در آن

 

 

4- زمان ارسال کالا

در صورتیکه کالای خریداری شده با علامت (موجود) در سایت مشخص شده باشد، ارسال ظرف مدت 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد. زمان تحویل کالا به مقصد با توجه به مسافت و نحوه ارسال متغییر خواهد بود.

همچنین در صورتیکه کالای خریداری شده موجود نباشد و یا کالا نیاز به تغییرات و سفارشی سازی باشد با توجه به تعداد سفارش و نوع کالا زمان تحویل آن به اطلاع مشتری می رسد.

 

5- شرایط مرجوع کردن کالا

شرایط مرجوعی کالا در زیر آمده است

الف- در صورت مشاهده کالا پس از تحویل و داشتن مغایرت با عکس، مشخصات ذکر شده توسط کارشناس فروش مربوطه، خریدار می‌بایست بلافاصله دلایل خود را به قسمت فروش اطلاع دهد.

ب- استفاده نکردن از کالای مربوطه و یا در صورت داشتن بسته بندی، باز نکردن آن و اقدام برای مرجوع کردن.

 

6- نحوه بازگشت پول کالای مرجوعی

پس رسیدن کالا و در صورتیکه که کالای مرجوعی مورد تائید قسمت انبار ترافیک کالا قرار بگیرد. مبلغ پس از 24 الی 72 ساعت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز می‌گردد.

 

نکات قابل توجه

باتوجه به اینکه شرکتهای خدمات ارسال به انتخاب مشتری می‌باشد، در صورتیکه در حمل و نقل خسارتی به کالای خریداری شده وارد شود و یا زمان تحویل کالا بیشتراز حد تعیین شده گردد. ترافیک کالا مسئولیتی در مقابل آن نخواهد داشت.

در بعضی مواقع در تولید، مشگلات از پیش تعیین نشده‌ای اتفاق می‌افتد در این مواقع تمام سعی ما در تحویل سفارش در زمان و شرایطی است که به آن متعهدیم، لذا خواهشمندیم در این مواقع با همکاری خود ما را یاری کنید.

 

تیم پشتیبانی ترافیک کالا