Previous
Next

تابلو تقاطع راه آهن با راهبند

محصولات مرتبط

تابلو تقاطع راه آهن با راهبند

از تابلو های راهنمایی و رانندگی به منظور کنترل ترافیک ، راهنمایی رانندگان و همینطور جلوگیری از بروز حادثه استفاده میشود. انواع مختلفی از تابلو های راهنمایی و رانندگی در مناطق سواره رو استفاده میشود که هرکدام معنی و مفهوم خاص خود را دارند. تابلو تقاطع راه آهن با راهبند یکی از تابلو های راهنمایی و رانندگی است که در این مقاله قصد در داریم به آن بپردازیم. پس در صورتی که قصد خرید تابلو تقاطع راه آهن با راهبند ، شناخت مفهوم آن و همینطور ویژگی های آن دارید با ما همراه باشید.

تابلو تقاطع راه آهن با راهبند

تابلو تقاطع راه آهن با راهبند

تابلو تقاطع راه آهن با راهبند یکی از تابلو های راهنمایی و رانندگی میباشد که در دسته تابلو های هشدار دهنده قرار میگیرد. تابلو های هشدار دهنده نوعی از تابلو ها هستند که وجود یک واقعه و اتفاق را در ادامه مسیر به راننده هشدار میدهند. شکل ظاهری تابلو تقاطع راه آهن با راهبند به شکل یک مثلث با حاشیه قرمز رنگ و مرکز سفید میباشد که بر روی یک قاعده است. در مرکز تابلو میتواند دو علامت مهم قرار بگیرد. یکی از اشکال مورد استفاده شکل راهبند است که نشان میدهد در ادامه مسیر قطار و راهبند وجود دارد. شکل دوم تابلو تقاطع راه آهن با راهبند به این صورت است که یک قطار نشان داده شده که روی آن علامت راهبند قرار دارد. منظور از تابلو تقاطع راه آهن با راهبند این است که در ادامه مسیر، جاده با ریل راه آهن با وجود راهبند برخورد میکند. راننده وظیفه دارد که سرعت خود را در این مسیر کنترل کرده و آماده توقف پشت راهبند باشد. عموما در کنار تابلو تقاطع راه آهن با راهبند از تابلو های مکمل مانند کنترل سرعت و همینطور تابلو های راهنمای مسافت استفاده میشود.

ویژگی تابلو تقاطع راه آهن با راهبند

عموما تابلو های راهنمایی و رانندگی از ورق های گالوانیزه ساخته میشوند. تابلو تقاطع راه آهن با راهبند نیز از جنس ورق گالوانیزه با فریم فلزی و روکش رنگی الکترواستاتیک میباشد. در برخی موارد میتوان تابلو را از جنس چوب و یا pvc ساخت. ضخامت تابلو بدلیل مقاومت در برابر باد و هوا حداقل 1.5 میلی متر بوده و میتوان برای محافظت بیشتر از تابلو از روکش های پلاستیکی به منظور پوسته پوسته شدن رنگ تابلو استفاده کرد. همچنین از موارد جانبی مانند لامپ های قرمز رنگ در داخل تابلو نیز استفاده میشود.

قیمت تابلو تقاطع راه آهن با راهبند

جنس سازنده تابلو تقاطع راه آهن با راهبند ، استفاده از روش های عایقی ، استفاده از لامپ های هشدار دهنده و همینطور ابعاد از موارد تاثیر گذار در قیمت تابلو تقاطع راه آهن با راهبند هستند. خرید تابلو تقاطع راه آهن با راهبند در صورتیکه شما هم قصد خرید تابلو تقاطع راه آهن با راهبند و یا دیگر تابلو های راهنمایی و رانندگی ، لوازم جانبی و انواع هشدار ها را دارید میتوانید این محصولات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از فروشگاه ترافیک کالا تهیه کنید. جهت خرید تابلو تقاطع راه آهن با راهبند با ترافیک کالا  در ارتباط باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha