Previous
Next

تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند

محصولات مرتبط

تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند

تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند یکی از تابلو های هشدار دهنده بوده که به منظور جلوگیری از تصادفات و بروز حوادث در جاده ها مورد استفاده قرار میگیرد. بطور کلی هدف استفاده و نصب تابلو های هشدار دهنده، جلوگیری از وقوع حادثه و افزایش ایمنی در خیابان ها است. تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند نسبت به دیگر تابلو های راهنمایی و رانندگی دیگر موارد استفاده کمتری داشته اما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه به معرفی این تابلو، ویژگی های تابلو و قیمت تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند میپردازیم.

تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند

تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند

بطور کلی سه دسته از تابلو های راهنمایی و رانندگی در خیابان ها وجود دارند. تابلو های منع کننده با شکل دایره ای که انجام یک عمل را برای راننده منع میکند، تابلو های هشدار دهنده یا اخطاری که راننده را از وقوع یک حادثه و تغییر در ادامه مسیر مطلع میکند و تابلوهای راهنما که به منظور هدایت و راهنمایی رانندگان در مسیر مورد استفاده قرار میگیرند. تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند در دسته تابلو های هشدار دهنده یا اخباری قرار داد. شکل ظاهری این تابلو یک مثلث با راس به سمت بالا و همینطور حاشیه قرمز رنگ است. در مرکز این تابلو علامت یک قطار با رنگ سیاه در پس زمینه سفید حک شده است. بطور کلی از تابلوتقاطع جاده و راه آهن بدون راهبند د در مواقعی استفاده میشود که جاده با ریل راه آهن برخورد کرده و از آن عبور میکند. منظور از کلمه بدون راهبند این است که هیچ مانع و راه بندی در کنار ریل قطار وجود نداشته و راننده باید دقت بیشتری در هنگام عبور داشته باشد.

ویژگی تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند

این نوع از تابلو عموما در مناطق غیر مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد. ابعاد این تابلو بدلیل اهمیت بسیار زیاد باید بزرگ و حداقل 60 سانتی متر باشد. جنس تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند از ورق گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک است که مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی دارد. در برخی از موارد از لامپ ها و چراغ های هشدار دهنده نیز در کنار تابلو یا داخل تابلو استفاده میشود. تابلو های کنترل سرعت نیز از تابلو های مکمل هستند که در کنار تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند مورد استفاده قرار میگیرند.

قیمت تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند

قیمت تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند بر اساس مواد سازنده و ویژگی های طراحی و ساخت میتواند متغیر باشد. استفاده از روکش های عایق گرد و غبار،  شبرنگ بودن تابلو، استفاده از لامپ های هشدار دهنده و همینطور جنس تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند از عواملی هستند که در قیمت تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند تاثیر گذارند.

خرید تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند

شما عزیزان که قصد خرید تابلو تقاطع راه آهن بدون راهبند و یا دیگر تابلو های راهنمایی و رانندگی را دارید میتوانید محصولات مد نظر خود را از فروشگاه ترافیک کالا ما تهیه نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت بروز محصولات با ترافیک کالا در ارتباط باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha