Previous
Next

آینه محدب مستطیلی

آینه محدب مستطیلی از جمله تجهیزات ایمنی است که در جاده ها، پارکینگ ها و به خصوص ماشین آلات صنعتی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید انواع آینه محدب ترافیکی

محصولات مرتبط

آینه محدب مستطیلی از جمله تجهیزاتی ایمنی به کار گرفته شده در ساختمان ها، مجتمع ها و پارکینگ ها است. نام گذاری این تجهیزات به واسطه سطح محدب آن ها انجام پذیرفته است. به طور کلی سطوح محدب سطوحی هستند که پرتو های نوری را به صورت واگرا توزیع می کنند. به همین دلیل آینه های محدب قادر هستند دامنه دید را افزایش دهند. عموما این ویژگی در آینه های محدب سبب می شود تا امکان استفاده از آن ها در نقاط کور جاده ای، پارکینگ ها و به طور کلی پیچ و خم های خیابانی و جاده ای و حتی ماشین آلات سنگین راهسازی وجود داشته باشد. این آینه ها قادر هستند زوایای مخفی را نمایان کرده و از برخورد های حادثه ساز جلوگیری کنند. به طور کلی با استفاده از این آینه ها می توان با صرف هزینه ای اندک تا حد قابل توجهی خسارت های ناشی از تصادفات را کاهش داد.

ویژگی ها و مشخصات فنی آینه محدب مستطیلی

به طور کلی قابلیت و فضای دیدی که این آینه در اختیار رانندگان قرار می دهد سبب شده تا امروزه خرید آینه محدب مستطیلی در دستور کار بسیاری از رانندگان قرار گیرد. از جمله مشخصات این دسته از تجهیزات ایمنی و ترافیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابعاد و اندازه

به طور کلی فروش آینه محدب مستطیلی با توجه به نیاز های افراد و همچنین دامنه دید مورد نیاز آن ها انجام می شود. با این حال عموما ابعاد و اندازه های گوناگونی از این آینه در بازار موجود است. از جمله اندازه های رایج این دسته از تجهیزات ایمنی می توان به ۴۰ در ۶۰ و ۵۰ در ۷۰ اشاره کرد.

نحوه اتصال

عموما در این دسته از تجهیزات ترافیکی یک ورق فلزی به منظور کاهش خسارات به آینه در پشت آن قرار داده شده است. عموما برای اتصال آینه به دیوار و یا ماشین آلات سنگین راه سازی دو عدد پیچ روی آن تعبیه شده است‌. به کمک این پیچ ها می توان این آینه ها را به میله متصل کرد و در کنار جاده و یا ماشین آلات قرار داد.

جنس سازنده

عموما در ساختار این آینه ها، از شیشه استفاده شده است. شیشه ها عموما بازتاب بهتری از نور و تصویر را از خود به نمایش می گذارند. به همین دلیل استفاده از آینه ها سبب می شود تا تصاویری با کیفیت و وضوح بیشتری در اختیار رانندگان قرار گیرد. لازم به ذکر است که این آینه ها در برابر ضربه از خود مقاومتی نشان نمی دهند. به همین دلیل باید در مکان های مورد استفاده قرار گیرند که احتمال برخورد اجسام با آن ها کم باشد.

قیمت آینه محدب مستطیلی

قیمت آینه محدب مستطیلی

قیمت آینه محدب مستطیلی شیشه ای عموما از سایر آینه های موجود در بازار مناسب تر است. به همین دلیل امروزه این آینه ها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. عموما آینه های پلی کربنات و استیل اگرچه در برابر نیروهای خارجی از خود مقاومت نشان می دهند، اما قیمت بالاتر آن ها سبب شده تا متقاضیان آن ها کمتر باشد.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha