Previous
Next

تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری

محصولات مرتبط

تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری

در مسیر های سواره رو ممکن است جاده ها و خیابان ها با دیگر مسیر های عبوری مانند ریل های راه آهن برخورد داشته باشند. عبور از این نقاط نیاز به توجه زیادی داشته و رانندگان وظیفه دارند با نهایت دقت و پیروی از قوانین مرتبط از این نقطه عبور کنند. در این مقاله به معرفی تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری میپردازیم که یکی از تابلو های مورد استفاده در مسیر تقاطع جاده و راه آهن میباشد و اهمیت بسیار زیادی دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری

تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری

همانطور که گفته شد تقاطع جاده و راه آهن نقطه ای خطرناک بوده و تمامی راننده ها وظیفه دارند با احتیاط کامل و همینطور سرعت توصیه شده از این محدوده عبور کنند. تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری به منظور آگاهی دادن به رانندگان در خصوص همین موضوع نصب میشود. زمانی که راننده تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری را میبیند متوجه میشود که در 100 متری مسیری به تقاطع میرسد و باید سرعت و دنده خود را تنظیم کند. قانون وضع شده این است که از روی ریل با دنده سنگین حرکت کرده و به هیچ عنوان تعویض دنده صورت نگیرد.

ویژگی تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری

تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری با شکل ظاهری مستطیل خوابیده بر روی ضلع کوچک تر است. ارتفاع تابلو حداقل 60 سانتی متر میباشد. رنگ تابلو سفید بوده که در مرکز آن یک خط مورب قرمز رنگ وجود دارد. وجود هر یک خط نشان دهنده 100 متر فاصله است. عموما از این تابلو در کنار تابلوتقاطع جاده و راه آهن بدون راهبند و یا با تابلو تقاطع جاده  و راه آهن با راهبند استفاده میشود. تابلو های تولید شده از بهترین مواد اولیه ساخته میشوند. بدنه تابلو از جنس فلز گالوانیزه بوده که بدلیل ساختار محکم خود در برابر رطوبت، آب و همینطور گرد و غبار مقاومت بالایی دارد. پایه تابلو نیز از جنس فولاد میباشد. در تولید و نصب تابلو میتوان از موارد جانبی مانند روکش شبرنگ و منعکس کننده نور، ورق های شفاف عایق و همینطور چراغ های کوچک نصب شده داخل تابلو استفاده کرد که جلب توجه بیشتری میکند.

قیمت تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری

مدل های ساخته شده تابلو از جنس پلاستیک ، چوب و یا PVC دارای کیفیت و طول عمر کمتری بوده و قیمت پایین تری نیز دارد. تابلو های تولید شده توسط ما از بهترین مواد اولیه و با مناسب ترین قیمت تولید و عرضه میشود.

خرید تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری

در صورتی که قصد خرید تابلو تقاطع جاده و راه آهن در 100 متری و یا دیگر تابلو های راهنمایی و رانندگی را دارید میتوانید تمامی این موارد را از فروشگاه ترافیک کالا  تهیه نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، مشاوره و پاسخ به پرسش ها و همینطور استعلام قیمت بروز انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی با ترافیک کالا  در تماس باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha