Previous
Next

تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری

محصولات مرتبط

تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری

تقاطع ریل قطار و همینطور جاده ها یکی از خطرناک ترین محدوده ها در هنگام عبور و مرور خودرو ها میباشد. استفاده از تابلو های راهنمایی و رانندگی در این محدوده بسیار ضروری بوده و باعث میشود که رانندگان با احتیاط بیشتری از این مسیر عبور کنند. در ادامه میخواهیم به معرفی تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری میپردازیم که یکی از تابلو های پر استفاده در تقاطع های ریل و جاده میباشد و اهمیت بسیار زیادی دارد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری

تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری

همانطور که گفته شد تقاطع جاده و راه آهن با راهبند محدوده ای پر حادثه بوده و تمامی راننده ها وظیفه دارند با احتیاط کامل و همینطور سرعت توصیه شده از این محدوده عبور کنند. تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری هشدار دهنده وجود راهنبند در فاصله 300 متری از تابلو میباشد. راننده باید آمادگی کامل برای توقف در پشت راهبند را داشته باشد. زمانی که راننده تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری را میبیند متوجه میشود که در 300 متری مسیری به تقاطع ریل و جاده میرسد که توسط راهبند کنترل میشود. در این حالت راننده باید بر اساس سرعت مطمئنه و با دنده سنگین به حرکت خود ادامه دهد.

ویژگی تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری

تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری با شکل ظاهری مستطیل خوابیده بر روی ضلع کوچک تر است. ارتفاع تابلو حداقل 60 سانتی متر میباشد. رنگ تابلو سفید بوده که در مرکز آن سه خط مورب قرمز رنگ وجود دارد. وجود هر یک خط نشان دهنده 100 متر فاصله است. پس در مجموع سه فاصله 300 متری را نشان میدهند. عموما از این تابلو در کنار تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند استفاده میشود. در کنار این تابلوی مستطیلی شکل نیز تابلوی هشدار دهنده تقاطع ریل و جاده وجود دارد که مثلث با حاشیه قرمز رنگ و علامت راهبند با رنگ مشکی است. این تابلو بیان کننده وجود راهبند در ادامه مسیر میباشد. تابلو های تولید شده از بهترین مواد اولیه ساخته میشوند. بدنه تابلو از جنس فلز گالوانیزه بوده که بدلیل ساختار محکم خود در برابر رطوبت، آب و همینطور گرد و غبار مقاومت بالایی دارد. پایه عمودی تابلو نیز از جنس فولاد میباشد.

قیمت تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری

مدل های ساخته شده تابلو از جنس پلاستیک ، چوب و یا PVC دارای کیفیت و طول عمر کمتری بوده و قیمت پایین تری نیز دارد. تابلو های راهنمایی و رانندگی تولید شده توسط تولیدی ما با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخته شده و به فروش میرسد.

خرید تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری

در صورتی که قصد خرید تابلو تقاطع جاده و راه آهن با راهبند در 300 متری و یا دیگر تابلو های راهنمایی و رانندگی را دارید میتوانید تمامی این موارد را از فروشگاه ترافیک کالا  تهیه نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ترافیک کالا  در تماس باشید.  

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha