Previous
Next

تابلو شانه خطرناک

تابلو شانه خطرناک نیز از تابلوهای راهنمایی و رانندگی هستند که در دسته تابلوهای اخطاری یا هشداردهنده قرار میگیرند. درطرفین جاده ها شانه های خاکی جاده قراردارند که کاربرد اصلی و ضروری این شانه ها در جاده ها  برای توقف وسایل نقلیه در حاشیه  جاده است. معمولا شانه ی خاکی هم سطح جاده هستند  و در صورت تفاوت سطح آنها، اختلاف آن ها با جاده حداکثر یک و نیم سانتیمتر باید باشد

محصولات مرتبط

تابلو شانه خطرناک

تابلو شانه خطرناک نیز از تابلوهای راهنمایی و رانندگی هستند که در دسته تابلوهای اخطاری یا هشداردهنده قرار میگیرند. درطرفین جاده ها شانه های خاکی جاده قراردارند که کاربرد اصلی و ضروری این شانه ها در جاده ها  برای توقف وسایل نقلیه در حاشیه  جاده است. معمولا شانه ی خاکی هم سطح جاده هستند  و در صورت تفاوت سطح آنها، اختلاف آن ها با جاده حداکثر یک و نیم سانتیمتر باید باشد. تابلو شانه جاده خطرناک اغلب در مسیرهایی که دارای شیب جاده ای تند و  ناهموار هستند و خطر رانش خاک و سنگریزه در شانه های راه و جاده وجود دارد نصب می‌شود تا خودروها تصمیم به توقف غیر اجباری در این شانه ها نکنند، چرا که کنترل خودرو بخاطر غیر همسطح بودن و خطرهای در پیش رو ممکن است تاحدی دشوار باشد و باعث حادثه شود. با دیدن تابلو شانه خطرناک رانندگان باید سرعت خودرو خود را کنترل کرده  و در مسیر به گونه ای حرکت کنند که انحراف از مسیر نداشته باشند و مجبور به توقف اجباری در شانه های خطرناک نشوند.

تابلو شانه خطرناک

کاربرد تابلو شانه خطرناک 

امروزه برای افزایش ایمنی و کاهش حوادث و جلوگیری از تصادفات از لوازم و تجهیزات ترافیکی استفاده می شود. تابلو شانه خطرناک جزو یکی از تجهیزات ترافیکی برای افزایش ایمنی در جاده های درون شهری و برون شهری می باشد.

تابلو خطر شانه خاکی  برای  اخطار و هشدار دادن جهت جلوگیری از وقوع حوادث رانندگی و تأمین ایمنی  در جاده هاست مخصوصا در جاده های بین شهری و حتی در  محیط کار، مکان‌های عمومی و صنعتی نیز جهت هشدار نصب می شود.  استفاده از تابلوهای خطر ایمنی، به افزایش ایمنی در محیط کار و کاهش حوادث و صدمات مرتبط با محیط کار کمک می‌کند. که تابلو شانه خطرناک یکی از این نوع تابلوهای ایمنی محسوب میشود.

 تابلو شانه خطرناک

جنس تابلو شانه  خطرناک

این تابلو ترافیکی از جنس بسیار مقاومی ساخته شده است و استحکام و دوام بالایی در برابر نور خورشید و شرایط جوی مثل باران و رطوبت دارد. در این تابلو از یک نوع پوشش رنگ الکترواستاتیک به کار رفته است که مانع از تغییررنگ انت در اثر تابش نور خورشید می شود. و به خاطر برچسب شبرنگ استفاده شده در ساخت این نوع تابلو، در تاریکی و شب که رانندگان دید کمتری بدلیل تاریکی دارند بخوبی دیده میشوند.

مشخصات  تابلو شانه خطرناک

  • استحکام و عمر بالا
  • قیمت خوب و مناسب
  • نصب راحت و بدون دردسر
  • شبرنگ بودن و دید در شب

خرید تابلو شانه خطرناک

شما عزیزان میتوانید انواع تجهیزات ترافیکی از تابلو شانه خطرناک را از سایت ترافیک کالا خریداری کنید. جهت ثبت سفارش و خرید محصولات مرتبط از فروشگاه ترافیک کالا دیدن کنید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha