Previous
Next

چراغ راهنمایی تک خانه برقی ال ای دی

  • مدل: فانوسی فلاشر تک خانه برقی
  • ابعاد: 35x35
  • وزن: 3.5 کیلوگرم
  • نوع: LED 100
  • جنس: پلی کربنات
  • دمای مناسب: +55 تا -40 درجه سانتی گراد
  • رطوبت مناسب: 0 تا 90% C°

محصولات مرتبط

چراغ راهنمایی تک خانه برقی

چراغ راهنمایی تک خانه برقی یکی از بهترین اقلام ترافیکی از چراغ های راهنمایی برقی است که در سر تا سر کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از دسته بندی های این چراغ های راهنمایی به صورت اصولی طراحی شده اند و در همه شهرها به کار می روند. این چراغ های تک خانه اغلب برای برخی از مصارف راهنمایی و رانندگی به کار برده می شوند و مصارف گسترده ای در این عرصه دارند.

چراغ راهنمایی تک خانه برقی

تولید چراغ های تک خانه

هر یک از انواع این چراغ های راهنمایی با طراحی و ساختار استانداردی تولید می شوند. برخی از آن ها به صورت چشمک زن تولید شده و در دسترس قرار می گیرند و برخی دیگر به صورت یک چراغ ثابت در محیط نصب می شوند. انواع آن ها برای پیام های خاص ترافیکی نصب و راه اندازی خواهند شد. جنس بدنه آن ها به گونه ای طراحی شده که در برابر رطوبت و سایر آسیب های محیطی کیفیت اولیه خود را حفظ می کنند. هر یک از این محصولات با ابعاد مناسبی ساخته و طراحی شده اند.

چراغ راهنمایی تک خانه برقی به سادگی در بخش های مختلفی از خیابان ها نصب می شوند. راه اندازی آن ها به صورت تخصصی انجام می شود و باید زیر نظر متخصصین حرفه ای نصب شوند. انواع دسته بندی های این چراغ های راهنمایی با استفاده از انرژی برق در محیط به کار برده می شوند. مصرف انرژی آن ها در طول روز بسیار پایین است و این مسئله نیز از مزیت های مهم آن ها به شمار می رود.

ویژگی های چراغ های تک خانه

چراغ راهنمایی تک خانه برقی با کمترین میزان استفاده از برق کارایی لازم را در محیط خواهد داشت. هر یک از مدل های این چراغ ها به صورت اصولی طراحی شده اند و به همین خاطر نیز در میان مشتریان از محبوبیت قابل توجهی برخوردار هستند. انواع آن ها از طول عمر و دوام قابل قبولی برخوردار هستند و در طول سال های متمادی در محل های نصب شده سالم باقی می مانند.

از دیگر ویژگی های این چراغ های راهنمایی می توان به کیفیت چراغ های به کار رفته در این محصولات اشاره کرد که سبب بهبود استفاده از این محصولات می شود. چراغ ها و لامپ های مورد استفاده در این محصول نوردهی مطلوبی در محیط دارند.

مزایای استفاده از چراغ های تک خانه

چراغ راهنمایی تک خانه برقی کاربرد مهمی در محیط دارد و استفاده از آن برای حفظ ایمنی رانندگی در خیابان ها ضرورت دارد. هر یک از آن ها پیغام های ترافیکی مهمی را صادر می کنند و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها مهم تر از پیش شده است.

جمع بندی 

در این گزارش در خصوص چراغ راهنمایی 1 خانه برقی اطلاعاتی ارائه کردیم که به شما کمک می کنند انواع آن ها را با اطلاعات کامل تری خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. شما می توانید هر یک از مدل های این چراغ های راهنمایی و رانندگی را به سادگی برای مصارف خود مورد استفاده قرار دهید.

چراغ راهنمایی تک خانه خورشیدی

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha