Previous
Next

تابلو راه لغزنده

تابلو راه لغزنده حاوی تصویر ماشین لیز خورده در جاده است. این تابلو جزء تابلوهای ترافیکی هشداردهنده ضروری محسوب می‌شود.

محصولات مرتبط

تابلو راه لغزنده از تابلوهای اخطار دهنده الزامی در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها است. تابلو جاده لغزنده به طور معمول از ورق گالوانیزه مرغوب تهیه می‌شود که از زنگ‌زدگی و فرسایش آن در برف و باران پیشگیری می‌کند. این تابلو اخطار دهنده همچون سایر تابلوهای هشداردهنده به شکل یک مثلث متساوی‌الاضلاع سفیدرنگ باکیفیت تولید می‌شود. استفاده از برچسب‌های رده مهندسی روی تابلو سبب تمایز آن از محصولات معمولی و بی‌کیفیت می‌شود.

تابلو راه لغزنده است

تابلو راه لغزنده

تابلو مسیر لغزنده، تابلوی فلزی سفیدرنگ مثلثی است که علامت جاده لغزنده در مرکز آن مشاهده می‌شود. حاشیه قرمزرنگ روی تابلو سفید یک تضاد مطلوب ایجاد می‌کند که سبب جلب‌توجه بیشتر می‌شود. این تابلو ترافیکی اخطار دهنده حاوی پیامی حیاتی برای رانندگانی است که در جاده‌های برفی و بارانی تردد می‌کنند. تابلو جاده لغزنده همان‌طور که از نام و تصویرش پیداست، راننده را از لغزندگی مسیر پیش‌رو آگاه می‌کند.

ویژگی‌های تابلو راه لغزنده

بدنه تابلو راه لغزنده به طور معمول از جنس ورق فولادی حاوی روکش آلومینیومی ضدزنگ، ورق PVC و گاهی از جنس ورق روغنی است. رنگ‌آمیزی ورقه فلزی با رنگ‌ مخصوص الکترواستاتیک، علاوه بر یکدست کردن تابلو، از اکسایش فلز پیشگیری می‌کند. علامت مخصوص مرکز این تابلو به دو روش کامپیوتری و چاپی اجرا می‌شود که هر یک از مقاومت خاصی برخوردارند. برخی دیگر از ویژگی‌های ساختاری و ظاهری تابلو جاده لغزنده به شرح ذیل هستند:

ضخامت ورقه گالوانیزه مابین ۱.۳۰ الی ۲ میلی‌متر است.

نصب شبرنگ و روز رنگ‌های مخصوص افزایش دید روی بدنه تابلو امری ضروری است.

تابلو فریم دار از زیبایی و جلوه بهتری برخوردار است.

در برابر تابش آفتاب، سرما و گرما مقاومت مطلوب دارد.

مقاوم در برابر فشار، ضربه و اصطکاک

مقاوم در برابر باد، باران، برف و یخبندان

 

کاربرد تابلو راه لغزنده

کاربرد تابلو جاده لغزنده است

پس از خرید تابلو راه لغزنده، آن را کجا نصب کنیم؟ تابلو جاده لغزنده به طور اختصاصی برای جاده‌های برفی و بارانی طراحی شده است که رانندگان را از لیز بودن جاده مطلع کند. با این اوصاف نصب تابلو مسیر لغزنده برای تمام جاده‌ها و مسیرهای برفی و بارانی، جاده‌های کوهستانی، سرازیری‌ها و پیچ‌های شیب‌دار ضروری است. این تابلوها به طور معمول در ابتدای  مسیر لغزنده نصب می‌شود. نصب تابلو مذکور از بروز حوادث، واژگونی خودروها و تصادفات جاده‌ای در گردنه‌ها و جاده‌های لغزنده می‌کاهد. باتوجه‌به نقش مؤثر تابلو هشدار جاده لغزنده در کاهش حوادث و تلفات، باید به آن توجه ویژه داشت.

قیمت تابلو راه لغزنده

قیمت تابلو راه لغزنده در وهله اول باتوجه‌به کیفیت و مقاومت آن تعیین می‌شود. البته که جزئیات تابلو از یک سو و انصاف فروشنده از سوی دیگر در قیمت فروش تابلو راه لغزنده مؤثر هستند. توجه به جزئیاتی چون شبرنگ باکیفیت، ضخامت مناسب و سطح صاف و صیقلی هنگام سفارش تابلو جاده لغزنده امری هوشمندانه است.

مجموعه ترافیک کالا در راستای فروش ویژه تابلوهای ترافیکی و راهنمایی‌ورانندگی به مشتریان، محصولات باکیفیت و سفارشی خریدوفروش می‌کند. از‌این‌رو سفارش تابلو راه لغزنده در ترافیک کالا، سبب خریدی مطلوب و به‌صرفه می‌شود.

کاتالوگ آنلاین ترافیکی

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha