این محصول را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

این محصول را ذخیره کنید تا راحت تر پیدا کنید

Previous
Next

چراغ تک خانه سولار

کد کالا
10001
:

دسته بندی: چراغ راهنمایی

چراغ تک خانه خورشیدی

برند:

افزودن به لیست دلخواه

توضیحات

چراغ راهنمایی : 

چراغ های راهنمایی وسایل کنترل کننده و علامت گذاری شده در تقاطع جاده ها ، عبور عابران پیاده و سایر مکان ها برای راهنمایی ، هشدار و کنترل جریان ترافیک وسایل نقلیه ، دوچرخه ، عابر پیاده و سایر کاربران جاده هستند.

سیستم چراغ راهنمایی با انرژی خورشیدی برای استفاده در مناطقی طراحی شده است که برق وجود ندارد یا جایی که برق مکرر قطع می شود. پنل های خورشیدی با راندمان بالا و باتری های اسیدی و لیتیومی در سیستم انرژی خورشیدی استفاده می شود. 

چراغ راهنمایی زرد چشمک زن یعنی...

چراغ راهنمایی زرد چشمک زن برای ایمن نگه داشتن شما و سایر رانندگان وجود دارد.

به عنوان یک راننده در عصر حاضر، همه ما می دانیم که چراغ های راهنمایی و رانندگی دستگاه های سیگنالینگ مهمی هستند که جریان ترافیک جاده و همچنین عابران پیاده را کنترل می کنند. هر تقاطع یا گذرگاه شلوغی دارای حداقل یک عدد چراغ راهنمایی خواهد بود، و اکثر شهرهای بزرگ در سراسر جهان قطعاً به آنها اعتماد خواهند کرد تا جاده ها را بدون مانع نگه دارند.

بدون این دستگاه‌ها، تقاطع‌ها در جاده‌های شهری شلوغ منجر به بهم ریختگی و خطرناک خودروها می‌شود.

با این حال، گاهی اوقات، به خصوص هنگام رانندگی در اواخر شب یا در تقاطع‌های خلوت، چراغ‌های راهنمایی قرمز برای توقف، زرد برای احتیاط و سبز برای حرکت را نشان نمی‌دهند. در عوض، فقط نور زرد آن چشمک می زند. پس چراغ زرد چشمک زن واقعاً به چه معناست؟

پس به این دلیل که چراغ راهنمایی چشمک می زند لزوما به این معنی نیست که شما می توانید کاری را که می خواهید انجام دهید.

این یک دستگاه سیگنال ترافیک است که به شما می گوید صبر مساوی است با ایمنی

اصولاً به این معنی است که راننده باید با احتیاط عبور کند. این بدان معنا نیست که شما باید کاملا توقف کنید، اما توصیه می شود که راننده باید سرعت خود را کم کند و بررسی کند که آیا راه باز است یا خیر. این امر به ویژه برای تقاطع هایی که امکان عبور سیله نقلیه در آنها زیاد است بسیار مهم است. 

اهمیت رعایت چراغ های راهنمایی و رانندگی و علائم راه

چرا به جای چراغ زرد چشمک زن از حالت عادی چراغ راهنمایی استفاده نکنید؟

خوب، همانطور که گفتیم، ترافیک در برخی مکان ها می تواند سبک شود. به این ترتیب، استفاده از الگوی چراغ راهنمایی توقف و حرکت معمولا باعث اتلاف وقت راننده می شود. بنابراین اواخر شب، این چراغ ها به چراغ زرد چشمک زن تغییر می کنند.

همچنین، چراغ‌های زرد چشمک زن به خودی خود در چندین منطقه کلیدی که تقاطع‌های جاده‌ای نیستند، استفاده می‌شود، جایی که هنوز احتیاط توصیه می‌شود. اینها شامل گذرگاه های قطار، جاده هایی برای ادغام در بزرگراه، تقاطع سه طرفه یا در تقاطع های آرام در شهرها می شود.

شما همچنین می توانید این موارد را در فرودگاه ها، پارکینگ های مراکز خرید، دانشگاه ها و غیره نیز مشاهده کنید.

گذشته از دلایل ذکر شده قبلاً، "حالت چراغ راهنمایی زرد چشمک زن" نیز در صورت از کار افتادن چراغ راهنمایی روشن می شود. به این ترتیب، به رانندگان توصیه می شود با کاهش سرعت وسیله نقلیه با نزدیک شدن به یک تقاطع، با احتیاط حرکت کنند.

درک عمیق تر از علائم مختلف جاده 

اما در مورد یک فلش زرد چشمک زن چطور؟

این نوع چراغ راهنمایی معمولاً در جاده هایی یافت می شود که به رانندگان اجازه می دهد تا بپیچند. برای چراغ فلش‌شکل زرد چشمک زن، این بدان معناست که کسانی که در حال چرخش هستند باید تسلیم ترافیک مقابل شوند. همچنین، آنها تنها زمانی می توانند چرخش را انجام دهند که جریان ترافیک از وسایل نقلیه ورودی پاک شود. به عبارت دیگر، وسایل نقلیه چرخشی باید تسلیم شوند و جای خود را بدهند.

5 علت اصلی تصادفات جاده ای

سوالات متداول در مورد چراغ راهنمایی زرد چشمک زن

1. چراغ زرد چشمک زن به چه معناست؟

بدان معناست که راننده باید هنگام عبور از یک تقاطع احتیاط کند.

2. در حالت معمول "ایست سپس حرکت"، چراغ زرد به چه معناست؟

چراغ زرد روی چراغ راهنمایی که به طور معمول کار می کند نیز به معنای احتیاط است. سرعت خود را کم کنید و برای توقف کامل آماده باشید.

3. معمولاً چه زمانی از چراغ راهنمایی زرد چشمک زن استفاده می شود؟

حالت چشمک زن زرد چراغ راهنمایی زمانی استفاده می شود که ترافیک کم باشد، مانند اواخر شب.

4. آیا هنگام برخورد با چراغ زرد چشمک زن باید توقف کنم؟

لازم نیست توقف کنید، اما حداقل کمی سرعت خود را کم کنید تا بتوانید بررسی کنید که تقاطع خالی است یا خیر.

5. چراغ های راهنمایی و رانندگی زرد چشمک زن تکی را در کجا می توان دید؟

این موارد را می توان در خطوط ادغام بزرگراه ها، برخی از تقاطع های سه طرفه و حتی در تقاطع های کم تردد شهرها یافت.

چراغ قرمز چشمک زن علامت توقف 

رانندگانی که با چراغ قرمز چشمک زن روبرو هستند باید قبل از خط ایست یا خط عابر پیاده توقف کنند. اگر خط ایست یا خط عابر پیاده وجود نداشته باشد، رانندگان باید قبل از تقاطع توقف کنند. رانندگان باید فقط در صورت ایمن بودن و پس از انحراف از حق تقدم اقدام کنند. چراغ قرمز چشمک زن مانند یک علامت توقف در نظر گرفته می شود.

چراغ های قرمز چشمک زن مطمئناً توجه خودروهایی را که در آنها کنترل ترافیک اضافی لازم است جلب می کند. این چراغ قرمز 24 ساعته چشمک زن کاملاً مستقل است و به طور مداوم کار می کند. چراغ چشمک زن قرمز یک مکمل عالی برای علائم توقف است که نیاز به دید بیشتری دارند. همچنین برای آگاهی بیشتر از تقاطع های مشکل دار از چراغ قرمز چشمک زن استفاده می شود. استفاده از پنل سولار در چراغ قرمز چشمک زن خورشیدی و طراحی ساده آن را برای استفاده در جاده ها و مناطق روستایی ایده آل کرده است.

در عرض چند دقیقه نصب می شود تا اختلال در ترافیک به حداقل برسد و امکان جابجایی و هدف گذاری مجدد را فراهم میکند.

چراغ چشمک زن 24 ساعته راه حل عالی برای مکان های موقت یا دائمی است مانند:

تابلوهای ایست - توجه را به تابلوهای ایست که رانندگان متوجه آن نمی شوند جلب می کند.

علائم جدید - علائم جدید را برای چند هفته اول پس از نصب برجسته می کند.

منظور از چراغ قرمز چشمک زن چیست؟

1- توقف کنید، سپس در صورت ایمن بودن ادامه دهید

2- سرعت خود را کم کنید، سپس با خیال راحت ادامه دهید

3- منتظر نور زرد باشید

 چشمک زدن چراغ راهنمایی قرمز به معنای توقف و عبور با احتیاط زمانی است که جاده صاف است. معنای آن شبیه علامت ایست است، اگرچه چراغ‌های قرمز چشمک زن در جاده‌های سریع‌تر و عریض‌تر قرار می‌گیرند، جایی که رانندگان ممکن است در تشخیص علامت توقف به‌ویژه در طول شب مشکل داشته باشند.

معمولاً در جاده‌هایی با ترافیک ادغام‌شده یا در تقاطع‌هایی که جاده‌های خلوت تر چراغ قرمز چشمک زن می‌گیرند، قرار می‌گیرد. شما باید کاملاً در خط چراغ قرمز چشمک زن توقف کنید و فقط زمانی که جاده صاف است ادامه دهید.

چراغ قرمز چشمک زن از یک نظر شبیه به یک چراغ قرمز ثابت است. با این حال، از آنجایی که چشمک می زند، به جای اینکه منتظر سبز شدن چراغ باشید، می توانید پس از روشن شدن جاده از تقاطع عبور کنید. به این ترتیب، بیشتر شبیه یک علامت توقف است تا یک چراغ توقف. فقط مطمئن شوید که کاملاً متوقف شده و حق تقدم را به دیگرانی که قبل از شما به تقاطع رسیده اند بسپارید.

چراغ قرمز چشمک زن در گذرگاه راه آهن

هنگامی که یک چراغ قرمز چشمک زن در یک تقاطع راه آهن می بینید، باید یک توقف کامل و کامل داشته باشید. فقط زمانی باید ادامه دهید که مطمئن شوید قطاری نمی آید.

در بسیاری از گذرگاه‌های راه‌آهن، هنگامی که چراغ‌های چشمک‌زن روشن می‌شوند، یک دروازه خودکار پایین می‌آید تا از عبور شما از ریل و برخورد قطاری که از روبرو می‌آید، جلوگیری کند. وقتی قطار عبور کرد دروازه بلند می شود و عبور از آن امن است.

چراغ قرمز چشمک زن در گذرگاه

چراغ های قرمز چشمک زن نیز در گذرگاه ها ظاهر می شوند. وقتی یکی را دیدید، کاملا توقف کنید. هنگامی که مطمئن شدید هیچ عابر پیاده ای عبور نمی کند، می توانید ادامه دهید.

چراغ های راهنمایی و رانندگی معمولاً از بالا به پایین یا از چپ به راست قرمز ، زرد و سبز هستند. در بعضی تقاطع ها ، چراغ های قرمز ، زرد یا سبز وجود دارد. برخی از چراغ های راهنمایی ثابت هستند ، برخی دیگر چشمک می زنند. بعضی از آنها گرد هستند و بعضی از آنها دارای پیکان هستند. قانون راهنمایی و رانندگی دستور می دهد که اگر چراغ راهنمایی از کار افتاده باشد یا به درستی کار نکند. در آن زمان ، هنگامی که به یک تقاطع می رسید ، باید همانطور که برای علامت توقف متوقف می شوید ، متوقف شوید. بهتر است اگر طبق قوانین حق تقدم ادامه دهید ، مگر اینکه توسط یک افسر راهنمایی و رانندگی به شما بگویید که رانندگی کنید.

چراغ های راهنمایی خورشیدی به دستگاه های سیگنالینگ گفته می شود که با استفاده از صفحات خورشیدی مستقر در تقاطع جاده ها ، محل های عبور عابر پیاده و سایر مکان ها برای کنترل جریان ترافیک استفاده می شوند. آنها با استفاده از چراغهایی با رنگهای استاندارد (قرمز - کهربا / زرد - سبز) ، با استفاده از کد رنگ جهانی ، حق تقدم را به کاربران جاده نشان می دهند.

بیشتر چراغ های راهنمایی خورشیدی از لامپهای LED استفاده می کنند زیرا از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار هستند و از مزایای بیشتری نسبت به سایر وسایل روشنایی مانند لامپهای CFL برخوردار هستند زیرا از نظر مصرف انرژی کمتر، طول عمر بیشتری دارند و سریع خاموش و روشن می شوند. چراغ های راهنمایی خورشیدی شامل محفظه هایی هستند که باتری ها و مدارهای صفحه کنترل را در خود جای داده اند. چراغ های راهنمایی موجود را می توان با استفاده از یک منبع تغذیه کمکی با استفاده از صفحات خورشیدی برای استفاده در هنگام قطع برق نیز ارتقا داد.

نظرات

نظرات (0)

محصولات مرتبط