Previous
Next

تابلوی توقف مطلقا ممنوع

کد کالا :
 • جنس : ورق گالوانیزه اصل و یا ورق روغنی 
 • جنس رنگ : رنگ الکترواستاتیک
 • نوع شبرنگ :3 ساله ، 7 ساله ، 10 ساله
 • مقاوم در برابر پوسیدگی ، زنگ زدگی و محو شدگی
 • دارای طول عمر بالا
 • مقاوم در تمام شرایط جوی
 • دارای لبه های گرد
 • حمل و نصب آسان

تابلو توقف مطلقا ممنوع از دسته ی تابلوهای انتظامی است و هرگونه ایستادن را ممنوع می کند. بهتر است بدانیم معنای توقف و ایستادن چیست ، تا بهتر به بررسی تابلوی توقف مطلقا ممنوع بپردازیم.

توقف یعنی در صورتی که برای چند لحظه قصد خاموش کردن خودرو را دارید و از خودرو خارج نمی شوید میتوانید اندکی وسیله نقلیه را خاموش کنید و توقف کنید.

ایستادن یعنی اگر حتی قصد ترک کردن خودرو را نداشته باشید هم اجازه خاموش کردن و یا پارک کردن خودرو را ندارید.

این تابلو معمولا با نام ایستادن ممنوع هم شناخته می شود و گاهی نوشته حمل با جرثقیل هم زیر آن اضافه می شود. با مشاهده این تابلو شما باید متوجه شوید که در آن محل نمی توانید حتی برای لحظه ای بایستید .

شکل ظاهری و وژگی های تابلو توقف مطلقا ممنوع

این تابلو مانند تابلوهای انتظامی دیگر به شکل دایره می باشد و دارای حاشیه قرمز رنگ است . و دو خط مورب قرمز که مانند ضربدر است در پس زمینه آبی این تابلو کشیده شده است.

این تابلو از ورق فولادی بادوام و گالوانیزه با لبه های گرد ساخته شده است. در طی فرآیند گالوانیزه کردن، این ماده نسبت به واکنش با عوامل خارجی کاملاً غیر حساس می شود و در برابر اثرات مضر خوردگی مقاوم می شود. ورق فلزی در برابر آسیب های مکانیکی مقاوم می شود.

برای دید بهتر تابلو توقف مطلقا ممنوع در شب و یا در جاده هایی با نور کم و .... از شبرنگ که بازتاب نور بالایی دارند بر روی سطح این تابلو استفاده میکنند.

لبه های تیز تابلوی توقف مطلقا ممنوع به گونه ای خم شده و گرد شده است تا ایمنی کافی برای نصاب ها در هنگام نصب تضمین شود. برای رنگ امیزی آن از رنگ الكترواستاتيك استفاده شده است كه موجب ماندگاري و عمر بالاي تابلو مي شود و همچنین این تابلو را در برابر زنگ زدگی ، پوسیدگی و محوشدگی حفظ می نماید.

می توان این تابلو راهنمایی و رانندگی را بر روی پایه و یا لوله نصب کرد. امکان ایجاد سوراخ برای نصب تابلو روی سطوح صاف (نصب مستقیم روی دیوار) نیز وجود دارد.

تابلوی توقف مطلقا ممنوع

تابلو های مشابه تابلوی توقف مطلقا ممنوع

تابلو های مشابهی با تابلوی توقف مطلقا ممنوع وجود دارد که شاید برخی رانندگان آنها را با هم اشتباه بگیرند. مانند :

تابلو های مشابه تابلو مطلقا ممنوع

در چه مکانهایی میتوان از این تابلو استفاده کرد؟

 • تابلوی توقف مطلقا ممنوع را می توان در بیرون و محوطه باز و روی دیوار نصب کرد.
 • داخل سوله و کارخانه ها و یا شرکت ها و یا محل های دیگر .
 • در اطراف جاده ها
 • در محل دفاتر متعدد مؤسسات و سازمان ها 
 • مکان هایی که تعداد زیادی وسایل نقلیه پارک می کنند و تردد سخت می شود مانند : نزدیگ بازارها و پاساژها.
 • مناسب برای مکان هایی که خودروها را در دو طرف جاده پارک می کنند، در نتیجه بزرگراه را باریک می‌کنند و تردد از روبرو را تقریباً غیرممکن می‌کنند.

خرید و سفارش تابلو توقف در روزهای فرد هفته ممنوع

مشتریان ما همیشه می توانند تابلوهای ترافیکی با کیفیت بالا و با اندازه استاندارد مورد نیاز را از طیف گسترده ای به صورت مستقیم از تولید کننده آن ، شرکت ترافیک کالا خریداری کنند. با خرید و نصب تجهیزات ایمنی راه ها و تابلو های ترافیکی در مکانی مناسب و به صورت صحیح ایمنی جاده ها را بالا ببرید و از بروز حوادث ناگوار و وارد شدن خسارات بسیار به افراد و جاده ها جلوگیر ینمایید.

شرکت ترافیک کالا تمامی تابلوهای ترافیکی ، تجهیزات ایمنی راه ها و تجهیزات پارکینگ ها، انواع تابلو ها و برچسب های کارگاهی و انواع چراغهای راهنمایی و... را به بازار عرضه می کند .

لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد نحوه انتخاب علائم ایمنی و طرح های ایمنی و خرید علائم ایمنی ... با مشاوران ما از طریق تلگرام ، اینستاگرام و یا واتساپ  و یا با شماره 09352621162 صحبت کنید و از آنها مشورت بگیرید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

محصولات مرتبط