فیلترهای فعال

گل میخ ترافیکی

گل میخ : ایمنی، کنترل، و قدرت در یک محصول

تصور کنید در یک جاده شلوغ، ترافیکی از کنترل خارج شده است و نیاز به یک راه حل فوری و اثربخش است. اینجاست که گل میخ ترافیکی از فروشگاه ترافیک کالا به عنوان یک ابزار کارآمد و قابل اعتماد وارد می‌شود. ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت و دوام بالا هستیم، تا شما بتوانید از یک محیط ایمن و کنترل شده بهره‌مند شوید.

قابلیت‌های گل میخ

ساخته شده از متریال‌های با کیفیت: با استفاده از فلزات مقاوم به همراه پوشش ضد زنگ و ضد خوردگی

طراحی هوشمند: برای کنترل بهینه جریان ترافیک

نصب آسان و سریع: با قابلیت تعویض سریع در مواقع اضطراری

قابلیت نمایش در شب: با استفاده از رنگ‌ها و نوارهای فسفری که در تاریکی معلوم است

کاربردها گل میخ

مدیریت ترافیک در جاده‌ها و خیابان‌ها

استفاده در پارکینگ‌ها

کنترل جریان پیاده‌روان و دوچرخه‌سواران

استفاده در مراسم عمومی و رویدادها

بی‌نظیر، ایمن، مقرون‌به‌صرفه

همین حالا به فروشگاه آنلاین ترافیک کالا مراجعه کنید و از محصولات با کیفیت ما بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید.

ترافیک کالا - ایمنی در هر قدم

اطمینان، کیفیت، و خدمات بی‌نظیر فقط در ترافیک کالا.

گل میخ ترافیکی

گل میخ ترافیکی، که به آن گل میخ جاده ای نیز می گویند . عمدتا در بزرگراه ها و جاده ها استفاده می شود و یک محصول برای ایمنی ترافیک است. 

گل میخ جاده ای عمدتاً بین خطوط جاده یا خطوط زرد دوتایی نصب می شود و می تواند با بازتاب نور خود به رانندگان هشدار دهد که در مسیر درست خود رانندگی کنند. دقت کنید  که معمولاً از چسب رزین اپوکسی برای نصب گل میخ ترافیکی استفاده می شود.

گل میخ ترافیکی

طبقه بندی گل میخ های ترافیکی :

با توجه به مواد آن

1. گل میخ ترافیکی آلومینیوم ریخته گری;

2. گل میخ ترافیکی پلاستیکی؛

3. گل میخ ترافیکی سرامیکی;

4. گل میخ ترافیکی کهربایی.

با توجه به عملکرد آن:

1. گل میخ ترافیکی معمولی;

2. گل میخ ترافیکی خورشیدی;

3. گل میخ ترافیکی کابلی تونل;

4. گل میخ ترافیکی بی سیم.

با توجه به سطح بازتابنده آن:

1. گل میخ انعکاسی یک طرفه جاده؛

2. گل میخ انعکاسی دو طرفه.

گل میخ ترافیکی انعکاسی 

گل میخ ترافیکی آلومینیومی ریخته گری، گل میخ پلاستیکی، گل میخ سرامیکی و کهربایی را می توان به گل میخ جاده ای معمولی طبقه بندی کرد. با توجه به عملکرد آنها به طور مفصل معرفی می کنم:

1.  گل میخ جاده ای آلومینیومی ریخته گری

گل میخ جاده ای آلومینیومی ریخته گری  دو نوع دارد 

گل میخ جاده آلومینیومی ریخته گری که توسط مواد فلزی ساخته شده است که دارای مقاومت فشار قوی است و معمولاً در داخل خطوط زرد دوتایی استفاده می شود.

گل میخ جاده ای  فقط با پوسته آلومینیومی ریخته گری که روکش آن با مواد فلزی ساخته شده است که هزینه این نوع کمتر است و مقاومت فشاری آن نیز خوب نیست. 

2. گل میخ ترافیکی پلاستیکی

گل میخ جاده پلاستیکی دو نوع دارد

 گل میخ جاده ای پلاستیکی که به گل میخ جاده ای اشاره دارد که از پلاستیک یا ABS، AS+ فایبرگلاس ساخته شده است که دارای مقاومت فشار قوی است.

 گل میخ جاده ای با روکش پلاستیکی که فقط دارای پوسته پلاستیکی و هزینه آن کمتر از آن است و همچنین مقاومت فشاری نیز دارد

3. گل میخ ترافیکی سرامیکی. 

سرامیکی سرامیکی از سرامیک های سیمانی ساخته می شود و به شکل گرد در می آید که همیشه در زمان های گذشته استفاده می شد. از آنجایی که شکستن آن آسان است، این نوع گل میخ جاده توصیه نمی شود.

4. گل میخ ترافیکی کهربایی

گل میخ جاده کهربایی شیشه ای است و در زمان های قبلی مورد استفاده قرار می گرفت. از آنجایی که نصب آن دشوار است، استفاده از آن نیز توصیه نمی شود.

گل میخ ترافیکی خورشیدی

با استفاده از پنل خورشیدی به عنوان تجهیزات شارژ و باتری یا ظرفیت به عنوان تجهیزات ذخیره سازی، گل میخ جاده خورشیدی از led یا ترکیبی از محصولات درخشندگی غیرفعال گل میخ جاده برای انتشار نور استفاده می کند. گل میخ جاده خورشیدی که از مواد بازتابنده، پوسته، پنل خورشیدی، led و کنترل کننده تشکیل شده است، همیشه به امکانات القای بصری مجهز است و معمولاً همراه با خطوط ترافیکی کار می کند که جلوه بصری آن بهتر از گل میخ معمولی جاده

گل میخ ترافیکی خورشیدی

ویژگی های گل میخ جاده خورشیدی

1. روشنایی بالا: روشنایی بالا می تواند در شب در باران یا مه نفوذ کند و راه را به طور موثر برای رانندگان هدایت کند.

2. چشمک زدن همزمان و دادن هشدار به صورت ابتکاری:

گل میخ جاده ای خورشیدی می تواند در یک فرکانس مشخص در شب چشمک بزند و دید افراد نسبت به تغییرات حساس تر است، بنابراین عملکرد هشدار گل میخ جاده ای خورشیدی بسیار قوی است. نور دادن به طور ابتکاری نه تنها می تواند تا حد زیادی از وقفه باران و مه جلوگیری کند، بلکه باعث می شود رانندگان از اتکای نور اتومبیل ها خلاص شوند که فاصله بصری را طولانی تر و بیشتر می کند. گل میخ جاده ای خورشیدی در روزهای بارانی یا مه آلود نقش کلیدی ایفا می کند و بیشتر در جنبه از بین بردن خطرات امنیتی عمل می کند.

 

گل میخ ترافیکی کابلی تونل

گل میخ جاده کابلی تونلی یک تأسیسات ایمنی ترافیکی است که از گل میخ جاده خورشیدی پیشرفته تر است. این پنل خورشیدی یا جریان متناوب را به عنوان منبع ورودی در نظر می گیرد و وضعیت کار (چشمک زدن یا به طور معمول روشن) گل میخ جاده ای را از طریق کنترلر کنترل می کند. و گل میخ جاده ای کابلی تونل بسیار موثرتر از گل میخ جاده ای خورشیدی کار می کند. این نوع گل میخ های ترافیکی با سیم به هم وصل می شوند. و قطر کنترل هر گروه از کنترلرها می تواند حدود 1000 متر باشد. 

گل میخ ترافیکی بی‌سیم هوشمند

گل میخ بی سیم هوشمند جاده می تواند سیگنال بی سیمی را که توسط کنترلرها ارائه می شود دریافت کند و از طریق سیگنال کار کند. هیچ سیمی بین ناودانی های جاده وجود ندارد که برای نصب بسیار راحت تر است. با این حال، ارسال و دریافت سیگنال بی سیم یک مشکل است.

با توسعه و بلوغ یا تکنولوژی تولید ناودانی جاده، باید انواع بیشتری از گل میخ های جاده ساخته شود تا مشتریان بتوانند انتخاب کنند.

 

روش نصب گل میخ های ترافیکی

1) تجهیزات جداسازی نقش کلیدی در فرآیند نصب دارند. مهم نیست در هر شرایطی، همه کارگران باید در داخل تأسیسات جداسازی باشند.و در جاده هایی که ترافیک دارد تعداد مأموران امنیتی باید برابر با کارگران نصب باشد. اگر در جاده های ترافیکی نصب می شوند، تعداد کارگران نصب باید سه برابر مأموران امنیتی باشد.

2) از یکنواخت بودن محل نصب اطمینان حاصل کنید و در صورت وجود درز انبساط یا محل ناهمواری در سطح جاده ابتدا باید سطح زمین را تراز کنیم.

3) از برس برای تمیز کردن محل نصب استفاده کنید و مطمئن شوید که مکان ها به اندازه کافی خشک هستند

4) سب به اندازه کافی روی گل میخ جاده خرد کنید.

5) گل میخ جاده را در محل نصب محکم فشار دهید و مطمئن شوید که جهت آن درست است. اگر چسب زیاد است باید آن را بالا ببریم.

6) گل میخ جاده را پس از 2 ساعت از نصب بازرسی کنید تا مطمئن شوید که گل میخ به درستی نصب شده است.

7) تجهیزات جداسازی را 4 ساعت پس از نصب بردارید.

نکاتی برای نصب گل میخ های ترافیکی

مشکلات رایج در فرآیند نصب گل میخ های جاده ظاهر می شود:

1. نصب شدن در خطوط ترافیک.

خطوط تردد که به سطح جاده چسبیده اند توسط مواد رزین کشیده می شوند و ارتباط آن با سطح جاده در محدودیت خاصی قرار دارد. اگر گل میخ های ترافیکی در خطوط ترافیک نصب شوند، نیروی ضربه ای دریافتی توسط ناودانی های جاده به خطوط ترافیک منتقل می شود که ممکن است باعث از هم پاشیدگی گل میخ های ترافیکی با جاده شود که به خطوط ترافیک نیز آسیب می رساند.

2. گل میخ جاده در محل ناهموار نصب شده است.

اگر محل نصب گل میخ های ترافیکی ناهموار باشد باعث بارگذاری غیر یکنواخت گل میخ های ترافیکی می شود و فشار روی گل میخ های ترافیکی بر روی قسمت های برآمده و فرورفته آنها متمرکز می شود. گل میخ های ترافیکی  در صورت له شدن توسط خودرو با تناژ بالا شکسته می شوند.

3. گل میخ های ترافیکی در فضای تمیز نصب نشده است.

درجه سالم بودن گل میخ های ترافیکی به اتصال نزدیک گل میخ های ترافیکی ، چسب و سطح جاده بستگی دارد. اگر فضای نصب تمیز نباشد، گرد و غبار باعث کاهش استحکام چسبندگی چسب می شود که ممکن است باعث عدم ایمن شدن گل میخ های ترافیکی شود. و زمانی که نیروی خارجی به آنها برخورد کند از هم می پاشند.

4. چسب خیلی زیاد یا چسب خیلی کم.

اگر چسب کافی نباشد، چسبندگی کاهش می‌یابد، با این حال، چسب اضافی یا چسب بیش از حد روی آن، از اطراف گل میخ های جاده ای نشت می‌کند و ممکن است چسب با بازتابنده‌ها تماس پیدا کند که ممکن است روی بازتابش تأثیر بگذارد.

5. چسب غیر یکنواخت روی گل میخ های جاده ای.

هنگام نصب گل میخ جاده ای، چسب نه تنها باید به مقدار مناسب استفاده شود، بلکه باید به طور یکنواخت رنگ شود. به این ترتیب، هر قسمت از گل میخ جاده تحت فشار کامل قرار می گیرد تا به دلیل عدم یکنواختی شکسته نشود.

6. چسب رزین اپوکسی در دمای مناسب ساخته نمی شود.

چسب رزین اپوکسی چسب دو جزئی است و چسب و هاردنر باید با درصد معینی مخلوط شوند و فقط در صورت مخلوط شدن یکنواخت موثر خواهد بود. با این حال، چسب رزین اپوکسی در روزهای سرد زمستان متراکم می شود که به راحتی مخلوط نمی شود، بنابراین باید قبل از استفاده از چسب رزین اپوکسی، پس از نرم شدن به اندازه کافی گرم شود.

7. گل میخ های جاده ای را به روش صحیح نگه ندارید.

هنگام نگه داشتن گل میخ جاده ای، باید دو طرف را بدون رفلکتور بگیرید. اگر اینگونه رفتار نکنید، چسب ممکن است بر نور بازتابنده بازتابنده ها تأثیر بگذارد.

8. محل سوراخ نصب کم عمق یا نازک است.

گل میخ جاده ای آلومینیومی ریخته گری با پایه دارای مقاومت در برابر ضربه و فشار خوب است و می توان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد. اما اگر محل سوراخ خیلی کم عمق یا خیلی نازک باشد، قسمت زیرین گل میخ جاده نمی تواند به طور کامل با سطح جاده ارتباط برقرار کند، که ممکن است بر سلامت گل میخ جاده تأثیر بگذارد.

9. عدم خشک شدن کافی پس از نصب

پس از نصب گل میخ های جاده ای، مدتی برای خشک شدن نیاز دارد تا سطح جاده را با گل میخ جاده محکم وصل کند. به نظر من زمان خشک شدن باید به 4 ساعت برسد. اگر قبل از خشک شدن کامل آن اجازه تردد خودرو داده بشود گل میخ توسط خودرو ها قبل از خشک شدن له می شود و ممکن است از شکل خارج شود، اما در برخی موارد شدید، گل میخ جاده با جاده از بین می رود.

نصب گل میخ ترافیکی