Previous
Next

تابلو راه از چپ باریک می‌شود

محصولات مرتبط

تابلو راه از چپ باریک می شود

تابلو راه از چپ باریک می شود یکی از تابلو های هشدار دهنده در راهنمایی و رانندگی است که هدف از نصب و استفاده از آن ، آگاه کردن راننده خودرو از باریک شدن راه از سمت چپ مسیر سواره رو میباشد. رانندگانی که در سمت چپ مسیر قرار دارند ، با دیدن این تابلو باید حرکت و سرعت خود را به گونه ای تنظیم کنند که بتوانند به راحتی در مسیر جدید و باریک تر قرار بگیرند. این تابلو در دو نوع دیگر از راست باریک شدن و از دو طرف باریک شدن نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

تابلو راه از چپ باریک می‌شود

محل نصب تابلو راه از چپ باریک می شود

برای اینکه راننده بتواند مدت زمان کافی برای تبعیت از تابلو را داشته باشد، هر تابلوی راهنمایی و رانندگی به فاصله ای مناسب از نقطه مورد نظر نصب می گردد. این فاصله بستگی به مقدار سرعت طرح هر راه دارد. به طور معمول تابلو راه از چپ باریک می شود در فاصله 150 متری نسبت به شروع باریک شدن مسیر نصب میشود. نصب تابلو راه از چپ باریک می شود و استفاده از آن به این شکل است که تابلو باید در فاصله 150 متری هدف مشخص شده باشد ، برای کاهش انعکاس نور در روز تابلو باید با زاویه مایل نصب شده و به اندازه 70 سانتی متر از شروع اسفالت و جدول فاصله بگیرد. تابلو راه از چپ باریک می شود یک تابلو مثلثی شکل با حاشیه قرمز رنگ میباشد که یک راس آن به سمت بالا است. در مرکز تابلو و با پس زمینه سفید ، یک جاده با یک خط خمیده از سمت چپ وجود دارد که نشان دهنده باریک شدن جاده از سمت چپ میباشد.

ویژگی تابلو راه از چپ باریک می شود

تابلو راه از چپ باریک می شود از جنس ورق گالوانیزه بوده که طول عمر بالایی داشته و میتواند استحکام خود را در برابر رطوبت و آب و همینطور گرد و غبار حفظ کند. برچسب و رنگ روی تابلو از جنس الکترواستاتیک بوده که پوسته پوسته نشده و ماندگار است. پایه تابلو از جنس فولاد میباشد که باید ارتفاع حداقل 2.10 متری داشته باشد. این ارتفاع باید به گونه ای باشد که تمامی وسایل نقلیه دید کامل به تابلو داشته باشند. ارتفاع تابلو راه از چپ باریک می شود نیز حداقل 60 سانتی متر است.

قیمت تابلو راه از چپ باریک می شود

در صورتی که قصد خرید تابلو راه از چپ باریک می شود را دارید بهتر است با عوامل تاثیر گذار بر قیمت تابلو اشنایی داشته باشید. جنس مواد سازنده تابلو، جنس و کیفیت برچسب و روکش استفاده شده روی تابلو، ابعاد تابلو و همینطور استفاده از روش های محافظتی از جمله مواردی هستند که میتوانند در قیمت تابلو راه از چپ باریک می شود تاثیر گذار باشند.

خرید تابلو راه از چپ باریک می شود

در صورتی که قصد خرید تابلو راه از چپ باریک می شود و یا دیگر تابلو های راهنمایی و رانندگی را از سایت ترافیک کالا دارید ، میتوانید این محصولات را از فروشگاه ترافیک کالا  تهیه کنید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha