Previous
Next

تابلو راه از راست و چپ باریک می شود

محصولات مرتبط

تابلو راه از راست و چپ باریک می شود

یادگیری کامل تابلو های راهنمایی و رانندگی و همینطور رعایت قوانین صادر شده از طرف آنها یکی از اصلی ترین نیاز ها برای دریافت مدرک گواهینامه رانندگی میباشد. تابلو های راهنمایی و رانندگی به منظور کنترل ترافیک و جلوگیری از حادثه در اماکن مختلف نصب میشوند. در این مقاله قصد داریم به تابلو راه از راست و چپ باریک می شود بپردازیم که نوعی از تابلو های هشدار دهنده یا اخطاری میباشد. پس اگر قصد خرید تابلو راه از راست و چپ باریک می شود، آشنایی با ویژگی های آن و همینطور قیمت تابلو راه از راست و چپ باریک می شود را دارید تا انتها با ما همراه باشید.

تابلو راه از راست و چپ باریک می شود

تابلو راه از راست و چپ باریک می شود

مسیر های سواره رو میتوانند بر اساس تعداد خطوط عبوری به سه دسته اصلی عریض، متوسط و کوچک تقسیم شوند ؛ رانندگی، کنترل خودرو و همینطور تغییرات سرعت در زمان تغیر تعداد خطوط و باریک شدن راه امری ضروری میباشد. تابلو راه از راست و چپ باریک می شود به همین منظور در مکان هایی که تعداد خطوط عبور قرار است کاهش پیدا کند نصب میشود تا راننده آمادگی کامل برای تغییر وضعیت رانندگی و سرعت خود را داشته باشد.

ویژگی تابلو راه از راست و چپ باریک می شود

تابلو راه از راست و چپ باریک می شود در دسته تابلو های هشدار دهنده یا اخطاری قرار میگیرد. از این رو مانند دیگر تابلو های دیگر در این دسته بندی، شکل ظاهری تابلو یک مثلث با راس رو به بالا و همینطور حاشیه قرمز رنگ میباشد. مرکز تابلو سفید رنگ بوده و طرح دو خط خمیده به نشانه باریک تر شدن جاده در مرکز رسم شده است. با توجه به موقعیت استفاده از تابلو میتوان از برچسب های شبرنگ و یا منعکس کننده نور نیز استفاده کرد. جنس تابلو های ساخته شده از ورق گالوانیزه بوده و پایه تابلو نیز از فولاد میباشد. ارتفاع تابلو باید به گونه ای باشد که لبه پایین تابلو راه از راست و چپ باریک می شود از مرتغع ترین نقطه خودرو 150 سانتیمتر بالاتر باشد. ارتفاع خود تابلو حداقل 60 سانتی متر بوده و برای جلب توجه بیشتر میتوان از لامپ های کوچک قرمز رنگ در مرکز تابلو استفاده کرد. برچسب روی تابلو نیز از جنس الکترواستاتیک با طول عمر بالا میباشد.

قیمت تابلو راه از راست و چپ باریک می شود

اصلی ترین ماده اولیه برای ساخت تابلو ورق گالوانیزه میباشد. در برخی از موارد برای کاهش قیمت تابلو راه از راست و چپ باریک می شود از مواد دیگر مانند چوب و یا PVC نیز استفاده میشود. همچنین استفاده از روکش های شبرنگ و عایق های گرد و غبار نیز در قیمت تابلو راه از راست و چپ باریک می شود نقش دارند.

خرید تابلو راه از راست و چپ باریک می شود

فروشگاه اینترنتی ترافیک کالا با هدف ارائه محصولات مرتبط با راهنمایی و رانندگی از جمله انواع تابلو ها و همینطور تابلو راه از راست و چپ باریک می شود در خدمت شما عزیزان میباشد. شما میتوانید محصولات خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از سایت ترافیک کالا تهیه کنید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha