Previous
Next

تابلو در مواقع برف و یخبندان جاده لغزنده است

محصولات مرتبط

حفظ سلامت سرنشینان خودرو و وسایل نقلیه در جاده‌های کوهستانی و برف‌گیر به نصب علائم راهنمایی‌ورانندگی خاصی چون تابلو در مواقع برف و یخبندان جاده لغزنده است نیاز دارد. طبق قانون نصب و توجه به این تابلوهای مثلثی در جاده برفی الزامی است. ترسیم شکل دانه برف در تابلو جاده برفی، به راحتی رانندگان را از وجود خطر و لغزندگی جاده آگاه می‌کند.

تابلو جاده برفی

تابلو در مواقع برف و یخبندان جاده لغزنده

تابلو در مواقع برف و یخبندان جاده لغزنده یک تابلوی مثلثی هشدار دهنده راهنمایی‌ورانندگی است که اغلب در جاده‌های برون شهری نصب می‌شود. ترسیم یک دانه برف بزرگ در مرکز تابلو و حاشیه قرمز رنگ آن پیام جاده ی برفی را به خوبی به رانندگان منتقل می‌کند. این تابلو کارآمد به دلیل قرارگیری در معرض برف و باران، از بهترین ورق گالوانیزه تهیه می‌شود. رنگ آمیزی ورق گالوانیزه با رنگ ضدزنگ بر مقاومت آن می‌افزاید. تولید کننده در نهایت با نصب برچسب شبرنگ و شب‌نما روی تابلو جاده برفی، طرح مدنظر را اجرا می‌کند. نصب تابلو برف در جاده در گردنه‌ها، جاده‌های کوهستانی و مناطق سردسیر رایج و الزامی است.

قیمت تابلو برف

قیمت تابلو هشدار جاده برف بر اساس متریال مورد استفاده و مرغوبیت آن تعیین می‌شود. ابعاد تابلو و کیفیت شبرنگ مورد استفاده در طراحی تابلو نیز قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهند. مجموعه ترافیک کالا امکان خرید تابلو برف در جاده باکیفیت و در عین حال ارزان‌قیمت را برای کاربران در هر نقطه از کشور فراهم می‌کند. البته که قیمت خرید این محصول در مقایسه با مزیتی که برای جاده برفی دارد، بسیار ناچیز است.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha