Previous
Next

بشکه ترافیکی 85 سانتی

دسته : بشکه ایمنی

سایز بشکه : 85 سانتی متر

خرید بشکه ایمنی 105 سانتی 

بشکه ترافیکی 85 سانتی یک بشکه مخروطی شکل زرد رنگ با ارتفاع 85 سانتی متر است که برای ایمنی ترافیکی در بزرگراه ها و ... استفاده می شود.

محصولات مرتبط

بشکه ترافیکی 85 سانتی متری از سری لوازمی است که در دسته بندی تجهیزات ترافیکی قرار می گیرد. تجهیزات ترافیکی در رنگ ها و ابعاد مختلفی ساخته می شوند. وسایل ایمنی ترافیکی شامل موارد زیادی می شوند که بشکه 85 سانتی متری یکی از انواع آنها است.  این بشکه ایمنی 85 سانتی متری از جنس پلی اتیلن است و در برابر ضربه و تصادفات مقاوم می باشد. به طور معمول این بشکه با رنگ زرد تولید می شود؛ تا هم در روز و هم در شب به راحتی دیده شود و از حوادث رانندگی جلوگیری کند. احتمالا همه افراد در جاده ها با این بشکه های ایمنی مواجه شده اند.

بشکه ترافیکی 85 سانتی متری

بشکه ترافیکی 85 سانتی در مناطق حادثه خیز، قبل از جاده های در حال ساخت و ساز، در تغییر مسیر بزرگراه ها و ... قرار می گیرند. رنگ زرد این بشکه ها مانند تاکسی ها جهت دید بهتر در تمام ساعات شبانه روز و از فواصل دور است. این بشکه ها را می توان با استفاده از مواردی مانند شن و ماسه یا آب پر کرد تا سنگین شده و در جای خود ثابت شوند.  پر کردن این بشکه های ایمنی هم چنین باعث می شود که آنها در اثر برخورد ماشین ها نیز جابه جا نشوند.

جنس بشکه ایمنی 85 سانتی

جنس این بشکه ها به گونه ای است که در برابر تابش مستقیم آفتاب، هوای سرد و برف و باران مقاوم هستند. خرید بشکه ترافیکی 85 سانتی به طور معمول برای جاده های برون شهری مناسب است. در مکان هایی که ساخت و ساز ساختمانی یا گودبرداری انجام می شود نیز بهتر است جهت ایمنی از این بشکه ها استفاده شود. با خرید بشکه ایمنی 85 سانتی در صورت ساخت و ساز یا خرابی جاده می توانید ایمنی رانندگان را تا حد زیادی تامین کنید. معمولا چند عدد از این بشکه ها جهت هشدار به دنبال هم قرار می گیرند تا به رانندگان و عابرین پیاده هشدار دهند که در هنگام عبور از این ناحیه احتیاط کنند.

قیمت بشکه ترافیکی 85 سانتی

قیمت بشکه ایمنی 85 سانتی بین سیصد تا چهارصد هزار تومان است. این قیمت در برابر مزایای ایمنی که این بشکه 85 سانتی به ارمغان می آورد بسیار ناچیز است. بر روی این بشکه با یک فلش شبرنگ جهت جاده مشخص می شود. وزن این بشکه در حدود 5 کیلوگرم است و اگر آن را با شن و ماسه پر کنید مانند یک بلوک محکم در مکان خود قرار می گیرد. دقت کنید که اگر نیاز به جابه جایی این بشکه ها دارید نیازی نیست که آن را کاملا پر کنید.

بشکه ایمنی

مشخصات ظاهری بشکه ایمنی

 این بشکه ایمنی که مخروطی شکل است در قسمت پایین قطری در حدود 50 سانتی متر و در قسمت بالا قطری در حدود 30 سانتی متر دارد. ارتفاع این بشکه نیز 85 سانتی متر است که این ارتفاع با توجه به میانگین ارتفاع ماشین های سواری در نظر گرفته شده است. بشکه ایمنی جهت هشدار دادن و افزایش ایمنی استفاده می شود، پس ارتفاع، ابعاد و رنگ آن باید به گونه ای باشد که به راحتی دیده شود و از بروز تصادفات جلوگیری کند. جنس این بشکه ایمنی به گونه ای است که در هنگام برخورد ماشین به آن نیز کمترین آسیب متوجه آن شود.

فروش بشکه ترافیکی 85 سانتی متری به طور معمول در مغازه های ابزار ایمنی انجام می گیرد. فروش بشکه ایمنی 85 سانتی باید با تایید سازمان های مربوطه باشد و از استانداردهای کیفیتی برخوردار باشد. اگر قصد خرید این نوع از بشکه های ایمنی را دارید بهتر است آن را از فروشگاه های معتبر دریافت کنید تا از کیفیت جنس آن مطمئن باشید. وب‌سایت ترافیک کالا فروشنده انواع تابلوهای اطلاعاتی، تجهیزات ایمنی پارکینگی و تابلو جاده ای با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت است.

مشخصات

نام محصولبشکه ترافیکی 85 سانتی متری
ارتفاع85 سانتی متر
وزن5 کیلوگرم
جنسپلی اتیلن

نظرات

نظرات (1)
رتبه

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha