Previous
Next

مخروط ترافیکی 45 سانتی

مخروط ترافیکی 45 سانتی همان مخروط نارنجی مورداستفاده در جاده‌ها و خیابان‌ها است. مقاومت و استحکام این محصول در برابر تابش خورشید، سرما و گرما قابل‌توجه است.

محصولات مرتبط

مخروط ترافیکی 45 سانتی، ساده‌ترین و کاربردی‌ترین نوع مخروط از میان انواع مخروط‌های ترافیکی است که با پلی‌اتیلن نارنجی تهیه می‌شود. خواص این مخروط همچون سایر مخروط‌های ترافیکی است، به‌طوری که در مقابل تغییرات دمایی، تابش نور خورشید و ... مقاومت خاصی از خود نشان می‌دهد. قیمت خرید مخروط ترافیکی 45 سانتی به حدی متناسب است که جلوی اغلب درب پارکینگ‌ها، نمایشگاه‌ها و گاراژها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

مخروط ترافیکی 45 سانتی

مخروط ترافیکی 45 سانتی

مخروط ترافیکی 45 سانتی را می‌توان کوتاه‌ترین و ساده‌ترین و اما کاربردی‌ترین مخروط ترافیکی نامید. این مخروط کله‌قندی نارنجی‌رنگ به دلیل ساختار کله‌قندی و زیره پلاستیکی پهن به‌راحتی در محل مدنظر نصب می‌شود. مخروط 45 سانتی در واقع وسیله ایجاد هشدار و اعمال محدودیت‌های رفت‌‌وآمد در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها است.

مخروط ترافیکی 45 سانتی با استفاده از پلی‌اتیلن مرغوب و مطابق استانداردهای جهانی در کارخانه‌های داخلی ساخته می‌شود. وزن این محصول حدود یک کیلوگرم است که به‌راحتی جابه‌جا شده و هنگام انبارکردن، حجم کمی را اشغال می‌کند.

ویژگی‌های مخروط ترافیکی 45 سانتی

استفاده از مواد اولیه نو و مرغوب در تولید مخروط ترافیکی نارنجی 45 سانتی، سبب ویژگی‌های ساختاری متمایز آن شده است. وجود آنتی UV در ساختار این محصول سبب مقاومت بالا آن در برابر تابش مستقیم نور خورشید می‌شود. از سوی دیگر این محصول در برابر سرما و گرما، حرارت و برودت هیچ آسیبی نمی‌بیند.

انعطاف و درعین‌حال استحکام این محصول به حدی است که در برابر فشار، ضربه و اصطکاک مقاومت قابل‌توجهی دارد. ساختار ارگونومی مخروط کله‌قندی سبب ایستایی آن در سطوح شیب‌دار نیز می‌شود. از سوی دیگر تعبیه حلقه در نوک مخروط امکان اتصال آن‌ به زنجیر، طناب و ... را فراهم می‌کند.

کاربرد مخروط ترافیکی 45 سانتی

کاربرد گسترده مخروط‌ 45 سانتی از درب گاراژ تا کوچه و خیابان

خرید مخروط ترافیکی 45 سانتی به دلیل کاربرد گسترده آن در طرح‌های ترافیکی، مسدودی جاده‌ها و مسیرها و ... صورت می‌گیرد. این مخروط کوچک در واقع در تعیین و جداسازی موقت مسیرهای رفت‌‌وآمد وسایل نقلیه و حتی انسان‌ها نیز استفاده می‌شود. حتماً این مخروط‌ها را بارها در جاده‌های برون‌شهری و درون‌شهری که در دست تعمیر و یا خط‌کشی هستند مشاهده کرده‌اید. برخی دیگر از کاربرد‌های مرسوم این مخروط شامل موارد ذیل هستند:

  • مسدودکردن مسیرهای مختلف
  • هشدار درمورد وجود خطر در جاده
  • آگاه‌سازی رانندگان از محدوده پارک ممنوع
  • مسدودکردن ورودی پارکینگ‌ها، مدارس و ...
  • نظم‌دهی به پارکینگ‌های مختلف

قیمت مخروط ترافیکی 45 سانتی

قیمت مخروط ترافیکی 45 سانتی در برابر کارایی و مقاومت بالای آن رقمی بسیار مطلوب است. قیمت این محصول بنا به کیفیت، وزن، انعطاف و کیفیت آن و البته انصاف فروشنده تعیین می‌شود. چنانچه قصد خرید مخروط باکیفیت و ارزان‌قیمت دارید، مجموعه ترافیک کالا را فراموش نکنید‌. این مجموعه مجهز، انواع محصولات ترافیکی اعم از تابلوهای راهنمایی و رانندگی و مخروط‌های مختلف را با قیمت منصفانه به سراسر کشور ارسال می‌کند.

مشخصات

نام محصولکله قندی 45 سانتی متر
ارتفاع45 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha