Previous
Next

مخروط ترافیکی 65 سانتی متر

مخروط ترافیکی 65 سانتی به دلیل ارتفاع مناسب و ویژگی‌های خاص در موقعیت‌های ترافیکی بسیاری کاربرد دارد. این کله قندی ترافیکی نارنجی‌رنگ در برابر عوامل محیطی نیز بسیار مقاوم است.

محصولات مرتبط

مخروط ترافیکی 65 سانتی به‌واسطه ساختار و ویژگی‌های خاصی که دارد، به محصول ترافیکی کاربردی و محبوب بدل شده است. این مخروط 65 سانتی نارنجی، مانعی مناسب برای جداسازی مسیرهای رفت‌وبرگشت، مسدودکردن جاده‌های در دست تعمیر و... است. این محصول در دو نوع شبرنگ دار و فاقد شبرنگ و زیره پلاستیکی و زیره لاستیکی در تعداد دلخواه قابل تهیه است. قیمت مخروط ترافیکی 65 سانتی باتوجه‌به کارایی و دوام قابل‌توجهی که دارد، مبلغ بسیار مناسبی است.

مخروط ترافیکی 65 سانتی

مخروط ترافیکی 65 سانتی

مخروط ترافیکی 65 سانتی همان مخروط نارنجی‌رنگ پلی‌اتیلنی است که به‌عنوان محصول ترافیکی کاربرد گسترده دارد. این محصول ترافیکی با استفاده از متریال نو مرغوب طبق استانداردهای جهانی ساخته شده است. پلی‌اتیلن بکار رفته در مخروط، حاوی مقادیر قابل‌توجهی آنتی UV است که از مخروط را در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید  محافظت می‌کند.

مخروط 65 سانتی در عین استحکامی که دارد، منعطف و نشکن است. طراحی زیره پهن 22 سانتی برای مخروط ترافیکی مذکور، ایستایی آن را به حد قابل‌توجهی افزایش می‌دهد. از سوی دیگر تعبیه حلقه در نوک مخروط، اتصال چندین مخروط و در نهایت جابه‌جایی آسان را فراهم می‌کند.

ساختار و جزئیات مخروط ترافیکی 65 سانتی

طراحی ویژه مخروط ترافیکی 65 سانتی میزان مقاومت و کارایی آن را به حد قابل‌توجهی افزایش داده است. طبق تحقیقات انجام شده رنگ نارنجی مخروط‌های 65 سانتی، میزان دقت و توجه رانندگان به هشدارها و محدودیت‌های موجود را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر نصب شبرنگ رده مهندسی براق روی این مخروط‌ها، با انعکاس نور سبب افزایش سطح‌ رویت مخروط در شبانه‌روز شده است. برخی از ویژگی‌های مخروط مذکور شامل موارد ذیل هستند:

 • ایستایی مطلوب و عدم نیاز به نصب
 • وزن استاندارد
 • مقاوم به ضربه و فشار
 • عدم ایجاد خط‌وخش هنگام برخورد با وسایل نقلیه
 • مقاوم به حرارت و برودت هوا
 • ماندگار در برابر وزش باد

کاربرد مخروط ترافیکی 65 سانتی در خیابان

کاربرد مخروط نارنجی 65 سانتی، از پارکینگ تا اتوبان

سفارش و خرید مخروط ترافیکی 65 سانتی به‌منظور افزایش ایمنی راه‌ها و ایجاد هشدارهای مناسب در جاده‌ها صورت می‌گیرد. در واقع مخروط ترافیکی کالایی هشدار دهنده است که در مواقع ترافیکی مختلف کاربرد دارد. این مخروط انتخابی عالی برای جداکردن مسیرهای رفت و آمد در جاده‌ها، مسدودکردن مسیرها، محدود کردن رفت و آمد در جاده‌های در دست تعمیر و ... است. برخی دیگر  از کاربردهای مخروط ترافیکی شامل موارد ذیل هستند:

 • ایجاد هشدار در نزدیکی تونل‌ها و پل‌ها
 • ایجاد هشدار در نزدیک پلیس‌راه‌ها و بازدیدی‌ها
 • ایجاد نظم در پارکینگ‌ها
 • پیشگیری از پارک وسایل نقلیه در جلو درب گاراژ‌، فروشگاه و ...
 • ایجاد نظم و ایمنی در ورزشگاه‌ها و سالن‌ها

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تابلوهای ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد.

مشخصات

نام محصولکله قندی 65 سانتی متر
ارتفاع65 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha