فیلترهای فعال

مخروطی ترافیکی

قیمت مخروطی ترافیکی و انواع کله قندی ترافیکی در ترافیک کالا

ویدیو معرفی انواع مخروطی های ترافیکی ( کله قندی )

معرفی مخروطی های ترافیکی در ساییز های متفاوت ( انواع کله قندی )

هر زمان که به مخروطی های ترافیکی فکر می کنید، ممکن است فکر کنید که فقط به عنوان یک وسیله کنترل ترافیک استفاده می شود. اما، ممکن است تعجب کنید که بدانید راه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. می توانید مخروطی های ترافیکی را پیدا کنید که بسیار بادوام، قابل حمل و رنگ های روشن هستند. اینها می توانند شریک کاملی در افزایش اقدامات ایمنی به سطح بالاتر باشند.

به مخروطی های ترافیکی، دکل های ترافیکی، مخروط های جاده، مخروطی های بزرگراه، مخروطی های ایمنی، مخروط های ساختمانی یا (به زبان عامیانه) کلاه جادوگران یا جادوگران ایمنی نیز گفته می شود.

مخروطی ترافیکی

کاربردهای مخروطی ترافیکی

اینها را می‌توانید در مناطق پرخطر مانند محل‌های ساخت‌وساز تا خیابان‌های شلوغ و حتی راهروها و راهروها ببینید. این مخروط های ایمنی برای دور نگه داشتن خطرات کار بسیار مفید هستند. بیایید ببینیم کجاهای دیگری می توانید از این مخروط های ایمنی استفاده کنید.

از مخروطی ترافیکی برای کنترل ترافیک استفاده کنید.

این یکی از رایج ترین مکان هایی است که در آن از این ها استفاده می شود. این مخروط های ایمنی در کنترل ترافیک مهم هستند و در مورد موانع احتمالی جاده هشدار می دهند. می توانید آنها را با قابلیت دید و بازتاب بالا بیابید تا در طول شب موثرتر و مفیدتر شوند.

در مورد خطرات و موقعیت های خطرناک هشدار دهید.

می‌توانید از مخروطی های ترافیکی برای ارائه یک یادآوری کوتاه به عابران پیاده یا رانندگان استفاده کنید تا با احتیاط بیشتری ادامه دهند. به خصوص در جاده ها و کارگاه های ساختمانی، مشاهده مخروط ایمنی هشداری بصری برای افراد برای دوری از خطرات احتمالی است.

مخروطی ترافیکی

می توان از آن برای علامت گذاری مناطق محدود استفاده کرد.

می توانید از آنها به عنوان موانع برای مسدود کردن موقت مناطق و ایجاد مرزهای مناسب استفاده کنید. این مخروط های ایمنی قابل حمل هستند، بنابراین می توانید در صورت نیاز از آنها استفاده کرده و برای استفاده بعدی در انبار قرار دهید.

ارائه پیام های ایمنی با مخروطی ترافیکی

وقتی نوبت به ارائه هشدارها و پیام های ایمنی می رسد، پایه های کف و مخروط ها بسیار مقرون به صرفه هستند. می توانید از آنها در راهروها استفاده کنید تا مردم را در مورد کف مرطوب، سطوح لغزنده یا مناطق بسته آگاه کنید. همچنین می توانید تابلویی را در بالای مخروط خود نصب کنید تا تابلوی ایمنی خود را برای کارمندان و بازدیدکنندگان بیشتر نمایان و قابل توجه کنید.
جدا از این موارد استفاده، اگر صاحب یک کسب و کار هستید، می توانید از این مخروط های ایمنی به روش های مهم دیگری استفاده کنید. در اینجا چند دلیل مهم وجود دارد که چرا کسب و کار شما باید چند مخروط ترافیک نارنجی را در سایت نگه دارد.

مخروط های ترافیکی برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات داخل ساختمان استفاده کنید.

اینها را بیشتر در رنگ نارنجی می توانید پیدا کنید. به همین دلیل اینها از فاصله دور قابل مشاهده هستند. شما می توانید از این مخروط ها برای هشدار دادن به افراد در مورد خطرات مختلف در داخل محل استفاده کنید. همچنین می توانید علائم احتیاط را روی این مخروط ها اضافه کنید تا هشدار به وضوح برای همه قابل مشاهده باشد.

هنگام بازسازی از مخروطی ترافیکی استفاده کنید.

سایت های ساختمانی به منبع خوبی از مخروطی ترافیکی نارنجی نیاز دارند تا مردم را از منطقه ساخت و ساز دور نگه دارد. برای این منظور می توانید از مخروط های ساختمانی استفاده کنید، این مخروط ها به کاهش صدمات کمک می کنند. از مخروطی ترافیکی نارنجی روشن برای ایمن نگه داشتن همه استفاده کنید.

مخروطی ترافیکی

از مخروطی ترافیکی برای چه چیزی می توان استفاده کرد؟

همانطور که قبلا ذکر کردیم، مخروطی ترافیکی قهرمان گمنام دنیای ترسیم ترافیک هستند: آنها هر روز دیده می شوند اما به ندرت مورد توجه قرار می گیرند. به تمام مکان هایی که از مخروط های ایمنی ترافیک برای ایجاد محیط های امن استفاده می شود نگاهی بیندازید.

مخروط‌ های ترافیک ، خطوط ترافیک را تقسیم می‌کنند، مسیری را در اطراف پروژه‌های تعمیر و نگهداری جاده ارائه می‌کنند و به رانندگان هشدار می‌دهند که خطرات غیرقابل مشاهده مانند:

 • سرپوش های منهول برجسته
 • چاله ها
 • زمین ناهموار
 • چرخش های تیز
 • شانه های پایین
 • توقف خودروها یا تصادفات

همچنین مخروطی ترافیکی را می بینیم که در خارج از ساختمان برای هدایت ترافیک عابر پیاده استفاده می شوند. مخروط های ترافیک اغلب در محیط های تفریحی و تجاری مانند:

 • در زمین های ورزشی
 • در پارکینگ ها
 • برای رویدادهای داخلی
 • پارکینگ نوکر
 • عابر پیاده

علم قرار دادن مخروط های ایمنی ترافیک

بسته به اینکه چگونه از مخروط های ایمنی ترافیک برای کنترل ترافیک استفاده می کنید، مشخصات خاصی برای رسیدن به پتانسیل کامل آنها مورد نیاز است. در اینجا چند سناریو رایج وجود دارد که در آن مخروط های ترافیکی می توانند تفاوت ایجاد کنند.

مخروطی ترافیکی

1. افزایش دید برای وسایل نقلیه کشیده شده

گاهی اوقات لاستیک یا مشکل مکانیکی رانندگان را مجبور می‌کند تا جلوی ماشین را بگیرند. شانه مکان خطرناکی برای قرار گرفتن در بزرگراه است. داشتن یک کیت ایمنی کامل خودرو ضروری است برای این مواقع ضروری است.

گاهی اوقات چراغ های خطر چشمک زن برای جلب توجه رانندگان عبوری کافی نیست. گنجاندن مخروط‌های تاشوی ترافیکی در کیت ایمنی خودرو، امکان راه‌اندازی سریع و آسان را فراهم می‌کند تا به سایر رانندگان هشدار دهد که سرگردان هستید. آنها را در اطراف وسیله نقلیه خود قرار دهید تا بیشتر دیده شود. شما می خواهید یک مخروط ایمنی بین ماشین خود و جاده قرار دهید، حدود 6 فوت جلوی وسیله نقلیه خود و حداقل به اندازه دو ماشین در عقب وسیله نقلیه خود فضا قرار دهید.

2. کنترل حرکت در مناطق شلوغ

اگر در یک رویداد شلوغ، مانند یک کارناوال یا کنسرت شرکت کرده اید، می دانید که تردد با پای پیاده می تواند حتی از ترافیک جاده خسته کننده تر باشد و باعث کاهش زمان خوش شما شود. مخروط ها را می توان هم در داخل و هم در فضای باز برای جدا کردن مناطق VIP یا جلوگیری از ازدحام بیش از حد استفاده کرد. از آنجایی که مخروط ها به عنوان نمادی از اقتدار تلقی می شوند، عابران پیاده تمایل دارند به محل قرارگیری آنها توجه کنند. برای شفاف‌تر کردن مسیرهای تایید شده، از زنجیره‌های مخروطی پلاستیکی برای ایجاد خط‌کشی واضح استفاده کنید تا ترافیک پیاده‌روی جریان داشته باشد.

3. هدایت ترافیک رویداد و سازماندهی پارکینگ ها

رویدادهای داخلی و خارجی هر دو نیاز به جریان ترافیک سازمان یافته و پارکینگ فراوان دارند تا برای همه شرکت کنندگان لذت بخش باشد. برای رویدادهایی که خدمات پارکینگ را ارائه می دهند را ارائه می‌کنند، مخروط‌ های ترافیکی به رانندگان کمک می‌کنند بدانند کجا باید سوار شوند و کدام قسمت‌های پارک فقط برای استفاده کارکنان هستند.

مخروط‌ های پارکینگ همچنین به شناسایی پارکینگ‌هایی که مهمانان می‌توانند استفاده کنند و چگونه عابران پیاده می‌توانند با خیال راحت از وسیله نقلیه خود به رویداد راه بروند کمک می‌کند. مخروط های ترافیکی را می توان با علائم سفارشی برای کمک به شناسایی رویداد و هدایت ترافیک به مکان صحیح پوشانید.

مخروطی ترافیکی

4. شناسایی و مسدود کردن کودکان در مناطق بازی:

کودکان عاشق گذراندن بهار و تابستان با طناب زدن، دوچرخه سواری یا خلق شاهکارهای هنری با گچ بر روی سقف سیاه راهرو هستند. مخروط های ترافیکی به ویژه در مناطق مدرسه برای هشدار دادن به عابران پیاده و رانندگان از گذرگاه ها و سایر مناطق خطرناک مفید هستند.

اما بازی در منطقه ای که معمولاً مخصوص وسایل نقلیه است خطرناک است. حتی جاده هایی با محدودیت سرعت کم می توانند برای عابران پیاده خطر ایجاد کنند. ممکن است مخروط های ترافیکی را در مناطق مسکونی با علائم توقف جدید برای هشدار به رانندگان از الگوهای ترافیکی جدید ببینید. استفاده از مخروط های ایمنی بازتابنده در پایه راهرو یا بین محل بازی فرزندانتان و جاده باعث می شود که رانندگان بیشتر در معرض دید باشند و از وقوع تراژدی جلوگیری می کند.

یک علامت کودکان در حال بازی اضافه کنید، پیام شما واضح است. از آنجایی که مخروط های ترافیکی قابل انباشته شدن هستند، به راحتی در هر گاراژ یا زیرزمین سازمان یافته ای ذخیره می شوند. قیمت مخروط های ایمنی برای هر خانواده ای که به دنبال افزایش ایمنی مناطق بازی فرزندان خود است مقرون به صرفه است.

فواید

 • مقرون به صرفه
 • جلب توجه بالا. حداکثر دید 360 درجه، حتی در شب، به لطف شبرنگ های بازتابنده آنها.
 • انعطاف پذیری بالا در گرما و سرما دارند و در عین حال دوام ناهمواری دارند.
 • شبرنگ های بازتابنده برای دید بالا.
 • پایه لاستیکی بازیافتی با چگالی بالا مرکز ثقل پایینی را برای مقاومت در برابر باد و حداکثر پایداری ایجاد می کند.
 • شعار یا آرم شرکت را می توان بر روی بدنه مخروطی یا شبرنگ چاپ کرد.
 • به راحتی قابل جابجایی باشند.
 • بسته به شرایط ترافیکی در اندازه های مختلف موجود هستند.

انواع مخروطی ترافیکی

دو گزینه وجود دارد: تکه های جدا نشدنی تک یا طرح های محبوب دو قسمتی.

در گزینه دو قسمتی، طراحی منحصر به فرد در هم تنیده، بدنه مخروطی نارنجی را به پایه لاستیکی مشکی محکم می کند، در حالی که بدنه مخروطی و پایه به هم نمی چسبند!

نحوه خرید و سفارش استوانه های ترافیکی

راه های متعددی هستند که می توانید از مخروطی ترافیکی استفاده کنید. اگر شما فردی هستید که تمایل به خلاقیت دارید، می توانید راه های بی پایانی برای استفاده آسان و موثرتر از این مخروط ها پیدا کنید. هنگام استفاده از آنها، مطمئن شوید که مخروط مناسبی را انتخاب کرده اید که از مواد، اندازه و سبک مناسب ساخته شده است که کاملاً با نیازهای شما مطابقت دارد.

اگر به دنبال بهترین مخروط های ترافیکی آنلاین هستید، می توانید سایت ما ، ترافیک کالا را بررسی کنید و بهترین مخروط های ترافیکی را با قیمت بسیار مناسب دریافت کنید. همچنین می توانید سایر تجهیزات ایمنی راه ها مانند استوانه های ترافیکی، سرعت گیر ها و جداکننده ها، موانع ایمنی، بازتابنده ها و غیره را با بهترین قیمت خریداری کنید.

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد.برای بهرمند شدن از این مزایا شما می توانید انواعمخروطی های ترافیکی را به صورت اینترنتی سفارش دهید و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.

توضیحات کامل درباره محصولات کله قندی ترافیکی ایمنی

کله قندی ترافیکی ، محصولی کاربردی و مهم به حساب می آید که می تواند در دسته بندی های متنوعی در بازار به فروش برسد. جالب است بدانید که خرید کله قندی ایمنی ، کار راحتی است. انواع کله قندی ترافیکی به گونه ای طراحی شده اند تا در دسته بندی ها و مدل بندی های مختلفی در بازار به فروش برسند. فروش کله قندی ترافیکی نیز فعالیت پر رونقی است که امروزه اکثر کسب و کار های بزرگ و کوچک را به خود درگیر کرده است. با افزایش میزان تولید این محصولات و ساخت آن ، میزان استفاده از این محصول نیز افزایش پیدا کرده است. امروز ما قصد داریم تا در مورد قیمت کله قندی ترافیکی، انواع و مهم ترین کاربرد های این محصول با شما صحبت کنیم.

 مانع ترافیکی کله قندی

مانع ترافیکی کله قندی

کله قندی ترافیکی چیست؟

به صوت کلی، مخروط ترافیکی یا کله قندی، ابزاری رایج به حساب می آید که به شکل یک کله قند تولید شده و همه ما حداقل یک بار آن را در زندگی خود مشاهده کرده ایم. این محصول با استفاده از پلاستیک تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. مراجع قانونی و پلیس راه، برای مسدود کردن یک مسیر به صورت موقتی یا حتی دائمی، این محصول را مورد استفاده قرار می دهد. داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی به کله قندی ترافیکی اجازه داده تا در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. جالب است بدانید که این محصول برای اولین بار در بیش از 100 سال پیش یعنی در سال 1914 مورد استفاده قرار گرفت. استفاده از آن روز به روز بیشتر شد تا به وضعیت فعلی رسید.

انواع کله قندی ترافیکی می توانند همراه با مواد اولیه و جنس های متنوعی تولید شوند. در زمان های قدیم و نسخه های قدیمی تر این محصول، با استفاده از چوب تولید می شدند. ولی امروزه همه چیز فرق پیدا کرده است. چرا که مدل ها و ساختار های مختلف این محصول با استفاده از مواد اولیه خاصی همچون انواع مختلف پلاستیک یا حتی فلز تولید می شوند. داشتن جنس های مختلف، به محصول اجازه داده تا کاربرد های زیادی پیدا کند و به افراد با بودجه های مختلف خدمات برساند. از جمله دیگر نام های این محصول می توان به کله قندی استوانه ترافیکی، کله قندی راهنمایی رانندگی، کله قندی ژله ای، مانع ترافیکی کله قندی، کله قندی پارکینگ و کله قندی های ترافیکی اشاره کرد.

انواع کله قندی های ترافیکی

ویژگی های یک کله قندی با کیفیت

یک کله قندی ترافیکی با کیفیت، ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده است. داشتن قدرت عملکردی بالا و طول عمر زیاد، اولین ویژگی است که شما باید به آن توجه داشته باشید. گاهی اوقات رانندگان به علت بی احتیاطی با مشکلاتی همچون تصادف با مخروط های ترافیکی مواجه می شوند. در این شرایط، اگر شما از بهترین انواع کله قندی ترافیکی استفاده نکرده باشید، با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. شاید فروش کله قندی ترافیکی به مسئله ای رایج در دنیای امروزی ما تبدیل شده باشد ولی، استفاده از با کیفیت ترین مدل ها می تواند نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی این محصولات ، مربوط به قیمت آن است. محصولات با کیفیت بالا همیشه با تعرفه پایینی در اختیار مشتریان قرار نمی گیرند. در صورتی که قیمت آن را مورد بررسی قرار دهید، متوجه می شوید که این محصولات بر اساس کیفیت ساخت و قدرت مواد اولیه خود همراه با تعرفه های متنوعی در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. پس، انتخاب بهترین و با کیفیت ترین مدل ها اهمیت زیادی دارد. دیگر ویژگی مهم یک کله قندی با کیفیت، مربوط به رنگ آن و ماندگاری رنگ می باشد. به صورت کلی این محصولات ماندگاری رنگی بالایی دارند. ولی گاهی اوقات بر اثر آفتاب سوختگی، احتمال از بین رفتن رنگ این محصول وجود دارد. در این شرایط، شما دوباره باید به دنبال رنگ کردن یا تعویض مدل ها و ساختار های مختلف کله قندی ترافیکی باشید.

انواع مختلف کله قندی ایمنی ترافیکی کدام اند؟

تا به امروز افراد زیادی از ما سوال پرسیده اند که به صورت دقیق، انواع مختلف کله قندی ترافیکی کدام اند؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که این محصولات بر اساس جنس، اندازه و ویژگی های کلیدی شان در دسته بندی ها و مدل بندی های متنوعی به فروش می رسند. کله قندی ترافیکی ژله ای و کله قندی پلاستیک ترافیکی از جمله رایج ترین مدل های این محصول به حساب می آیند که ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده اند. مخروط های ترافیکی، عموما با استفاده از پلاستیک طراحی می شوند. چرا که پلاستیک برای مدت زمان بیشتری سالم مانده و در صورت تصادف، احتمال آسیب دیدن کلی آن نیز کمتر می شود.

به خاطر داشته باشید که مدل ها و ساختار های مختلف مخروط پلاستیکی می توانند در مدل های فلزی هم در بازار به فروش برسند. برخی از مدل های این محصول همراه با سنسور طراحی شده و در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از آنها به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شود. البته، توجه داشته باشید که کله قندی ژله ای، در حال محبوب شده است. این مدل از انواع کله قندی به علت داشتن طول عمر نسبتا زیاد و قیمت متعادل تر، محبوبیت بالایی را نیز در میان کاربران ایرانی به دست آورده است. در صورتی که شما به دنبال یک محصول خوب و با کیفیت هستید، می توانید هم اکنون نسبت به استفاده از محصولات ژله ای نیز اقدام نمایید.

انواع کله قندی ایمنی

قیمت کله قندی ترافیکی چقدر است؟

قیمت کله قندی ترافیکی هیچگاه ثابت نبوده و ثابت هم نمی شود. علت این امر، مربوط به عواملی است که قیمت انواع کله قندی ترافیکی را تحت تاثیر خود قرار می دهند. فروش اولین عاملی است که می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. شما همواره باید به دنبال بهترین تیم های فروشنده باشید تا در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید. دیگر عامل مهم و پر اهمیتی که شما باید به آن توجه داشته باید، مربوط به نوع این محصول است. بی شک هرچه شرکت های تولید کننده از مواد اولیه بهتر و با کیفیت تری در ساخت محصولات خود استفاده کنند، قیمت پرداختی شما برای مدل ها و ساختار های مختلف مانع ترافیکی کله قندی نیز افزایش پیدا می کند.

دیگر عاملی که شما باید آن را مد نظر خود قرار دهید مربوط به برند سازنده و تعداد واسطه های میان راه می باشد. امروزه فروشگاه های زیادی در زمینه عرضه این محصول فعالیت می کنند. گاهی اوقات این فروشندگان، محصولات خود را از واسطه ها دریافت می کنند. بی شک این مسئله بر روی قیمت این محصولات تاثیرات منفی را به همراه دارد. پس، اگر شما هم به دنبال خرید هستید، باید مطمئن شوید که در حال استفاده از خدمات بهترین تیم های فروشنده ایرانی می باشید تا در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید. استفاده از خدمات بهترین فروشندگان به شما اجازه می دهد تا این محصول را همراه با تعرفه ای مطلوب و مناسب دریافت نمایید.