Previous
Next

تابلو چراغ راهنمایی

تابلو چراغ راهنمایی همان تابلو مثلثی حاوی شکل چراغ سه رنگ راهنمایی است. این تابلو به طور معمول در نزدیک چراغ‌های راهنمایی‌ورانندگی نصب می‌شود. 

محصولات مرتبط

تابلو چراغ راهنمایی مکمل نقش چراغ راهنمایی‌ورانندگی موجود در تقاطع‌ها به شمار می‌آید. رسم شکل چراغ راهنمایی‌ورانندگی در این تابلو راهنمایی و رانندگی ، درک معنی تابلو را برای رانندگان آسان کرده است. تابلوهای چراغ راهنمایی به طور معمول همچون سایر تابلوهای هشداردهنده راهنمایی‌ورانندگی از ورق‌های گالوانیزه و فولادی محکم تهیه می‌شوند تا کارایی و ماندگاری مطلوبی داشته باشند. قیمت این تابلو به کیفیت و ساختار آن بستگی دارد.

تابلو چراغ راهنمایی

تابلو چراغ راهنمایی

ذکر نام تابلو هشدار چراغ راهنمایی سبب ترسیم چراغ سه رنگ راهنمایی‌ورانندگی در ذهن می‌شود. تابلو هشدار چراغ راهنمایی‌ورانندگی همان تابلو مثلثی دارای نماد چراغ راهنمایی سه رنگ است که در نزدیکی چهار‌راه‌ها و تقاطع‌ها نصب می‌شود. این تابلو جزء تابلوهای هشداردهنده قرار می‌گیرد، یعنی راننده را نسبت به موقعیت پیش‌رو آگاه می‌کند.

طبق قوانین، این تابلو هشدار به شکل مثلث برش داده شده، سپس نماد چراغ راهنمایی وسط آن قرار می‌گیرد. رسم حاشیه قرمزرنگ در لبه‌های تابلو، سبب تکمیل ظاهر آن شده است. پیام تابلو هشدار چراغ راهنمایی، اعلان هشدار و اطلاع‌رسانی به راننده درمورد نزدیک‌شدن به چراغ راهنمایی‌ورانندگی است. در واقع نصب این تابلو به معنی وجود چراغ راهنمایی در ادامه مسیر است. راننده با دریافت این هشدار اقدامات لازم جهت مواجه با چراغ را اجرا می‌کند.

جنس و جزئیات تابلو هشدار چراغ راهنمایی

تابلو چراغ راهنمایی از ورقه‌های گالوانیزه نازک و مستحکم یا ورقه‌های روغنی ضدزنگ تهیه می‌شود. رنگ مورداستفاده در رنگ‌آمیزی این تابلوها دارای خاصیت ضدزنگ و ضد اشعه UV است که از تابلو در برابر رطوبت و نور خورشید محافظت می‌کند. نماد چراغ راهنمایی روی تابلو معمولاً با برش لیزری و کامپیوتری اجرا و نصب می‌شود. استفاده از برچسب‌های مهندسی شبرنگ و شب‌نما در تابلو، علاوه بر ظاهر مطلوب سبب افزایش دید رانندگان در تاریکی می‌شود. توجه به این خصوصیات هنگام خرید تابلو چراغ راهنمایی امری هوشمندانه است.

تابلو چراغ راهنمایی در جاده

انواع چراغ راهنمایی

تابلو چراغ راهنمایی را کجا نصب کنم؟

نام تابلو چراغ راهنمایی نشان‌دهنده کاربرد و معنی هشداردهنده آن است. این تابلو باتوجه‌به پیام هشدار دهنده‌ای که دارد در مسیرهایی که چراغ راهنمایی‌ورانندگی وجود دارد، نصب می‌شود. در واقع نصب تابلو مذکور ۱۰۰ الی ۲۰۰ متر پیش از چراغ راهنمایی امری الزامی است. علت نصب تابلو فوق، آگاه‌سازی راننده، پیشگیری از حوادث ناگوار ترافیکی و افزایش تأثیر چراغ راهنمایی است. نصب تابلو هشدار چراغ راهنمایی در مسیر منتهی به تقاطع‌های سه‌راهی و چهارراهی رایج است.

خرید و فروش تابلو چراغ راهنمایی

قیمت تابلو چراغ راهنمایی ارائه شده توسط مجموعه ترافیک کالا در مقایسه با کارایی، کیفیت و مقاومتی که دارد، بسیار منصفانه است. قیمت این محصول به‌طورکلی با توجه متریال اولیه، نحوه آماده‌سازی و برچسب‌های بکار رفته تعیین می‌شود. ابعاد تابلو نیز در قیمت نهایی آن مؤثر است. مجموعه ترافیک کالا به‌عنوان فروشگاه کالاهای ترافیکی با فروش تابلو چراغ راهنمایی بدون واسطه، امکان خریدی مطلوب را برای مشتریان فراهم می‌آورد.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha