Previous
Next

تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید

محصولات مرتبط

تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید مکمل کار تابلو ایست است که در نزدیکی تقاطع‌ها و خیابان‌های فرعی‌به‌اصلی نصب می‌شود. این تابلو هشداردهنده همچون تابلو هشدار چراغ راهنما و سایر تابلوهای هشداری، به شکل مثلثی سفیدرنگ طراحی و تولید می‌شود. تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید گالوانیزه، در برابر فشار، تغییرات دمایی و سرما و گرما مقاوم است. در واقع جنس مرغوب این محصول سبب دوام و ماندگاری قابل‌توجه آن شده است.

تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید

تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید

تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید تابلوی فلزی سفید رنگی است که نماد تابلو ایست در مرکز آن دیده می‌شود. نماد تابلو ایست، یک شش‌ضلعی مشکی است که با الهام از تابلو ایست طراحی می‌شود. نواری قرمزرنگ نیز به‌منظور ایجاد پاسخ مناسب و توجه بیشتر در حاشیه تابلو اجرا شده است. تابلو هشدار به تابلو ایست نزدیک می‌شوید، راننده را از وجود تابلو ایست در مسیر آگاه می‌کند. بدین ترتیب راننده باتوجه‌به این تابلو اقدامات لازم جهت موقعیت پیش‌رو را اتخاذ می‌کند. تابلوی مذکور، کاملاً براق، خوانا و قابل‌درک طراحی و تهیه شده است.

جنس تابلو هشدار به تابلو ایست نزدیک میشوید

خرید تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید گالوانیزه و ضدزنگ، کالای دلخواه خریداران است. تابلو مذکور به طور معمول از ورق‌های فولادی، گالوانیزه، روغنی و یا PVC تهیه می‌شود که از خواص منحصربفردی برخوردار هستند. رنگ‌آمیزی اصولی به‌وسیله رنگ الکترواستاتیک و چاپ علائم روی تابلو به روش کامپیوتر و یا چاپی سطح مقاومت و کیفیت آن را افزایش می‌دهد. برخی دیگر از ویژگی‌های قابل‌توجه به تابلو ایست نزدیک می‌شوید شامل موارد ذیل هستند:

  • ضخامت مابین ۱.۵ الی ۲ میلی‌متر
  • نصب شبرنگ مخصوص سبب درخشندگی و برق خاص تابلو در شبانه‌روز می‌شود.
  • مقاومت در برابر اکسایش و تغییر رنگ
  • مقاوم به فشار، ضربه و گرما و سرما
  • عدم جذب گردوغبار و آلودگی
  • اندازه دقیق و استاندارد

تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید را کجا نصب کنیم؟

تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید از تابلوهای الزامی در نزدیک تابلو ایست به شمار می‌آید که سبب آگاهی رانندگان از وضعیت مسیر می‌شود. این تابلو به طور معمول در نزدیک تقاطع‌های سه‌راهی و چهارراهی و مسیرهای اصلی به فرعی نصب می‌شود. نصب این تابلو بافاصله ۲۰۰ الی ۳۰۰ متر پیش از تابلو ایست رایج است.

قیمت تابلو هشدار به تابلو ایست نزدیک میشوید

قیمت تابلو به تابلو ایست نزدیک میشوید تحت‌تأثیر ویژگی‌های مختلف این تابلو اعم از ورقه اصلی و جزئیات آن قرار دارد. همان‌طور که مشخص است قیمت  تابلو دارای علائم کامپیوتری و شبرنگ لانه‌زنبوری بیشتر از انواع معمولی است. البته که تهیه محصول از فروشگاه‌های معتبر بدون واسطه سبب کاهش قیمت خرید می‌شود. مجموعه ترافیک کالا نیز به‌عنوان فروشگاهی معتبر در زمینه ارائه کالاهای ترافیکی، تابلو مذکور را با قیمت مناسب به کاربران ارائه می‌دهد.

به تابلو ایست نزدیک می شوید

همه ما تقریبا در همه خیابان‌ها، معابر، جاده‌ها و اتوبان‌ها تابلوهای راهنمایی و رانندگی را دیده‌ایم. این تابلوها رانندگان را از قوانین، شرایط و خطرات احتمالی مسیر پیش روی آگاه می‌سازد. یکی از مهم‌ترین تابلوهای ترافیکی که هر راننده‌ای ممکن است با آن روبه‌رو شود تابلو به تابلو ایست نزدیک می شوید است که در این مطلب به آن می‌پردازیم.  

مشخصات به تابلو ایست نزدیک می شوید

تابلو به تابلو ایست نزدیک می شوید از جنس گالوانیزه اصل و يا ورق آهني يكپارچه ساخته می‌شود. این تابلوها دارای ماندگاری و استحکام بسیار بالایی هستند و در شرایط محیطی مختلف و به مرور زمان دچار آسیب دیدگی، ترک یا شکستگی نمی‌شوند. همچنین به دلیل دید بهتر در شب توسط رانندگان، برای رنگ آمیزی این تابلو در رنگ‌های شبرنگ استفاده می‌شود. این شبرنگ‌ها از نوع لانه زنبوري بوده و رده مهندسي بسیار باکیفیتی را دارا می‌باشند. در طول زمان متمادی و طی انواع شرایط آب و هوایی نظیر بارش برف و باران یا تابش مستقیم نور خورشید رنگ این تابلو‌ها آسیبی ندیده و دچار رنگ پریدگی، زندگ زدگی و… نمی‌شوند. ضمن اینکه این نوع از تابلوها به هیچ عنوان گرد و غبار و آلاینده‌های خودروها را به خود جذب نکرده و باعث کدر شدن رنگ آن‌ها نمی‌شود.

مزیت استفاده از تابلو به تابلو ایست نزدیک می شوید

این تابلو یکی از مهم‌ترین تابلوهای راهنمایی و رانندگی است که شناخت آن برای همه رانندگان ضروری است. همان‌طور که می‌دانید تمام تابلوهای ترافیکی در سه دسته تابلوهای اخطاری ، تابلوهای اخباری و تابلوهای انتظامی گروه‌بندی می‌شوند. این تابلو در دسته تابلو‌های اخطاری جای دارد. شکل هندسی تابلو به تابلو ایست نزدیک می شوید مثلث بوده و رنگ زمینه سفید است. دورتادور این تابلو نواری قرمز رنگ بوده و در مرکز تابلو علامتی به رنگ مشکی وجود دارد. همان‌طور که گفته شد آشنایی با این تابلو برای رانندگان بسیار مهم و ضروری است. با دیدن این تابلو رانندگان متوجه خواهند شد که باید از سرعت خود بکاهند درصورت عدم آشنایی راننده با این تابلو و داشتن سرعت بالا، ممکن است نتوانند در موقعیت مناسب ایست کنند و همین موضوع باعث جریمه یا اتفاقات ناگواری همچون تصادف و ضرر مالی و جانی شود.

خرید تابلو به تابلو ایست نزدیک می شوید

تولیدکنندگان بسیاری در کشور ایران مشغول تولید انواع کالای ترافیکی هستند. هنگام خرید این تابلو توجه کنید که علائم آن به درستی درج شده و اندازه تابلو کاملا استاندارد باشد. ترافیک کالا تولید کننده انواع کالای ترافیک و تابلوهای راهنمایی و رانندگی می‌باشد که همه این محصولات، با بالاترین کیفیت و طبق کلاس جهانی تولید می‌شود. جهت خرید تجهیزات و لوازم ترافیکی و همینطور تابلوهای شهری می‌توانید به صورت مراجعه حضوری و یا از طریق  فروشگاه ترافیک کالا به صورت غیر حضوری اقدام به خرید کالای مورد نظر خود نمایید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.  

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha