فیلترهای فعال

شبرنگ ترافیکی

توضیحات محصول شبرنگ پربازتاب علائم راه

در نگاه اول، ممکن است به نظر نرسد که در چند دهه گذشته در دنیای علائم راهنمایی و رانندگی تغییرات زیادی کرده است. علائم توقف هنوز هشت ضلعی هستند، علائم یک طرفه هنوز هم فلش های سیاه و سفید استاندارد با متن هستند، و علائم تسلیم همچنان مثلث های معکوس هستند. اما این همه داستان را بیان نمی کند. رنگ ها و مواد تغییر کرده اند. چیزی که در ابتدا مانند نمای غیرقابل تغییر علائم جاده ای استاندارد به نظر می رسد، پیشرفت تکنولوژیکی انجام شده را رد می کند.

انعکاس معکوس همان بازتاب آینه ای است با یک تفاوت عمده. پرتوهای نوری که به یک سطح بازتابنده برخورد می کنند در همان جهتی که آمدند به عقب باز می گردند. در بیشتر موارد، بازتاب به دو روش مختلف به دست می آید. سه آینه که به‌طور عمود بر یک «گوشه مکعبی» چیده شده‌اند، نور را مستقیماً به منبع خود باز می‌گردانند، همانطور که یک کره شفاف که توسط یک آینه کروی پشتیبانی می‌شود.

شبرنگ ترافیکی

شبرنگ پربازتاب چیست؟

شبرنگ پربازتاب ورقه ای است که برای ایجاد علائم بازتابی جاده، علائم راهنمایی و رانندگی، علائم خیابان و علائم بزرگراه استفاده می شود.

اساساً شبرنگ پربازتاب به تابلوهای گالوانیزه و یا آلومینیومی و تابلوهای فریم یا رنگ الکترواستاتیک در اندازه ها و اشکال مختلف چسبانده می شود و سپس با هر کپی مورد نیاز چاپ و یا بصورت کاتری نصب می شود و شما یک تابلوی راهنمایی بازتابنده دارید.

درجه بندی شبرنگ پربازتاب مختلف

شبرنگ ها در درجات مختلفی ارائه می شود که رایج ترین آنها عبارتند از شبرنگ سه ساله مهندسی PET، شبرنگ هفت ساله EGP و شبرنگ ده ساله HIP، به دو شکل رده مهندسی و زنبوری (یا منشوری). اکثر تابلوهای بین شهری، آزادراهی و بزرگراهی به شبرنگ هفت و یا ده ساله نیاز دارد، و شبرنگ سه ساله مهندسی برای تولید اکثر تابلوهای شهری برای مناطق مدارس و تابلوهای توقف و هر علامتی که استفاده از آن اجباری است و معتقدند به آن نیاز دارد، استفاده میشود. این الزامات از شهری به شهری دیگری متفاوت است.

شبرنگ درجه مهندسی از مهره های شیشه ای و فیلم پی وی سی ساخته شده است، که اکنون بیشتر برای تابلوهای شرکت های خصوصی یا یا کارگاه ها استفاده می شود و نسبت بازتاب شبرنگ ها از HIP – EGP - DG دارای انعکاس شدید به کمتری است.

شبرنگ سه ساله مهندسی (PET) با درجه شدت بالا دارای خواص بازتابی بالاتر نسبت به شبرنگ سه ساله DG است و عموماً از دانه‌های شیشه‌ای با لایه PET ساخته می‌شود. سختی بالای شبرنگ سه ساله مهندسی و برای چاپ مناسب نیست.

شبرنگ پربازتاب هفت ساله زنبوری EGP دارای خواص بازتابی بهتری نسبت به درجه با شدت بالا است و توسط فیلم PET میکرو منشوری لمینیت می شود. سختی و بازتابش آن بیشتر از شبرنگ های بازتابنده درجه مهندسی است و برای کاربردهای چاپ و سطوح منحنی مناسب نیست.

شبرنگ پربازتاب ده ساله HIP با شدت بالا دارای خواص بازتابی بهتری نسبت به شبرنگ هفت ساله EGP است و با فیلم PC/PMMA میکرو منشوری لمینیت شده است. سفتی بالا، مناسب برای چاپ و سطوح منحنی نیست.

شبرنگ ترافیکی

ویژگی شبرنگ تابلوهای کارگاهی 

چاپ دیجیتال شبرنگ شفاف برای علائم ایمنی کارگاه، با پشت چسب قوی، برای استفاده در کارگاه ها و علائم ایمنی کارگاهی موقت با استفاده از یک اپلیکاتور غلتکی فشاری دستی بر روی ورق گالوانیزه، آلومینیومی و یا پی وی سی نصب میشود.

انعکاس فوق العاده بالای دید در فواصل طولانی، مقاومت در برابر خط و خش و خراش.

کاغذ برچسب شبرنگ DG برای چاپ دیجیتال یا چاپ سیلک استفاده می شود.

شبرنگ پربازتاب برای علائم راهنمایی و رانندگی 

چهره علائم در علائم راهنمایی و رانندگی از شبرنگ پربازتاب ساخته شده است. اینها به دلیل طول عمر طولانی از نظر محو شدن رنگ و به دلیل بازتاب بسیار خوب آنها ایده آل هستند. نور ورودی عمدتاً مستقل از زاویه نور باز می گردد. بازتابی با تعبیه مهره های شیشه ای میکرو با قطر 0.01 تا 0.1 میلی متر یا میکرو منشور به دست می آید.

هر چه یک راننده زودتر بتواند تابلوی راه را ببیند، مدت بیشتری باید اطلاعات داده شده را جذب کند. ما طیف وسیعی از شبرنگ های بازتابنده مناسب برای علائم ترافیکی جاده ای دائمی داریم که دارای دوام طولانی مدت می باشد.

شبرنگ پربازتاب برای علائم راهنمایی و رانندگی به طور ویژه برای ساخت تابلوهای کنترل ترافیک و راهنمایی، علائم هشدار دهنده و علائم اطلاعاتی و همچنین برای حروف، اعداد و نمادهای بازتابنده، که برای استفاده طولانی مدت در فضای باز در نظر گرفته شده است، ساخته شده است. و دارای چسب با چسبندگی عالی بر روی سطوح فلزی بصورت ورق فولادی با روکش گالوانیزه و آلومینیوم می باشد. محصولات مهره شیشه ای، میکرو منشوری و شفاف کاملاً معتبر CE برای استفاده در علائم راهنمایی و رانندگی دائمی، بولاردها و مانع نیوجرسی و ضربه گیرهای پلاستیکی و غیره. علائم راهنمایی و رانندگی موقت، مخروط و خط کشی بیمارستان ها و سازمانها و همچنین علائم ترافیکی شفاف.

1. به راحتی بر روی هر سطح تمیز و صاف نصب می شود.

2. به راحتی قابل نصب است و به رنگ شما در حین یا پس از نصب آسیب نمی رساند.

3. قابلیت کشش بالا، و در نهایت در انعطاف پذیری برای نصب بر روی اکثر سطوح منحنی.

4. مقاوم در برابر آب، حلال ها، بنزین و نور خورشید برای استفاده طولانی مدت.

5. بازتاب بسیار انعکاسی و زاویه باز، حتی تا زاویه 90 درجه.

6. فوق العاده بادوام. دید بالا، ضد آب.

شبرنگ ترافیکی

ما به صورت عمده تابلوهای تابلوهای راهنما، تابلوهای بازتابی خیابان و غیره را به فروش می رسانیم و تابلوهای جاده ای سفارشی را با طرح های شما می پذیریم.

برای دانستن جزئیات بیشتر، با ما تماس بگیرید!