زیرشاخه‌ها

تابلوهای اطلاعاتی کلافی و ریلی

نمایش 1 تا 12 از 14 مورد

فیلترهای فعال

تابلوهای اطلاعاتی کلافی و ریلی

اگر در تعطیلات آخر هفته سفر کرده اید، احتمالاً متوجه انواع تابلوهای جاده ای شده اید که به شما می گویند کجا هستید و چه کاری انجام دهید، مانند توقف یا کاهش سرعت. به نظر می رسد حروف روی آن تابلوها بسیار بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید، زیرا آنها بالای سر ما و دورتر هستند. علامت ایست یا STOP کوچک و زیبا در واقع یک هشت ضلعی 75 سانتیمتر است، تقریباً نصف قد یک بزرگسال، و ارتفاع حروف دو برابر دست شماست. تابلوهای بزرگراه سبز رنگ، آزادراه آبی رنگ و بزرگتر از آن تابلوی توقف کامل است. اگر زمانی در کنار تابلویی که روی زمین قرار دارد بایستید، متوجه خواهید شد که برخی از حروف و اعداد به اندازه شما بلند هستند!

تابلوهای اطلاعاتی کلافی و ریلی

ما به روش‌های ایمن اعتقاد داریم و تابلوهای ایمنی و محصولات ایمنی را برای جاده‌های آزادراه و بزرگراه‌ها ارائه می‌کنیم و به آنها در انتخاب بهترین راه‌حل برای حداکثر نیازهای ایمنی خود کمک می‌کنیم.

علائم راهنمایی و رانندگی نقش مهمی در ترافیک ایفا می کنند و به رانندگان جاده اطلاعات نظارتی، هشدار دهنده و راهنمایی در مورد شرایط جاده ی پیش رو ارائه می دهند. تابلوهای اطلاعاتی با توجه به دید و خوانایی علائم راهنمایی و رانندگی می تواند تأثیر زیادی بر توانایی راننده در درک پیام های یک علامت داشته باشد. "این مهم است که شبرنگ مورد استفاده در تولید این تابلوها قابلیت دید در شب را به رانندگان میدهد.