فیلترهای فعال

مانع نیوجرسی پلاستیکی

ایجاد نظم و ایمنی در خیابان‌‌ها و جاده‌ها ضرورت استفاده از ابزارهای ایمنی ترافیکی چون نیوجرسی را افزایش می‌دهد. نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی جزء تجهیزات مدرن ترافیکی به شمار می‌آید که ویژگی‌های شایان توجهی هم دارد. این محصول شاید در ظاهر سبک جلوه کند، اما سنگین، محکم و بسیار کاربردی است.

نیوجرسی پلاستیکی به منزله ابزاری چند بار مصرف است که به‌راحتی حمل‌ونقل می‌شود. بله ساختار سبک و قابلیت جابه‌جایی این محصول آن را به انتخاب بسیاری از کاربران بدل کرده است. به‌کارگیری متریال درجه یک و مقاوم سبب افزایش اطمینان تولیدکنندگان از استحکام نیوجرسی شده است. نکته قابل‌توجه درمورد نیوجرسی ترافیکی ظاهر زیبا و درعین‌حال کاربرد بی‌نظیر آن در مواقع مختلف است.

مانع نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی

بلوک نیوجرسی پلاستیکی محصولی ترافیکی است که به‌عنوان مانع، جداکننده و همچنین محافظ در خیابان‌ها و جاده‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول نوین، در واقع همان بلوک نیوجرسی بتنی است که با متریالی متفاوت ساخته می‌شود. این محصول با پلیمرهای پلاستیکی تقویت شده در شرایط آزمایشگاهی ساخته می‌شود. به عبارتی میزان مقاومت، استحکام و حجم بلوک نیوجرسی طی مراحل ساخت به‌دقت موردتوجه قرار می‌گیرند.

بلوک نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی در رنگ‌های سفید، قرمز و زرد تولید می‌شود که هر یک از آن‌ها در شرایط خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. نکته مهم دیگر، وزن و قابلیت پرکردن این محصول از آب، سنگ و ماسه است. بدین ترتیب بلوک‌‌‌های پلاستیکی ابتدا به‌صورت توخالی ساخته می‌شوند، اما منفذ و بخشی مخصوص برای ریختن آب و ماسه در آن‌ها تعبیه می‌شود.

ساختار و ویژگی‌های نیوجرسی پلاستیکی

ساختار متفاوت نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی سبب مقاومت بالای آن در برابر برخورد اتومبیل‌ها و برخورد ضربات سنگین شده است. این محصول به طور معمول از پلی‌اتیلن خالص گرید بالا مطابق استانداردهای معین ساخته می‌شود. ساختار نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی کاملاً مشابه نیوجرسی بتنی است. به عبارتی این محصول مدولار نیز تقریباً ظاهری مشابه یک مستطیل طویل دارد که دارای ابعاد متناسب با یکدیگر است.

گسترش فروش نیوجرسی پلاستیکی به علت ساختار متفاوت این محصول صورت‌گرفته است. برخی از ویژگی‌های شایان توجه نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی شامل موارد ذیل هستند:

 • ساختار مقاوم در برابر فشار و ضربه ناشی از برخورد اتومبیل
 • وزن سبک و قابلیت جابه‌جایی
 • مقاوم در برابر عوامل محیطی مخرب چون نور خورشید، سرما، باد و طوفان
 • رنگ‌آمیزی متنوع
 • تنوع در سایز و اندازه
 • قابلیت نصب و جابه‌جایی سریع

ساختار نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی پلاستیکی سفید و قرمز

انواع نیوجرسی پلاستیکی

انواع نیوجرسی پلاستیکی بر اساس ساختار، ابعاد، استفاده و رنگ‌بندی دسته‌بندی می‌شوند. مهم‌ترین فاکتور در نیوجرسی ترافیکی سایز و رنگ آن است. ابعاد نیوجرسی متناسب با یکدیگر تغییر می‌کنند. یعنی طول، عرض و ارتفاع این محصول در هریک از انواع آن با یکدیگر تناسب دارند. ابعاد نیوجرسی پلاستیکی تعیین‌کننده کاربرد و همچنین قیمت این کالا هستند. طول نیوجرسی مابین ۱ الی ۲ متر متغیر است. ارتفاع و عرض این محصول نیز مابین ۴۰ الی ۱۰۰ سانتیمتر متغیر است. تنوع در سایز امکان خرید نیوجرسی متناسب با نیاز هر کاربری را فراهم می‌کند.

رنگ‌بندی متنوع نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی، انتخاب و استفاده از آن‌ها در مواقع مختلف را آسان کرده‌ است. این محصول اغلب در رنگ‌های سفید، زرد، قرمز و نارنجی  تولید می‌شود. هریک از این رنگ‌ها نماد هشداری خاص در راهنمایی‌ورانندگی است؛ بنابراین انتخاب رنگ و سایز درست نیوجرسی امری مهم محسوب می‌شود.

کاربرد نیوجرسی پلاستیکی از خیابان تا بزرگراه

همه ما به طور کم‌وبیش نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی را در معابر و خیابان‌های درون‌شهری، جاده‌های برون‌شهری، پلیس‌راه‌ها و ... مشاهده کرده‌ایم. این محصول در اصل به‌عنوان جداکننده مسیرهای دوطرفه از یکدیگر شناخته می‌شود، اما استفاده از آن در موارد مشابه بسیار رایج است. نیوجرسی‌های پلاستیکی قرمز و زرد، انتخابی مناسب برای جداسازی مسیر رفت‌وبرگشت در جاده‌های درون و برون‌شهری هستند. باتوجه‌به ساختار پرکاربرد این محصول، برخی از کاربردهای آن شامل موارد ذیل هستند:

 • مسدودکردن جاده‌های در حال تعمیر و بازسازی
 • بستن جاده دوطرفه در مواقع موردنیاز
 • ایمن کردن حاشیه جاده‌های خطرناک
 • ایمن‌سازی فعالیت کارگران در جاده‌های مختلف
 • هدایت‌کردن رانندگان وسایل نقلیه به قسمت دیگر از جاده
 • جداسازی دوربرگردان‌ها و راه‌های فرعی از اصلی به طور موقت و دائم
 • مسدودکردن جاده‌ها و معابر مختلف به‌منظور حفظ امنیت
 • مسدودکردن راه ورود و خروج در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف
 • نظم‌دهی پارکینگ‌های مختلف
 • ایجاد حفاظ در سالن‌ها و استادیوم‌ها
 • ایجاد مانع در مسابقات مختلف دو و میدانی، اتومبیل رانی و ...

نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی

 

آنچه که نیوجرسی پلی‌اتیلن را متفاوت می‌کند

تولیدکننده نیوجرسی پلاستیکی، این محصول را با هدف بهبود خدمات و افزایش بهره‌وری نیوجرسی تولید کرده است. به عبارتی این نوع نیوجرسی ساختار منحصربه‌فردی دارد که آن را از نیوجرسی بتنی و سایر محصولات مشابه متفاوت می‌‌سازد. در نگاه اول، وزن پایین این محصول موردتوجه کاربران قرار می‌گیرد. در واقع جابه‌جایی نیوجرسي پلاستیکي به تجهیزات خاصی نیاز ندارد و به‌راحتی توسط فرد جابه‌جا می‌شود.

اگر توجه کنیم این محصول دارای طراحی متفاوت و هم چنین رنگ‌های متنوع است که علاوه بر زیباسازی محیط، رانندگان و عابران به بهترین نحو ممکن آگاه می‌سازد. طور مثال استفاده از نیوجرسی قرمز در مکان‌های حادثه‌خیز و استفاده از نیوجرسی زرد به‌منظور ایجاد هشدار به‌راحتی با این مدل میسر می‌شود. طراحی این اقلام به‌گونه‌ای است که به‌راحتی از طریق اتصال نر و مادگی به یکدیگر متصل می‌شوند.

قابلیت بازیافت و تولید مجدد نیوجرسی پلی‌اتیلن، یک ویژگی حائز اهمیت این محصول است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. در واقع هیچ نگرانی بابت آسیب نیوجرسی پلیمری وجود ندارد، زیرا قطعات شکسته آن قابل بازیافت هستند. نکته جالب دیگر این است که هرگونه شبرنگ ترافیکی و برچسب به‌راحتی روی بدنه نیوجرسی پلیمری نصب می‌شوند.

ابعاد و وزن نیوجرسی پلی‌اتیلن

نکته حائز اهمیت هنگام خرید و فروش نیوجرسی پلاستیکی، توجه به وزن، ابعاد و قیمت آن است. آنچه که مشخص است تغییر وزن و ابعاد نیوجرسی به‌تناسب یکدیگر است. ابعاد کاربردی‌ترین نیوجرسی‌ها به شرح ذیل هستند:

وزن انواع نیوجرسی پلیمری باتوجه‌به متریال اولیه و ابعاد آن متغیر است. بدین ترتیب می‌توان گفت وزن نیوجرسی پلاستیکی وزنی مابین ۸ الی ۱۵ کیلوگرم است. البته که این عدد وزن اولیه آن است و بنا به میل افراد می‌توان وزن نیوجرسی را به‌دلخواه تغییر داد. پرکردن نیوجرسی به‌وسیله ماسه یا آب، میزان مقاومت و استحکام آن را در برابر باد، فشار و ضربه به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

نیوجرسی پلاستیکی بزرگ

نیوجرسی پلاستیکی یا بتنی؟! مسئله این است!

ویژگی‌های متفاوت نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، اما آیا می‌توان ان را جایگزین نیوجرسی بتنی محسوب کرد؟ پاسخ این سؤال به محل استفاده و هدف از تهیه نیوجرسی بستگی دارد. به طور مثال نیوجرسی پلی‌اتیلنی برای ایجاد مانع موقت بسیار مناسب است. درحالی‌که نیوجرسی‌های بتنی برای استفاده دائمی مناسب‌تر هستند. چنانچه می‌خواهید از صرف هزینه اضافی برای جابجایی و نصب نیوجرسی رها شوید، نیوجرسی پلی‌اتیلنی را دریابید.

قیمت نیوجرسی پلاستیکی بزرگ و کوچک

اولین نکته هنگام خرید نیوجرسی پلاستیکی قیمت و کیفیت آن است. به‌طوری‌که قیمت مناسب سبب خشنودی خریدار و در نتیجه تهیه نیوجرسی موردنیاز می‌شود. قیمت نیوجرسی پلاستیکی رقمی متغیر است که بنا به ابعاد، وزن، شرکت تولیدکننده و کیفیت محصول تعیین می‌شود. قیمت نیوجرسی پلاستیکی بزرگ اغلب اوقات بالاتر از قیمت نیوجرسی کوچک‌تر و سبک‌تر برآورد می‌شود. البته که برند تولیدکننده و کیفیت محصول در قیمت نهایی بسیار تأثیرگذار است.

باتوجه‌به تفاوت قیمت جداول نیوجرسی پلاستیکی، استعلام قیمت از مجموعه ترافیک کالا  پیش از خرید، امری هوشمندانه است. این مجموعه با ارائه لیست قیمت نیوجرسی پلاستیکی به مشتری، انتخاب را برای آنان تسهیل می‌بخشد. خرید بدون واسطه از پخش‌کننده اصلی سبب کاهش قابل‌توجه قیمت خرید محصول می‌شود که هنگام خرید باید به آن توجه ویژه داشت.

فروش نیوجرسی ترافیکی در سراسر ایران

تهیه نیوجرسی ترافیکی برای ساکنان شهرهای مختلف امری ضروری و حائز اهمیت است. اما عدم دسترسی به فروشگاه‌های مطمئن و منصف سبب دشواری خرید نیوجرسی پلاستیکی مشهد و استان‌های دیگر شده است. ترافیک کالا مجموعه‌ای مطمئن جهت تهیه نیوجرسی پلاستیکی در اصفهان، تبریز، تهران و سایر شهرها و استان‌های ایران است.

کاربران علاقه‌مند به خرید نیوجرسی پلاستیکی در تبریز و استان‌های هم‌جوار می‌توانند پس از مشاهده لیست انواع نیوجرسی پلی‌اتیلن نسبت به ثبت سفارش و دریافت آن اقدام نمایند. ترافیک کالا مجموعه نیوجرسی پلاستیکی فروش مجربی است که امکان تهیه تمام تجهیزات ترافیکی را برای مشتریان فراهم می‌کند.

نیوجرسی پلاستیکی زرد

راهنمای خرید نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی

تهیه نیوجرسی پلاستیکی مناسب و کاربردی نیازمند آگاهی و دقت به فاکتورهای مختلفی چون ابعاد، رنگ و تعداد است. مناسب‌ترین گزینه جهت جداکردن محورهای جاده از یکدیگر، نیوجرسی طویل دارای رنگ‌های قرمز، زرد و نارنجی است‌. در واقع نیوجرسی رنگی طویل و بلند، توجه راننده را بیشتر از سایر اقلام به جاده معطوف می‌کند. درحالی‌که نیوجرسی‌های سفید گزینه‌ای مناسب برای ترکیب با نیوجرسی‌های قرمز و ایجاد حفاظ در کنار جاده محسوب می‌شوند. نیوجرسی‌های پلاستیکی کوچک اغلب در پارکینگ‌های خانگی، کوچه‌ها، پارکینگ‌های درون‌شهری و ... کاربرد گسترده دارند. در واقع خرید نیوجرسی متناسب با نیاز از صرف هزینه بالا پیشگیری کرده و کارایی محصول را افزایش می‌دهد.