Previous
Next

بست گوشواره ای تابلو راهنمایی رانندگی

بست تابلوهای ترافیکی یکی از ملزومات اساسی در نصب تابلوهای ترافیکی محسوب می‌شود. این محصول فلزی در برابر رطوبت، برودت و گرما مقاومت قابل‌توجهی دارد.

محصولات مرتبط

تابلوهای راهنمایی‌ورانندگی باهدف ایجاد هشدار و افزایش ایمنی شهروندان در مکان‌های مختلف شهر نصب می‌شوند. ازاین‌رو نصب اصولی و بررسی استحکام آن‌ها امری ضروری است که به کمک بست تابلوهای ترافیکی میسر می‌شود. بست‌های گوشواره‌ای در نصب ایمن و اتصال محکم تابلو‌ها نقش بسزایی دارند که باید به آن توجه ویژه داشت.

این محصول فلزی ضدزنگ، دارای طراحی خاصی است که در عین ایجاد اتصال مطلوب، در جلوه و زیبایی تابلو تأثیر منفی ندارد. بست گوشواره ای تابلو راهنمایی رانندگی به‌موجب کارایی بالایی که دارد به‌عنوان ملزومات تابلوهای ترافیکی به شمار می‌آید. این محصول برخلاف ظاهر ساده‌ و معمولی که دارد، با حفظ اتصال از سلامت عابران پشتیبانی می‌کند.

بست تابلوهای ترافیکی

بست تابلوهای ترافیکی

بست تابلوهای ترافیکی همان‌طور که از نامش پیداست تابلوهای ترافیکی را به میله یا پایه مخصوص متصل می‌کند. این بست‌ها که به دلیل ظاهر گوشواره مانند به بست گوشواره‌ای مشهور هستند، از دو قسمت فلزی ساخته شده‌اند. بست‌ گوشواره‌ای علاوه بر قسمت فلزی دارای سه پیچ‌ومهره فلزی ضدزنگ است که اتصال بست، تابلو و میله‌ها به یکدیگر را ممکن می‌کنند.

این محصول ساده، نقشی موثر در اتصال انواع تابلو به پایه دارد. در واقع بست‌های گوشواره‌ای علاوه بر تسهیل نصب تابلو، سبب ثبات تابلو روی میله و مقاومت آن در برابر وزش باد، ضربه و فشار می‌شوند. این محصول از فروشگاه‌های تجهیزات ترافیکی چون ترافیک کالا قابل تهیه هستند.

ساختار و ویژگی‌های بست گوشواره‌ای

بست‌های گوشواره‌ای به طور معمول از ورقه گالوانیزه یا ورقه‌ روغنی ضدزنگ تهیه می‌شوند. به همین دلیل از استحکام، مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستند. این محصول به دلیل اینکه در قسمت پشتی تابلو استفاده می‌شود، نیازی به رنگ‌آمیزی ندارد. در واقع بست گوشواره‌ای، محصولی فلزی نقره‌ای بدون رنگ است که مقاومت قابل‌توجهی دارد.

بست تابلوهای ترافیکی علاوه بر خاصیت ضدزنگ، دارای ساختاری محکم است که به‌سختی تغییر حالت می‌دهد. به عبارتی این محصول در عین سادگی، بسیار مقاوم است. متریال بکار رفته در بست‌های گوشواره‌ای سبب افزایش دوام آن‌ها در برابر تغییرات دمایی، آلودگی‌ها، رطوبت و حتی تابش خورشید می‌شود. در واقع کیفیت محصول مذکور تحت‌تأثیر سرما و گرما تغییری نخواهد کرد.

بست تابلوهای ترافیکی

کارایی بست تابلوهای ترافیکی

خرید بست تابلو راهنمایی رانندگی به همراه تابلو‌های ترافیکی امری الزامی و بدیهی است. زیرا نصب تابلو‌های ترافیکی بدون بست امکان‌پذیر نیست. این محصول فلزی کوچک در اتصال تمام تابلوهای ترافیکی به میله آن‌ها قابل‌استفاده است. به بیان دیگر بست گوشواره‌ای در نصب تابلوهای بازدارنده، اخطاردهنده و هشداردهنده در هر جایی کاربرد دارد. خاصیت ضد خوردگی و اکسایش این محصول، سبب کارایی آن در تمام اقلیم‌های آب‌وهوایی کشور شده است.

قیمت بست تابلو راهنمایی رانندگی

قیمت خرید بست تابلو راهنمایی رانندگی به ضخامت، کیفیت، جنس فلز و اندازه آن بستگی دارد. البته که قیمت این محصول نسبت به کارایی گسترده و قابل‌توجهی که دارد، بسیار مطلوب است. به‌طوری‌که شما با یکبار خرید بست مرغوب، سال‌ها از خرید مجدد بی‌نیاز می‌شوید. از سوی دیگر فراهم شدن بستری مناسب جهت خرید اینترنتی بست‌های گوشواره‌ای امکان خریدی ارزان و آسان را برای کاربران فراهم کرده است. مجموعه ترافیک کالا نیز به‌عنوان یکی از فروشگاه‌های مجهز، تمام تجهیزات ترافیکی را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌دهد.

مشخصات

نام محصولبست تابلو به صورت گوشواره ای

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha