فیلترهای فعال

تابلو های ال ای دی LED

تابلو های ال ای دی LED

تابلو های ال ای دی ، تابلوهای نورانی کنار جاده ای هستند که به منظور ارائه اطلاعات یا هشدار در مورد خطرات آتی به وسایل نقلیه نزدیک می شوند. وقتی صحبت از تابلو ها می شود، جلب توجه اهمیت حیاتی دارد. اگر با تابلو های جاده یا تابلوهای محل کار کار می کنید و به چیزی که برجسته باشد نیاز دارید، LED ها ممکن است پاسخ شما باشند.

LED ها (دیودهای ساطع کننده نور) جایگزین برتر برای چراغ های رشته ای هستند زیرا نور قوی تری با انرژی کمتر تولید می کنند. این اجازه می دهد تا چراغ هایی که از طریق رشته نمی سوزند، دوام بیشتری داشته باشند و ضایعات کمتری تولید کنند. LED ها نه تنها در هزینه شما صرفه جویی می کنند، بلکه بادوام هستند و انتشارات UV تولید نمی کنند.

تابلو های ترافیکی ال ای دی توجه راننده را جلب می کند و به روشن شدن پیام کمک می کند. آنها اغلب در مدارس، در محل کار، یا در مکان هایی که ایمنی راننده و عابران پیاده اهمیت حیاتی دارد یافت می شوند.

تابلو های ال ای دی LED

مزایای تابلو های ال ای دی راهنمایی و رانندگی

برای ایجاد دید بهتر در شب یا در هوای ابری می توان از نور LED روی تابلو های راهنمایی و رانندگی استفاده کرد. اضافه کردن چراغ به تابلوی ایست استاندارد می تواند توجه بیشتری را در یک پارکینگ شلوغ جلب کند. اگر روی علائم راهنمایی و رانندگی LED سرمایه گذاری می کنید، نکات مهمی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید.

چراغ های LED چگونه هزینه ها را کاهش می دهند

فروشگاه‌های بزرگ مجبور به کاهش هزینه‌ها برای بقای خود شده‌اند، که به ایجاد تغییر جهت روشنایی LED در میان سازه‌های بزرگ کمک کرده است. به دلیل دید بیشتر، دوام و کارایی بیشتر، این چراغ های مدرن در سراسر زنجیره تامین از انبارها تا فروشگاه های خرده فروشی محبوب شده اند. آنها همچنین پارکینگ های بزرگ را ایمن تر می کنند و تصادفات را کاهش می دهند و ترافیک را تحت کنترل نگه می دارند.

یکی از اساسی‌ترین راه‌هایی که چراغ‌های ال‌ای‌دی هزینه‌های یک شرکت را کاهش می‌دهند این است که به نگهداری زیادی نیاز ندارند. تعویض قطعات به ندرت اتفاق می افتد زیرا لامپ های LED به گونه ای طراحی شده اند که عمر طولانی تری نسبت به لامپ های رشته ای معمولی داشته باشند. در حالی که لامپ های رشته ای معمولا 1200 ساعت عمر می کنند، لامپ های LED معمولا بین 25000 تا 100000 ساعت دوام می آورند.

ایمنی بهتر عابر پیاده

اضافه کردن تابلو های ال ای دی به پارکینگ شما به محافظت از عابران پیاده کمک می کند و سیگنالی را به بازدیدکنندگان ارسال می کند که مکان امنی برای پیاده روی است. با چراغ‌های LED که در گوشه‌های تابلو قرار می‌گیرند، پیام به شدت روشن می‌شود و خواندن آن را در روزهای ابری یا مه آلود آسان می‌کند. تابلوهای ایست به سادگی وقتی روشن می شوند معتبرتر و موثرتر می شوند. همچنین به قرار دادن چراغ های LED بر روی سایر تابلوهای  راهنمایی و رانندگی مانند گذرگاه عابر پیاده یا علامت محدودیت سرعت اتوبوس مدرسه کمک می کند.

قرار دادن چراغ های LED در اطراف تابلو های محدودیت سرعت در مدرسه برای یادآوری رانندگان برای کاهش سرعت در هنگام حضور کودکان مفید است. هر چه بیشتر این چراغ ها را روی تابلوهای اطراف مدرسه قرار دهید، بیشتر به رانندگان هشدار می دهد که باید مراقب عابران پیاده باشند.

تابلو های ال ای دی LED

تابلو های LED سازگار با محیط زیست

تابلو های LED می توانند از انرژی خورشیدی استفاده کنند که لایه دیگری از پایداری را به زیرساخت شما اضافه می کند. انرژی خورشیدی به دلیل بهره وری انرژی به طور پیوسته در حال نفوذ و ادغام با سیستم های سنتی است. هرچه بیشتر از انرژی های تجدیدپذیر استفاده کنید، ردپای کربن خود را کاهش می دهید و به یک محیط پاک تر کمک می کنید. استفاده از چراغ های LED خورشیدی به سازمان شما این امکان را می دهد که در مواد بازاریابی خود منتشر کند که به سمت راه حل های سبزتر کار می کند.

مردم به طور فزاینده ای از حفاظت از محیط زیست آگاه می شوند و حمایت فزاینده ای از راه حل های پایدار نشان می دهند. نورپردازی LED با توجه به صرفه جویی در هزینه، بهره وری انرژی و دوام این استانداردها را رعایت می کند. چراغ های LED معمولاً چند دهه عمر می کنند اما می توانند بازیافت شوند.

با مشاوران ترافیک کالا از طریق تلگرام ، اینستاگرام و یا واتساپ  و یا با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا در مورد انواع مختلف تابلو های ال ای دی بیشتر بدانید.

تابلو های ال ای دی LED

تابلو های ال ای دی چشم نواز و بسیار قابل مشاهده

تابلو های LED با محیط ترکیب نمی شوند. چراغ‌های روشن (و گاهی چشمک‌زن) روی تابلوهای LED از محیط اطراف خود متمایز هستند و به پیام واضح‌تر اجازه می‌دهند و بنابراین احتمال تأثیر بیشتری بر کاربر جاده دارند.

اول و مهمتر از همه، تابلو های ال ای دی اغلب در شرایط با دید کمتر بسیار راحت تر دیده می شوند. این به این دلیل است که تا زمانی که آنها قدرت داشته باشند، نورهای آنها به شدت می درخشد تا به کسانی که به آنها نزدیک می شوند سیگنال دهند. آنها به ویژه در شب، در خیابان های فرعی بدون نور و در هوای سنگین موثر هستند. آنها همچنین مانند هر علامت دیگری در طول روز عملکرد خوبی دارند زیرا از همان مواد بازتابنده با درجه بالا ساخته شده اند. تابلو های LED را می‌توان طوری برنامه‌ریزی کرد که در چندین الگوی مختلف چشمک بزنند و حتی زمانی که خورشید بیرون است چشم‌نوازتر شوند.

لامپ های ال ای دی در رنگ های مختلف و دمای نور بسیار متنوع هستند. این باعث می شود تقریباً برای هر نوع نورپردازی ، به خصوص تابلو های راهنمایی و رانندگی ، انتخابی هوشمندانه باشد.

تابلو های ال ای دی LED

تعمیر و نگهداری کم

به ندرت مجبور خواهید بود لامپ های LED را جایگزین کنید، در مقایسه با لامپ های رشته ای - که به این معنی است که تعمیر و نگهداری آنها بسیار کمتر از سایر انواع روشنایی است. شهرداری شما در هزینه نیروی کار و همچنین تعویض لامپ و برق صرفه جویی خواهد کرد.

روشنایی LED برای چندین دهه برای تابلوسازی استفاده می شود. از علامت معمولی «اکنون باز» گرفته تا طرح‌های پیچیده برای دیدن در مناطق شهری. LED به آرامی اما مطمئناً راه خود را در صنعت ترافیک، جاده و تابلوهای خیابانی باز کرده است. این کار اثربخشی و کیفیت کلی تابلوها را بهبود بخشیده است که مردم را ایمن نگه می دارد. 

علائم کنترل ترافیک با چراغ LED نیز می توانند در روز روشن مزایایی داشته باشند. بسیاری از سیستم های LED دارای الگوهای فلاش قابل برنامه ریزی هستند که می توانید آنها را نیز تنظیم کنید. این چراغ های چشمک زن به موقع توجه رانندگان بی احتیاط را برای تصحیح اشتباهات و نجات جان آنها جلب می کند.

تابلو های ال ای دی خود را ترافیک کالا سفارش دهید تا ایمنی روز را در مکانی که انتخاب می کنید بهبود ببخشید.

تابلو های ال ای دی LED

تابلو های ال ای دی مدرن تر و حرفه ای تر به نظر می رسند

تابلوهای LED حسی آینده نگر، پیشرو و مدرن به آنها بدهد. این تابلوها می‌گوید: «ما ایمنی مردم در این منطقه را بسیار جدی می‌گیریم». این باعث می شود مردم به اموال شما اعتماد کنند. نصب تابلوی ایست چراغ ال ای دی در تقاطع مدرسه، خیال والدین نگران را راحت می کند. نصب تابلوهای LED برای عابر پیاده در خارج از ساختمان اداری خود یا در گذرگاه های شلوغ به عابران پیاده این امکان را می دهد که بدانند شما پشت خود را دارید.

سفارش تابلو های ال ای دی خود مزایای زیادی برای درک مردم از کسب و کار شما دارد.

تابلو های ال ای دی LED

چراغ های ال ای دی را می توان بر روی تابلو های مختلف نصب کرد

تابلو های کنترل ترافیک با چراغ ال ای دی در انواع مختلف موجود است. تابلو های توقف LED، چراغ ال ای دی جهت نما، تابلوهای عبور عابر پیاده ، تابلوهای سطح یخی ، پلیس مجازی، علائم سرعت مسکونی و تابلوهای مسیر اشتباه تنها برخی از تابلو هایی هستند که بیشترین بهره را از روشنایی LED می برند. هر نشانه ای که رانندگان کاملاً باید از آن آگاه باشند همیشه می تواند از مزایای چراغ های ال ای دی بهره مند شود.

تابلو های ال ای دی LED

تابلو های ال ای دی را از کجا تهیه کنیم؟

در ترافیک کالا، ما درک می کنیم که چقدر مهم است که همیشه تابلو های بسیار قابل مشاهده در جاده های جامعه خود داشته باشید. به همین دلیل است که ما تابلو های راهنمایی و رانندگی LED خود را دقیقاً به همین شکل طراحی کرده ایم . این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که در برابر آب و هوا مقاوم بوده و دوام فوق العاده ای داشته باشند. به این ترتیب، ما مطمئن هستیم که می‌توانید سال‌ها پس از نصب به آنها اعتماد کنید.

ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ترافیکی از جمله :

  • انواع تابلوهای ترافیکی
  • انواع تجهیزات ایمنی راه ها
  • انواع تابلو ها و برچسب ایمنی کارگاهی
  • انواع چراغ راهنمایی
  • انواع تجهیزات ایمنی پارکینگ

و... می باشد.

اگر به مشاوره نیاز دارید ، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید . ما همراه و پاسخگوی شما هستیم.