فیلترهای فعال

سرعت گیر لاستیکی

خیابان های شهر معمولاً ساکت هستند، به خصوص اگر در منطقه مسکونی قرار بگیرند. اما اغلب، چندین راننده می توانند با سرعت زیاد وسایل نقلیه موتوری خود در جاده ها، آرامش و آرامش را از بین ببرند، که می تواند باعث مزاحمت مالکان شود. سرعت گیر لاستیکی راه حل نهایی ایمنی ترافیک برای جلوگیری از چنین مشکلاتی با کاهش سرعت خودروها در مناطق کم سرعت است. با این حال، در حالی که مواد مختلفی برای دست اندازهاهای جاده وجود دارد، لاستیک در صنعت مدیریت ترافیک محبوبیت زیادی پیدا کرده است. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چه چیزی لاستیک را به یکی از مناسب ترین مواد سرعت گیر جاده تبدیل می کند ؟

سرعت گیر لاستیکی چیست؟

سرعت گیر لاستیکی معمولاً در خطوط جاده‌ها، پارکینگ‌ها، فضاهای پارکینگ و مکان‌هایی که محدودیت‌های سرعت کمتر از 48 کیلومتر در ساعت است، یافت می‌شوند. آنها معمولاً نسبت به همتایان خود، سرعت گیرهای لاستیکی، کمتر تهاجمی هستند، که می توانند به عنوان رمپ های ناگهانی برای کاهش سرعت عمل کنند. با این وجود، سرعت گیر لاستیکی به دلیل خواص مواد، یعنی لاستیک بازیافتی، محبوب هستند.

مزایای سرعت گیر لاستیکی

 1. سرعت گیر لاستیکی محکم هستند.
 2. آنها می توانند ثابت شوند و روی هر سطحی باقی بمانند. از این رو، نصب آنها را آسان تر می کند.
 3. خواه سطح کاشی یا هر جاده آسفالتی باشد، سرعت گیر لاستیکی می تواند روی هر سطحی ثابت بماند.
 4. لاستیک ولکانیزه استحکام و کشش باورنکردنی دارد. بنابراین، سرعت گیر های لاستیکی می توانند با وزن هر وسیله نقلیه اضطراری بزرگ مانند کامیون های آتش نشانی، آمبولانس ها و اتوبوس ها مقابله کنند.
 5. برخی از سرعت گیر های لاستیکی حتی دارای ویژگی مقاومت ضد لغزش هستند که ایمنی عابران پیاده را بهبود می بخشد. اگر عابر پیاده یا دوچرخه سواری از روی آنها عبور کند، احتمال سقوط وجود نخواهد داشت.
 6. ولکانیزاسیون لاستیک را قوی می کند و از تغییر شکل مواد جلوگیری می کند. بنابراین، می توانید انتظار داشته باشید که سرعت گیر لاستیکی شما برای مدت طولانی دوام بیاورد.
 7. سرعت گیر های لاستیکی همچنین در برابر سایش مقاوم هستند و مواد روی وسایل نقلیه نرم هستند. بنابراین، حتی اگر رانندگان نتوانند این سرعت‌شکن‌ها را تشخیص دهند و با سرعت از روی آن‌ها برانند، هیچ آسیبی به قسمت پایین بدنه خودروی آنها وارد نخواهد شد.
 8. افزایش سرعت یک راه عالی برای آرام کردن و کنترل ترافیک وسایل نقلیه در سایت شما است. آنها به تمرکز توجه راننده در مناطق بحرانی که به اقدامات ایمنی اضافی نیاز دارید کمک می کنند. قوزهایی وجود دارد که از مواد مختلفی مانند بتن، فلز، پلاستیک و آسفالت ساخته شده اند. ما شاهد بوده ایم که قوزهای سرعت لاستیکی در سال های اخیر به عنوان قوز سرعت انتخابی محبوبیت پیدا کرده اند. در این مقاله، ما به چهار مزیت انتخاب قوزهای لاستیکی به عنوان بخشی از استراتژی آرامش ترافیک شما خواهیم پرداخت.
 9. سرعت گیرهای لاستیکی ساخته شده از مواد دیگر می توانند حفره بزرگی در پروژه شما ایجاد کنند، زمانی که بر روی رویکردها و اطراف سایت شما نصب می شوند. یکی از عوامل کلیدی در قیمت تمام شده هر محصول، موادی است که از آن ساخته شده است. قوزهای سرعت لاستیکی از لاستیک های بازیافتی ساخته می شوند که خرید عمده آن بسیار ارزان است. به همین دلیل ممکن است از قیمت قوزهای لاستیکی نسبت به سایر گزینه ها متعجب شوید. آنها همچنین می توانند بر روی طیف گسترده ای از سطوح مختلف جاده، از جمله سطوح ناهموارتر، نصب شوند و این ممکن است نیاز به صاف کردن سطوح برای نصب را نفی کند.
 10. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، یک سرعت گیر لاستیکی از 100٪ لاستیک بازیافتی ساخته شده است. این لاستیک عمدتاً از لاستیک های مستعمل تهیه می شود. آنها آسیاب می شوند و سپس به شکل قوز در می آیند. این باعث می شود آنها در شرایط مختلف آب و هوایی مستحکم و بادوام باشند. سایر مواد کوهان به طور گسترده از محصولات شیمیایی از جمله نفت استفاده می کنند و با محیط زیست مهربان نیستند.
 11. یک سرعت گیر لاستیکی می‌تواند یک سری نوارهای بازتابنده داشته باشد که باعث می‌شود در شب یا در شرایط کم نور بیشتر قابل مشاهده باشند. این امر به ویژه برای سایت هایی که به صورت شبانه روزی کار می کنند مفید خواهد بود تا به رانندگان بالقوه خسته کمک کند تا بیشتر آگاه شوند. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، و مطمئناً درمان دید مناسب برای پروژه خاص خود را پیدا خواهید کرد.

طراحی سرعت گیر لاستیکی

سرعت گیر های لاستیکی دارای طراحی به هم پیوسته هستند که به شما امکان می دهد بخش های بیشتری را برای افزایش طول قوز اضافه کنید. همچنین می‌توانید آن را با درپوش‌های انتهایی ببندید تا به کوه‌های جاده زیبایی زیبایی ببخشید. معمولاً سرعت گیر های لاستیکی دارای رنگ های بازتابنده ای مانند قرمز، زرد و سیاه هستند. اما حتی اگر رنگ خیلی بازتابنده نباشد، بازتابنده ها یا نوارهای بازتابنده روی سرعت گیر وجود دارد. این بازتابنده‌ها کاملاً براق هستند و به رانندگان اجازه می‌دهند تا سرعت‌شکن‌ها را از فواصل دور تشخیص دهند، که در نهایت می‌تواند آنها را از رانندگی سریع منصرف کند. بنابراین، ممکن است تصادفات کاهش یابد که در غیر این صورت ممکن است فاجعه بار بوده باشند.

نصب سرعت گیر لاستیکی

نصب آنها نیز بسیار ساده  است. با چندین پیچ و یک دستگاه حفاری، همه شما آماده نصب هستید. حداکثر ظرف یک ساعت، می توانید مجموعه کاملی از سرعت گیر لاستیکی را در هر خیابان شهری نصب کنید. ویژگی های ذکر شده در بالا روشن می کند که سرعت گیر های لاستیکی بهترین هستند. آنها هدف خود را کاملاً انجام می دهند، یعنی ایجاد حداکثر ایمنی برای عابران پیاده. با این حال، آنها می توانند گران باشند، اما هزینه بالا با تمام آن مزایا قابل توجیه است. آنها به طور مستقیم با پیچ و مهره روی سطح ثابت می شوند. یک کارگر می تواند سرعت گیرها را در جای خود نصب کنند و سپس آنها را در جای خود ثابت کند. هیچ ابزار تخصصی مورد نیاز نیست، و اگر سایت شما نیاز به تغییر داشته باشد، سرعت گیر ها بعدا به راحتی قابل جابجایی هستند. این سهولت نصب به این معنی است که شما کارگران کمتری برای پرداخت دارید و این نیز هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این در مقایسه با سرعت گیرهای بتنی و فولاد بسیار سبک هستند. سرعت گیرهای بتنی و فولاد برای جابجایی سنگین هستند، نیاز به تیمی از پیمانکاران برای نصب دارند و بعدا نمی توان آنها را جابجا کرد.

انواع دیگر سرعت گیر ها در جاده ها

لاستیک در واقع یکی از موثرترین مواد برای تولید سرعت گیر جاده است. اما این تنها یکی نیست. مواد دیگری نیز وجود دارد، از جمله بتن، پلاستیک و فولاد. بیایید به طور خلاصه به آنها نگاه کنیم.

بتن

بتن یک ماده معمولی است که در تمام پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که سرعت شکن های بتن دائمی و قوی هستند، می توانند برای وسایل نقلیه شما سخت باشند. علاوه بر این، نصب آنها گران است زیرا شامل حفاری، سیمان کاری و نگهداری می شود. علاوه بر این، وسایل نقلیه ای که از روی آنها می رانند، می تواند باعث ایجاد صدای تردد خیز کننده شود که می تواند برای صاحبان املاک محلی آزاردهنده باشد. با این وجود، این یک ماده معمولی سرعت گیر است، اما سهم عادلانه ای از اشتباهات خود را دارد.

پلاستیک

بیایید به یکی دیگر از مواد محکم و قوی سرعت شکن، یعنی پلاستیک بازیافتی نگاه کنیم. پلاستیک، به ویژه PVC، می تواند برآمدگی های کششی جاده ایجاد کند، که حتی می تواند وزن وسایل نقلیه مانند تریلر و لیفتراک را تحمل کند. قوزهای سرعت پلاستیکی فرآیند نصب مشابه قوزهای لاستیکی دارند که سریع و آسان است. با این حال، رنگ آنها ماندگاری زیادی ندارد و ممکن است به دلیل قرار گرفتن در معرض عناصر در فضای باز کم رنگ شود. از این رو، آنها نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، اما سرعت شکن های پلاستیکی یک اقدام ارزان قیمت و آرام کننده ترافیک هستند.

فولاد

در اینجا یکی دیگر از مواد افزایش سرعت برای شما وجود دارد - فولاد. همانطور که از نام آن پیداست، این ماده ای قوی و تهاجمی است که می تواند بارهای سنگین تری را تحمل کند و شکل خود را برای مدت طولانی حفظ کند. اما در عین حال می تواند صدمات وحشتناکی به بدنه خودروها وارد کند. معمولا مکان های غیر مسکونی رایجی مانند بزرگراه ها و آزادراه ها وجود دارد.

استانداردهای طراحی برای سرعت گیر لاستیکی

پروتکل‌ها و قوانین خاصی توسط بزرگراه‌ها برای نصب سرعت گیر جاده وجود دارد. این قوانین در مورد ابعاد و طرح های اعلام شده سرعت گیر جاده ها برای اطمینان از کنترل سرعت و ایمنی ترافیک است. در اینجا برخی از قوانین وجود دارد: سرعت گبر باید حداقل 25 میلی متر ارتفاع داشته باشند و نمی توانند از 100 میلی متر تجاوز کنند. از طرف دیگر، همتایان آنها، سرعت گیرها، می توانند از 100 میلی متر در ارتفاع تجاوز کنند تا از کاهش ناگهانی سرعت اطمینان حاصل کنند . سرعت گیر باید حداقل 900 میلی متر طول داشته باشند زیرا این وسایل کنترل ترافیک یک خط جاده بزرگتر را پوشش می دهند. رانندگان پس از تعامل با این برآمدگی‌های سرعت کم ارتفاع و با فواصل مساوی، یک ضربه جزئی احساس خواهند کرد. اگر در حال نصب قوزهای سرعت موقت هستید، قطعات باید حداقل 250 میلی متر با فاصله حدود 10-150 میلی متر باشند. درپوش های انتهایی تنها استثنا هستند که می توانند 210 میلی متر طول داشته باشند.

خرید و سفارش سرعت گیر لاستیکی

اگر به دنبال افزایش سرعت لاستیکی هستید، در اینجا در ترافیک کالا با ما تماس بگیرید . ما می توانیم مجموعه ای فوق العاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی با کیفیت بالا، از جمله سرعت گیر ، تهیه و نصب کنیم. تمام خط تولید ما مطابق با استانداردهای دقیق ساخته شده است و آنها کاملاً مطابق با قوانین ایران هستند. تیم ما آماده است تا در مورد نیازهای پروژه شما با جزئیات بیشتر صحبت کند، و آنها خوشحال خواهند شد که به هر سؤال دیگری که ممکن است داشته باشید پاسخ دهند.