Previous
Next

مانع نیوجرسی پلاستیکی 2 متری

محصولات مرتبط

مانع نیوجرسی پلاستیکی 2 متری

گفته می شود نیوجرسی پلاستیکی 2 متری یکی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل ترافیکی است که عمدتاً برای تغییر جهت جاده ها و کاهش حواس پرتی رانندگان و عواقب این تصادفات استفاده می ‌شود.  نیوجرسی اولین بار در ایالت نیوجرسی ساخته و فروخته شد، از این رو نیوجرسی نامگذاری شد.

مانع پلاستیکی ترافیکی نیوجرسی 2 متری 

آشنایی با نیوجرسی پلاستیکی 2 متری و کاربرد آن

  • مانع نیوجرسی پلاستیکی 2 متری آنها قطعات مدولار هستند که برای جداسازی مسیرهای ترافیکی استفاده می شوند. نیوجرسی پلاستیکی 2 متری از مواد پلی اتیلن با کیفیت ساخته شده است. از این تجهیزات ترافیکی برای جدا کردن یک دوربرگردان موقت از جاده اصلی، جلوگیری از منحرف شدن خودروها، برای محافظت از کارگران پروژه های راه سازی در برابر اتومبیل ها، در موانع امنیتی، حفاظت برای مناطق حساس در خیابان ها و جاده های فرعی یا اصلی استفاده زیادی می شود. همچنین از مانع نیوجرسی پلاستیکی 2 متری برای جداسازی موقت ،علامت گذاری ابتدا و انتهای جاده ها، خیابان ها و بلوارها استفاده می شود.
  • استفاده از نیوجرسی پلاستیکی قابل حمل در طول پروژه های ساختمانی یک راه عالی برای هدایت ترافیک در یک جاده موقت است. این محصول برخلاف تجهیزات ترافیکی مانع بتنی قابل حمل بوده و می ‌توان آن را با آب پر کرد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت بالا در برابر گرما و سرمای شدید، ساخته شدن از مواد ضد الکتریسیته ساکن و ضد اشعه ماوراء بنفش و دارا بودن دریچه هایی برای ورود و خروج آب است.
  • وزن سبک پلاستیک نیوجرسی نسبت به اندازه آن، حمل و نقل آن را آسان می کند و می تواند با سرعت بالا در مسافت های طولانی به راحتی جابه جا شوند.
  • جنس و رنگ پلاستیک نیوجرسی نور را به خوبی در شب منعکس می کند و قابل مشاهده است تا رانندگان به راحتی مسیر خود را ببینند.

ساختار مانع ترافیکی نیوجرسی پلاستیکی 2 متری

ساختار مانع نیوجرسی پلاستیکی 2 متری به شکلی  است که در صورت برخورد وسیله نقلیه با آن، آسیب به وسیله به حداقل می رسد. در حین انجام کارهای جاده ای، این موانع با استفاده از دیوارها، جاده اصلی را از قسمتی که کارگران در آن کار می کنند جدا می کنند و ایمنی رانندگان و کارگران را افزایش می دهند.

مانع نیوجرسی پلاستیکی 2 متری

خرید مانع نیوجرسی پلاستیکی 2 متری

کارخانه تولید پلاستیک نیوجرسی 2 متری ترافیک کالا با قیمتی استثنایی جهت جلب رضایت مشتریان و جذب خریداران بیشتر در هنگام سفارش این محصول بهترین و با کیفیت ترین پلاستیک نیوجرسی را با نشان استانداردهای جهانی تولید و عرضه نموده است . بر همین اساس، این شرکت برای راحتی مشتریان و سهولت خرید نیوجرسی پلاستیکی 2 متری، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در محیط مجازی جهت توزیع گسترده و ارائه انواع نیوجرسی در سراسر کشور و ارسال به کشورهای مختلف جهان نموده است.

مشتریان با مراجعه به این فروشگاه آنلاین ترافیک کالا traffickala.com می توانند از انواع پلاستیک نیوجرسی 2متری دیدن کرده و با یکدیگر مقایسه کنند و بهترین و با کیفیت ترین را انتخاب کنند. همچنین با توجه به حذف واسطه ها در این سیستم توزیع، مصرف کنندگان می توانند برای اطلاع به روز قیمت نیوجرسی پلاستیکی 2 متری وارد سایت traffickala.com شوند.

ترافیک کالا امروزه توزیع انواع نیوجرسی پلاستیکی را در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز در محل انجام پروژه می رساند.

 

مشخصات

نام محصولمانه ترافیکی 2 متری
ارتفاع200 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha