Previous
Next

تابلو حداکثر سرعت - تابلو محدودیت سرعت 30 کیلومتر (دایره فریم قطر 60 سانت)

تابلو حداکثر سرعت 30 کیلومتر

تابلو محدودیت سرعت جزء تابلوهای کاربردی راهنمایی‌ورانندگی است که امنیت تردد در جاده را برای عابران و رانندگان فراهم می‌کند.

محصولات مرتبط

تابلو حداکثر سرعت مجاز برای اغلب ما تابلویی آشنا است؛ اما باید بدانیم تابلو محدودیت سرعت مجاز هم جزء انواع تابلوهای هشداردهنده و اخطاری راهنمایی‌ورانندگی محسوب می‌شود. حک‌کردن کیلومتر مجاز برای وسایل نقلیه در مکان‌های حادثه‌خیز و ناامن مزیت تابلو حداقل و حداکثر سرعت مجاز محسوب می‌شود. این اعداد توسط کارشناسان خبره به طور تخصصی تعیین می‌شوند. در واقع طبق تحقیقات انجام شده استفاده از تابلوهای محدودیت سرعت ۳۰ و ۶۰ کیلومتر در اطراف اماکن آموزشی، بیمارستان‌ها ورودی شهرها و ... تصادفات و حوادث راهنمایی‌ورانندگی را به حداقل می‌رساند.

تابلو محدودیت سرعت 30 کیلومتر

تابلو محدودیت سرعت

تابلو محدودیت سرعت همان تابلو دایره‌ای سفیدرنگ حاوی حاشیه قرمز است که اعداد انگلیسی درون آن حک شده‌‌اند. حاشیه قرمز تابلو راهنمایی‌ورانندگی دایره‌ای نشان‌دهنده اخطار و هشدار است؛ ازاین‌رو رانندگان این اخطار را به‌خوبی دریافت می‌کنند. باتوجه‌به تفاوت سرعت مجاز در هر مکان خاصی، این تابلوها در انواع ۳۰ کیلومتر، ۶۰ کیلومتر، ۸۰ و حتی اعداد بالاتر هم در مجموعه ترافیک کالا تولید می‌شوند.

جنس تابلوهای محدودیت سرعت در ماندگاری و میزان تأثیر آن‌ها در حوادث جاده‌ای نقش بسزایی دارد. ازاین‌رو استفاده از ورقه‌های گالوانیزه، PVC و ورقه‌های آلومینیومی درجه یک با ضخامت کمتر از یک سانتیمتر در تولید تابلو حداکثر سرعت رایج است. دیده‌شدن تابلو حداکثر سرعت ۳۰ و ۶۰ در تاریکی شب امری حائز اهمیت است که بدین منظور تابلوهای مذکور را با شب‌نماهای باکیفیت پوشش می‌دهند. البته که شبرنگ‌های ترافیکی هم در این تابلوها بکار گرفته می‌شوند، کیفیت برچسب‌ها در کیفیت تابلو و میزان کارایی آن بسیار مؤثر است.

تابلو حداقل سرعت ۳۰ کیلومتر

همان‌طور که سرعت بالاتر از حد مجاز خطرآفرین است، سرعت بسیار پایین در برخی اماکن نیز سبب حوادث راهنمایی‌ورانندگی می‌شود. از‌این‌رو تابلو حداقل سرعت ۳۰ کیلومتر باهدف آگاه‌سازی رانندگان طراحی و تولید شده است. تابلو حداقل سرعت، یک تابلو فلزی  دایره‌ای آبی‌رنگ است که حداقل سرعت مجاز با رنگ سفید در مرکز آن حک می‌شود. این تابلوهای ترافیکی اغلب در محدوده پروژه‌های عمرانی، بزرگراه‌ها، محدود‌ه‌های ناامن و ... نصب می‌شوند.

تابلو حداقل سرعت 80 کیلومتر

 

تابلو حداکثر سرعت مجاز ۳۰ و ۶۰ را کجا نصب کنیم؟

هدف از خرید تابلو حداکثر سرعت مجاز چیست؟ ایجاد ایمنی مطلوب در محدوده مدارس، خیابان‌های پرتردد، نزدیک پیچ‌ها و خیابان‌های سرپوشیده هدف اصلی تهیه این تابلوها محسوب می‌شود. نصب تابلو حداکثر سرعت در خطهای عبور نیز امنیت عابران و رانندگان را به بهترین وجه فراهم می‌کند. تابلو حداکثر ۳۰ کیلومتر اغلب در نزدیک مدارس، دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها، درون تونل‌ها و زیرگذرها نصب می‌شود. درحالی‌که تابلو حداکثر سرعت ۶۰ کیلومتر در جاده‌های برون‌شهری کاربرد بیشتری دارد.

خرید تابلو اخطار سرعت

قیمت تابلو محدودیت سرعت به عوامل متعددی چون جنس آن، کیفیت و جنس برچسب و از همه مهم‌تر قطر و ضخامت آن بستگی دارد. تفاوت قیمت تابلو حداکثر سرعت مجاز با تابلو حداقل سرعت مجاز نیز  به همین عوامل بستگی دارد. قیمت تابلو حداکثر سرعت و حداقل سرعت معمولاً در نوسان است؛ بنابراین بهتر است هنگام خرید تابلوهای حداکثر سرعت مجاز، ابتدا ویژگی‌های مدنظر تابلو تعیین شود، سپس استعلام قیمت و ثبت سفارش صورت گیرد. البته که قیمت خرید تابلو محدودیت سرعت در مقایسه با کارایی آن بسیار ناچیز است. چنانچه قصد خرید انواع تابلو ویژه محدودیت سرعت با قیمت مناسب دارید. مجموعه ترافیک کالا با مشاوره رایگان و محصول مرغوب، خریدی مطلوب را برایتان رقم می‌زند.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha