Previous
Next

تابلو مدرسه

تابلو هشدار مدرسه یا همان تابلو مدرسه در دسته تابلو محلی و تابلو اطلاع رسانی قرار دارد . 

محصولات مرتبط

حفظ امنیت و سلامت دانش‌آموزان در محوطه مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان منوط به نصب تابلو مدرسه در محدوده ۵۰ متری مدارس است. نمادها و اشکال روی این تابلوها با مضمون آگاهی‌بخشی به رانندگان وسایل نقلیه در اطراف مدرسه طراحی شده‌اند. استفاده از چندین تابلو برای اطلاع‌رسانی بهتر و حفظ امنیت بیشتر مسئله موردتوجه مدیران و مسئولان مدارس است. ازاین‌رو خرید لوازم هشدار مدرسه در انواع و اشکال مختلف امری الزامی است.

یکی از انواع تابلو مدارس

علائم هشدار برای مدرسه و دبیرستان

تابلو مدرسه همان تابلو فلزی گرد یا مربعی است که اشکال و نوشته‌های آگاهی‌بخش و هشداردهنده روی آن حک شده‌اند. طبق تحقیقات انجام شده سالانه تصادفات بسیاری در نزدیکی مدارس و محل عبور و مرور دانش‌آموزان اتفاق می‌افتد. ازاین‌رو تهیه و نصب این تابلوها علاوه بر حفظ سلامت دانش‌آموزان و رانندگان، سبب ایجاد نظم در محیط می‌شود. باید توجه داشت که طراحی و تولید این تابلوهای اخطاری امری تخصصی است و باید از مراکز تخصصی تهیه شوند.

انواع تابلو مدرسه

شاید مضمون انواع تابلو مدارس یکی باشد؛ اما طرح تابلو مدرسه، نوشته روی آن و جنس تابلو سبب ایجاد تفاوت در آن‌ها می‌شود. تابلو اعلانات مدرسه در دو نوع ثابت و متحرک قابل تهیه است. تابلوهای ثابت عمدتاً به شکل دایره و مثلث حاوی حاشیه قرمزرنگ هستند. درج لوگو دانش‌آموز و سرعت مطمئنه در این تابلوها عابران و رانندگان را از وجود مدرسه در آن نزدیکی آگاه می‌کند. تابلو مدارس متحرک بیشتر هنگام عبور دانش‌آموزان از خط عابر پیاده استفاده می‌شود که حاوی لوگو عبور دانش‌آموزان هستند.

تهیه بهترین تابلو هشدار برای مدرسه

کیفیت ورقه گالوانیزه، طراحی استاندارد تابلو، عکس تابلو مدرسه، ثبات رنگ و همچنین وزن مناسب تابلو مدرسه از نکات حائز اهمیت هنگام خرید آن است. باتوجه‌به نصب تابلو زنگ هشدار مدرسه در محیط باز، مقاومت آن در برابر عوامل محیطی امری شایان توجه است. ترافیک کالا نیز با طراحی و تولید انواع علائم هشدار برای مدرسه و دبیرستان طبق استانداردهای مدنظر، خدمات چشمگیری در این زمینه به مشتریان ارائه می‌دهد.

تابلو عبور اطفال

تابلو عبور اطفال یکی از مهم ترین تابلو های راهنمایی و رانندگی بوده که هدف استفاده از آن جلوگیری از بروز حادثه و خطا میباشد. این نوع از تابلو در دسته تابلو های اخطاری یا هشدار دهنده قرار میگیرد.

انواع تابلو راهنمایی و رانندگی

تابلو های راهنمایی و رانندگی در سه دسته اصلی قرار دارند.

 • تابلو منع کننده : این نوع تابلوی راهنمایی و رانندگی انجام فعالیت مورد نظر را برای راننده ممنوع و منع میکند. این نوع از تابلو ها عموما بصورت دایره ای شکل و با حاشیه قرمز رنگ هستند.
 • تابلو هشدار دهنده یا اخطاری : این نوع از تابلو وجود یک خطر در ادامه مسیر را به راننده وسیله نقلیه هشدار میدهد. تابلو عبور اطفال در دسته تابلو های هشدار دهنده قرار میگیرد. تابلو های هشدار دهنده به شکل مثلث خوابیده روی یک قاعده و با حاشیه قرمز رنگ هستند.
 • تابلو های راهنما: نوعی از تابلو ها هستند که راننده وسیله نقلیه را برای ادامه مسیر و انجام فعالیت راهنمایی میکند. این نوع از تابلو ها عموما مستطیلی بوده و رنگ آنها سفید و یا آبی است.

تابلو عبور اطفال چیست ؟

تابلو عبور اطفال نوعی از تابلو های هشدار دهنده است که عبور کودکان را به راننده هشدار میدهد. عموما از این نوع تابلو در کنار مهدکودک ها ، مدرسه ها ، پارک ها و زمین های بازی استفاده میشود. ظاهر تابلو به شکل یک مثلث قرمز رنگ با راس بالا و حاشیه قرمز رنگ میباشد که در مرکز آن تصویری از یک یا چند کودک کشیده شده است.

ویژگی های تابلو عبور اطفال

تابلو عبور اطفال با ویژگی ها و ابعاد مختلفی تولید میشود اما بطور کلی میتوان از ویژگی های زیر برای تولید تابلو عبور اطفال نام برد :

 • رنگ الکترو استاتیک
 • قالب مثلثی
 • جنس بدنه از ورق گالوانیزه
 • ارتفاع بدنه 60 سانتیمتر
 • ویژگی شبرنگ از نوع لانه زنبوری

انواع تابلو عبور اطفال

این نوع از تابلو دارای کاربرد و استفاده فراوان در محیط های شهری و مسکونی میباشد که به شکل ها و انواع گوناگون تولید شده و مورد استفاده قرار میگیرد. از انواع تابلو عبور اطفال میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تابلو عبور اطفال پلاستیکی برچسب دار
 • تابلو پلاستیکی پرس شده بر روی ورق گالوانیزه
 • تابلو شبرنگ پرس شده روی آلومینیوم
 • شبرنگ پرس شده روی ورق گالوانیزه
 • شبرنگ پرس شده بر روی ورق PVC
 • پلاستیکی پرس شده
 • پلاستیک با قالب فلزی

قیمت تابلو عبور اطفال

قیمت تابلو عبور اطفال با توجه به نوع ساخت آن و همینطور متریال استفاده شده میتواند متغیر باشد. استفاده از ویژگی های دیگر مانند لامپ ها و همینطور روکش های عایق نیز در قیمت تابلو عبور اطفال تاثیر گذار هستند. شما عزیزان میتوانید تابلو عبور اطفال را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه ما خریداری کنید.

خرید تابلو عبور اطفال

همانطور که دیدیم تابلو عبور اطفال از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خرید تابلو عبور اطفال برای مکان هایی که عبور و مرور کودکان مانند مدرسه در آنجا زیاد است امری ضروری است. شما میتوانید انواع مختلف تابلو عبور اطفال را از فروشگاه ترافیک کالا خریداری کنید.  

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha