Previous
Next

تابلو اختصاص علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه

تابلو اختصاص علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه از الزامات جاده‌های درون‌شهری و برون‌شهری برای حفظ کیفیت عبورو‌مرور وسایل نقلیه متفاوت است.

محصولات مرتبط

عبور و مرور در جاده‌های درون‌شهری و برون‌شهری با محدودیت‌ها و شرایط خاصی همراه است. تابلو اختصاصی علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه بدون نیاز به هیچ‌ توضیح اضافه‌ای ممنوعیت‌ها، هشدارها و محدودیت‌های لازم را به رانندگان اطلاع می‌دهد. آنچه که اهمیت دارد انتخاب تابلو متناسب با وضعیت خیابان از میان انواع متنوع تابلو اختصاص علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه است.

انواع تابلو اختصاص علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه

تابلو اختصاص علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه همان تابلوهای ابتدای اتوبان‌ها، آزادراه‌ها، زیرگذرها و ... هستند که ورود گروه خاصی از وسایل نقلیه را ممنوع و یا مشروط می‌کنند. در واقع این تابلوها رانندگان را از وضعیت جاده و امکان ورود آن‌ها به جاده را تعیین می‌کنند. تابلوهای اختصاص علائم انتظامی متناسب با هر جاده و وسیله‌ نقلیه‌ای متفاوت هستند. به طور مثال تابلو ورودی تونل‌ها با تابلو زیرگذرها و اتوبان‌ها متفاوت است. ازاین‌رو اطلاع از وضعیت جاده و اشراف به معنی تابلو امکان انتخاب انواع آن را فراهم می‌کند.

جنس و کیفیت تابلوهای اختصاصی

تابلو اختصاص علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه معمولا از جنس ورق گالوانیزه ضدزنگ تهیه می‌شوند. این تابلوها بنا به پیامی که دارند، در انواع دایره، مثلث و مستطیل طراحی و تهیه می‌شوند. استفاده از برچسب‌های مخصوص شبرنگ و شب‌نما برای اجرای تصاویر و نوشته‌های این تابلوها، سبب کیفیت محصول و میزان دید راننده می‌شود. فروشگاه ترافیک کالا در عرضه تابلوهای انتظامی و تابلو های ترافیکی مرغوب و باکیفیت سابقه درخشان دارد. به عبارتی خرید بی‌واسطه از این فروشگاه سبب تهیه تابلو اختصاص علائم انتظامی به گروه خاصی از وسایل نقلیه مناسب، مقاوم و ارزان می‌شود.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha