Previous
Next

تابلو ریزش سنگ

تابلو ریزش سنگ در جاده‌ها به منظور هشدار دادن به رانندگان در مورد خطرات مربوط به ریزش سنگ و سایر مواد ناگهانی از بالا مانند از بالا ریزیدن آب، یخ، برف، گل و برگ، شاخه درختان، و غیره نصب می‌شود. با نصب این تابلو ترافیکی، رانندگان به خطرات مربوط به ریزش سنگ در جاده توجه خواهند کرد و با کاهش سرعت و افزایش توجه خود، می‌توانند جلوی حوادث و ناگهانی‌ها را بگیرند. علاوه بر این، نصب تابلو ریزش سنگ به دلیل کاهش حوادث و کمک به حفظ امنیت رانندگان، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

محصولات مرتبط

تابلو ریزش سنگ چیست؟

تابلو ریزش سنگ یکی از ابزارهای ایمنی رانندگی و یک تابلوی هشداردهنده بسیار مهم است که برای جلوگیری از ریزش سنگ‌ها به رانندگان هشدار می‌دهد. این تابلو با توجه به ارتفاع و میزان تراکم سنگ‌های در جاده، برای رانندگان هشدار می‌دهد.

تابلو ریزش سنگ در جاده‌ها نیز به عنوان یکی از ابزارهای ایمنی در نظر گرفته می‌شود. این تابلوها در نقاطی که ریسک ریزش سنگ وجود دارد، مانند نواحی کوهستانی، کنار جاده‌های شیب‌دار، محل‌هایی که به دلیل انجام کارهای ساختمانی در نزدیکی جاده خطر وجود دارد و غیره، نصب می‌شوند. هدف اصلی این تابلوها اطلاع‌ رسانی به رانندگان و عابرانی است که در این محل‌ها حضور دارند، تا با اطلاع از وجود خطر، اقدامات ایمنی لازم را انجام دهند و از بروز حوادث جلوگیری شود.

جنس تابلو ریزش سنگ

تمامی تابلوهای ترافیکی، از جمله تابلوهای ریزش سنگ، با کیفیت ساخته شده‌اند. این تابلوهای هشداردهنده با استفاده از جنس‌های با کیفیت و مقاوم، مانند آلومینیوم و پلی کربنات، تولید شده‌اند و به‌طور ویژه برای نصب در مناطقی با خطر ریزش سنگ یا مناطق کوهستانی طراحی شده‌اند.

ویژگی‌های تابلو ریزش سنگ

تابلوهای ریزش سنگ از نظر ایمنی برای رانندگان بسیار حائز اهمیت هستند و در بسیاری از جاده‌ها و محورهای اصلی استفاده می‌شوند.

ویژگی‌های تابلوهای ریزش سنگ شامل مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی، نور خوردگی و همچنین ضربه و خطا می‌باشد. این تابلوها با استفاده از روش‌های پیشرفته چاپ و طراحی، قابلیت نصب در محیط‌های مختلف و با ابعاد و اشکال متنوعی را دارا هستند.

تابلوهای ریزش سنگ باید دارای ویژگی‌های زیر باشند:

  • واضح و قابل خواندن باشند.
  • برای رانندگان در شب نیز قابل رؤیت باشند.
  • مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و تغییرات دمایی باشند.
  • قابل نصب و حمل باشند.
  • توسط مسئولین جاده‌ای با نگهداری و پایش مرتب و به‌روزرسانی شوند.

  • ویژگی‌های تابلو ریزش سنگ

قیمت تابلو ریزش سنگ

تابلوهای ریزش سنگ یکی از مهمترین تابلوهای هشدار دهنده در جاده‌ها هستند که موجب کاهش حوادث و افزایش ایمنی رانندگان می‌شوند. ترافیک کالا به عنوان یکی از ارائه دهندگان تابلوهای ریزش سنگ، تابلوهای با کیفیتی را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد. قیمت تابلو ریزش سنگ بستگی به جنس، اندازه و نوع نصب آن دارد. ترافیک کالا با ارائه قیمت مناسب برای تابلوهای ریزش سنگ، سعی در رضایت مشتریان خود دارد و همواره به دنبال افزایش ایمنی در جاده‌هاست.

خرید تابلو ریزش سنگ

اگر شما به دنبال یک تابلوی هشداردهنده با کیفیت بالا هستید که بتواند در مقابل ریزش سنگ های ناگهانی از کوه ها و تپه ها به شما هشدار دهد، تابلوهای ما مناسب برای شما هستند. با تابلوهای ترافیک کالا، شما می توانید از یک تابلوی اخطاری با کیفیت بالا برای هشداردهی در برابر خطرات جاده ای استفاده کنید. شما می‌توانید از فروشگاه ترافیک کالا تابلوی ریزش سنگ را خریداری کنید. برای خرید، می‌توانید از قسمت جستجوی سایت از عبارت "تابلو ریزش سنگ" استفاده کنید و پس از مشاهده محصولات مربوطه، با انتخاب محصول مورد نظر و افزودن به سبد خرید، سفارش خود را نهایی کنید. سپس با پرداخت هزینه و ارسال اطلاعات مربوط به آدرس و شماره تماس، محصول به شما ارسال خواهد شد.

تابلو ریزش سنگ در جاده‌ها به منظور هشدار دادن به رانندگان در مورد خطرات مربوط به ریزش سنگ و سایر مواد ناگهانی از بالا مانند از بالا ریزیدن آب، یخ، برف، گل و برگ، شاخه درختان، و غیره نصب می‌شود. با نصب این تابلوها، رانندگان به خطرات مربوط به ریزش سنگ در جاده توجه خواهند کرد و با کاهش سرعت و افزایش توجه خود، می‌توانند جلوی حوادث و ناگهانی‌ها را بگیرند. علاوه بر این، نصب تابلو ریزش سنگ به دلیل کاهش حوادث و کمک به حفظ امنیت رانندگان، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha