Previous
Next

تابلو راه از راست باریک می‌شود

محصولات مرتبط

تابلو راه از راست باریک می شود

جاده ها و مسیر های سواره رو بر اساس درجه بندی و محل عبور از تعداد خطوط عبور متغیر استفاده میکنند. این خطوط عبور بر اساس قوانین وضع شده و درجه شریان های عبوری مشخص و طراحی میشود. در مکان هایی که قرار است تعداد خطوط عبور کمتر شده و مسیر باریک تر شود، از تابلو های باریک شدن مسیر از جمله تابلو راه از راست باریک می شود استفاده خواهد شد.

تابلو راه از راست باریک می‌شود

همانطور که از نام تابلو پیداست، این تابلو بیانگر این است که مسیر سواره رو قرار است از سمت راست باریک تر شده و خطوط عبور خودرو کاهش پیدا کند. رانندگانی که در سمت راست جاده قرار دارند با دیدن تابلو راه از راست باریک می شود باید سرعت خود را تنظیم کرده و آماده تعویض مسیر و خط عبوری خود باشند. تابلو راه از راست باریک می شود یک تابلو هشدار دهنده به شکل مستطیل با حاشیه قرمز رنگ و پس زمینه سفید میباشد. در مرکز تابلو یک جاده رسم شده که خط سمت راست جاده در حال کج شدن است؛ این نشان دهنده باریک شدن مسیر از سمت راست میباشد.

ویژگی های نصب تابلو راه از راست باریک می شود

پس از خرید تابلو راه از راست باریک می شود و آماده شدن برای نصب آن ، باید نکات مهم مرتبط با نصب تابلو راه از راست باریک می شود را رعایت کرد. تابلو باید در مکانی قرار داشته باشد که برای تمامی خودرو ها قابل دید باشد. فاصله و محل نصب تابلو با توجه به شیب و شکل جاده میتواند متغیر باشد. به عنوان مثال نصب تابلو درجاده هایی با کناره آسفالت عریض باید 120 سانتی با کناره فاصله وجود داشته باشد. طول تابلو نیز باید حداقل 2 بوده تا از فاصله دور نیز دیده شود. در خیابان هایی که برخورد نور آفتاب باعث دیده نشدن تابلو میشود، بهتر است تابلو با زاویه 30 الی 45 درجه نسبت به محور قائم بر مسیر نصب شود.

ویژگی تابلو راه از راست باریک می شود

تمامی تابلو های ساخته شده توسط تیم تولیدی ما از جنس ورق گالوانیزه با کیفیت بوده که در برابر خوردگی و زنگ زندگی مقاوم است. به منظور افزایش طول عمر و استحکام تابلو نیز از برچسب و رنگ های الکترواستاتیک بر روی تابلو استفاده میشود. پایه تابلو راه از راست باریک می شود از جنس فولاد ضد زنگ بوده و طول آن بر اساس نوع سفارش و خرید میتواند متفاوت باشد. در صورت نیاز از برچسب های  شبرنگ و منعکس کننده نور نیز برای افزایش دید استفاده میشود.

خرید تابلو راه از راست باریک می شود

همانطور که دیدیم تابلو راه از راست باریک می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و آگاهی کافی را به رانندگان برای کنترل سرعت و تغییر مسیر عبور میدهد. شما عزیزان میتوانید تابلو راه از راست باریک می شود و دیگر انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی را از ترافیک کالا خریداری کنید. جهت دریافت قیمت بروز محصولات از فروشگاه ترافیک کالا دیدن فرمایید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha