Previous
Next

تابلو خروجی از ازاد راه 100 متر

 • مقاومت زیاد را در برابر شرایط جوی خاص
 • مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
 • دید بالا به دلیل استفاده از شبرنگ
 • ماندگاري و عمر بالا
 • نصب اسان

محصولات مرتبط

تابلو خروجی از آزادراه 100 متر

خروجی از آزادراه 100 متر یکی از تجهیزات ترافیکی است که به شما اطلاع می دهد که 100 متر با خروجی ازاد راه فاصله دارید و این خیلی نزدیک است اگر قصد خروج از آزاد راه را دارید سریع تصمیم خود را بگیرید و از راهنما برای نشان دادن قصد خود به خودروهای دیگر استفاده کنید. هنگام آماده شدن برای خروج از آزادراه، باید حداقل 5 ثانیه قبل از رسیدن به خروجی علامت دهید. هنگام پشتیبان گیری بدون چرخش کامل به چپ یا راست، از فرمان یک دست استفاده می شود. وقتی جاده مملو از برف است باید سرعت خود را به نصف کاهش دهید.

نکته : هنگام خروج از آزاد راه، از کاهش سرعت در خود آزاد راه خودداری کنید. صبر کنید تا در لاین کاهش سرعت قرار بگیرید و سپس سرعت خودرو را کم کنید تا سرعت شما با سرعت رمپ خروجی اعلام شده مطابقت داشته باشد. اگر خطری پیش روی خود دیدید یا در مواقع اضطراری، با روشن کردن چراغ خطر با راننده پشت سر خود ارتباط برقرار کنید.

انواع تابلو های خروجی آزاد راه در تابلو اطلاعاتی

1- تابلو خروجی از ازاد راه 100 متر ( همین محصول )

2- تابلو خروجی از ازاد راه 200 متر

3- تابلو خروجی از آزاد راه 300 متر

تابلو خروجی از آزادراه 100متر

اقدامات لازم برای مواجه شدن با این شرایط

مراحل خروج از آزاد راه به شرح زیر می‌باشد:

 • از قبل برنامه ریزی کنید و در نزدیک ترین خط به خروجی مقصد خود ادغام شوید.
 • هنگام تغییر خط سیگنال دهید.
 • هنگام وارد شدن به خط کاهش سرعت از سرعت خود بکاهید.
 • زمانیکه وارد مسیر رمپ خروجی شدید به علائم و محدودیتهای سرعت توجه کنید.
 • همیشه هنگامی که پیچ یا مسیر دایره شکلی در خروجی قرار دارد مطمئن شوید که به اندازه کافی سرعت خود را کاهش داده و کنترل وسیله نقلیه در اختیار شما می‌باشد.

چرا تابلو خروجی از آزادراه 100 متر مورد نیاز است؟

این تابلو به رانندگان اطلاع می دهند که خروجی آزادراه خیلی نزدیک است و 100 متر بیشتر با آن فاصله ندارند و حواستان را جمع کنید تا خروجی را از دست ندهید . زودتر اقدامات لازم را انجام دهند و به طور ناگهانی در آزادراه نپیچید که خیلی خطرناک و خطر افرین است. نگران نباشید اگر خروجی خود را از دست دهید دوباره شانس بازگشت به خروجی در راه پیش رو به شما داده می شود.

اگر خروجی خود را در آزادراه از دست داده اید چه باید بکنید؟

اگر خروجی خود را از دست دادید، توقف نکنید، پشتیبان نگیرید، یا سعی نکنید در آزادراه بپیچید . در خروجی بعدی باید از آزادراه خارج شوید و به خروجی که از دست داده اید بازگردید.

سایر اقدامات ایمنی

علاوه بر نصب تابلو خروجی از آزادراه 100 متر در نزدیکی خروجی بهتر است از موانع ایمنی برای جداسازی خروجی آزاد راه استفاده کنند. مانند: موانع نیوجرسی ، بشکه ترافیکی ، کاشن تانک ، استوانه ترافیکی و مخروط های ترافیکی و... زیرا به رانندگی دقیق‌تر کمک می‌کنند.

خروجی از آزادراه 100متر

مزایای تابلو خروجی از آزادراه 100 متر

 • بدنه اي از جنس گالوانيزه دارد .
 • جنس رنگ آن از نوع الكترواستاتيك است كه باعث ماندگاري و عمر بالاي تابلو مي شود.
 • مقاومت بالايي در برابر هر گونه شرايط اب و هوایی و بارندگي و برف دارد.
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی .
 • در اين تابلو براي ديد بهتر از شبرنگ استفاده می شود.
 • نصب ان نیز راحت است.

خرید و سفارش

برای آشنایی با تابلوهای ترافیکی و خرید آن‌ ها، فروشگاه‌­ های معتبر و تحت نظارت راهنمایی و رانندگی بهترین انتخاب هستند. این مراکز با دارا بودن انواع تابلوهای مختلف ترافیکی در طرح‌­­ها و مدل­‌های متفاوت در آشنایی شما با تابلوها جاده‌­ای بسیار تاثیرگذار هستند. قیمت تابلوهای ترافیکی جاده ای براساس نوع کاربرد و مشخصات فنی آن تعیین می­‌شود.

شرکت ترافیک کالا با داشتن سابقه در تولید و فروش انواع تابلوهای ترافیکی با ابعاد مختلف طبق استانداردهای وزارت راه و شهرداری اماده تولید سفارشات شما می باشد.  شما می توانید انواع تابلوهای ترافیکی و تجهیزات ایمنی راه ها و..  با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به صورت اینترنتی سفارش دهید . و یا برای اطلاع از قیمت و خرید و یا سفارش محصولات مد نظر از ترافیک کالا با مشاوران ما تماس بگیرید یا مستقیماً با شماره 09352621162 تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشیم.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha