Previous
Next

تابلو پل متحرک

محصولات مرتبط

تابلو پل متحرک

تابلو های راهنمایی و رانندگی تقریبا در تمامی جاده ها و مسیر های سواره خور دیده میشوند. برخی از تابلو ها که داخل محیط شهری و مسکونی هستند دارای سایز کوچک تری بوده اما ممکن است به دفعات دیده شوند. برخی از تابلو ها که جاده ها مورد استفاده قرار میگیرند ابعاد بسیار بزرگتری داشته اما تعداد نصب آنها در یک مسیر مشخص کمتر است. تابلو پل متحرک از دسته تابلو های راهنمایی و رانندگی بوده که موارد استفاده از آن بسیار کم میباشد. همانطور که از نام این تابلو پیداست محل نصب آن در نزدیکی پل های متحرک میباشد.

تابلو پل متحرک چیست ؟

پل متحرک به نوعی از پل گفته میشود که تمام آن یا قسمتی از آن قابلیت جابجایی داشته و برای عبور کشتی و یا قایق و در برخی موارد عبور قطار قطعات متحرک پل حرکت میکنند. زمانی که پل در حالت متحرک قرار داشته و باز شده است ، رانندگان باید پشت پل و در فاصله ایمن توقف کنید. استفاده از تابلو پل متحرک به منظور هشدار به رانندگان نسبت به وجود پل متحرک است. حتی در زمانی که پل در حالت عادی خود قرار دارد ، راننده وظیفه دارد که با احتیاط و شرایط ایمنی بیشتری از روی پل حرکت کند.

  • تابلو پل متحرک

ویژگی های تابلو پل متحرک

در هنگام خرید تابلو پل متحرک باید ویژگی های این تابلو را در نظر داشته باشید.تابلو پل متحرک از آنجایی که در مجاورت آب قرار دارد ، باید تحمل کافی نسبت به برخورد آب را داشته باشد و ضد زنگ باشد. همچنین جنس تابلو باید به گونه ای باشد که علاوه بر ضد زنگ بودن ، مقاومت بالایی در برابر فشار و باد داشته باشد. تابلو باید از جنس استیل گالوانیزه باشد تا رطوبت و دما بر روی آن تاثیر گذار نباشد. عموما این نوع از تابلو یعنی تابلو پل متحرک ابعاد بزرگی دارد. روکش روی تابلو باید از الکترواستاتیک باشد تا مقاومت بالا و ماندگاری و استحکام داشته باشد. بهترین جنس برای تابلو پل متحرک، ورق گالوانیزه با روکش الکترواستاتیک و همینطور روکش عایق و شبرنگ بر روی آن است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تابلو پل متحرک

وجود ویژگی هایی همچون نوارهای شبرنگ و منعکس کننده نور ، چراغ های جانبی هشدار به منظور جلب توجه ، برچسب های عایق گرد و خاک ، ورق های روکش عایق و همینطور جنس تابلو از مواردی هستند که در قیمت تابلو پل متحرک تاثیر گذارند.

خرید تابلو پل متحرک

تا به اینجا با تابلو پل متحرک ، مفهوم آن ، ویژگی ها و همینطور قیمت آن آشنا شدیم. نکته مهم در هنگام خرید تابلو های راهنمایی و رانندگی ، خرید از فروشگاه و سازنده با کیفیت و با قیمت مناسب میباشد. بسیاری از افراد نگران قیمت تابلو پل متحرک و کیفیت آن هستند. شما عزیزان میتوانید انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی از جمله تابلو پل متحرک را از فروشگاه ترافیک کالا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید. جهت دریافت مشاوره ، استعلام قیمت بروز و ثبت سفارش ترافیک کالا در ارتباط باشید.  

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha