Previous
Next

تابلو پیچ به راست

محصولات مرتبط

تابلو پیچ به راست

تابلو های راهنمایی و رانندگی نقش بسیار مهمی در کنترل ترافیک و همینطور حرکت روان خودرو ها دارند. میتوان گفت که پس از دستور و حضور پلیس راهنمایی و رانندگی ، تابلو ها اولویت اجرا و تبعیت را دارند. انواع مختلفی از تابلو های راهنمایی و رانندگی در معابر و مسیر های سواره رو نصب و استفاده میشود که هرکدام معنی و مفهوم مخصوص به خود را دارند. سه دسته اصلی تابلو های راهنمایی و رانندگی عبارت است از تابلو های منع کننده یا بازدارند ،تابلو های هشدار دهنده و یا اخطاری و همینطور تابلو های راهنمای مسیر.

تابلو پیچ به راست

کاربرد تابلو پیچ به راست

این تابلو یکی از تابلو های هشدار دهنده یا اخطاری میباشد. تابلو های هشدار دهنده نوعی از تابلو های راهنمایی و رانندگی هستند که وجود یک حادثه و یا تغییر در ادامه مسیر را به راننده اخطار میدهند. شکل ظاهری تابلو پیچ به راست یک مثلث با راس رو به بالا بوده که دارای حاشیه قرمز رنگ و مرکز سفید رنگ است. علامت استفاده شده در این تابلو یک فلش منحنی مانند به سمت راست است که معنی آن وجود پیچ به سمت راست است. هدف استفاده از تابلو پیچ به راست هشدار دادن تغییر مسیر به سمت راست و وجود یک پیچ به این سمت است. زمانی که راننده خودرو این تابلو هشدار دهنده را میبیند وظیفه دارد که توجه خود را بر مسیر بیشتر کرده و آمادگی برای پیچیدن را داشته باشد.

ویژگی های تابلو پیچ به راست

تابلو های پیچ به راست یکی از تابلو های پر استفاده از جاده ها و مسیر ها میباشد. از این رو تابلو های ساخته شده به این منظور باید طول عمر بالایی داشته و مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی و جوی داشته باشند. مناسب ترین نوع برای خرید تابلو پیچ به راست تابلو ساخته شده از جنس ورق گالوانیزه میباشد که عایق مناسبی در برابر رطوبت و آب هستند. نقش و طراحی روی تابلو از رنگ الکترواستاتیک بوده که طول عمر بالایی داشته و با گذر زمان از بین نمیرود. عموما در هنگام خرید تابلو پیچ به راست از موارد جانبی جلب توجه مانند چراغ های هشدار دهنده و همینطور ویژگی شبرنگ و منعکس کننده نور نیز استفاده میشود.

قیمت تابلو پیچ به راست

مواردی هستند که در قیمت تابلو پیچ به راست تاثیر گذارند. جنس مواد استفاده شده در ساخت تابلو ، استفاده از ویژگی های جانبی مانند لامپ و شبرنگ و همینطور استفاده از ورق های پلاستیکی عایق برای طول عمر بیشتر از جمله موارد تاثیر گذار بر قیمت تابلو پیچ به راست هستند.

خرید تابلو پیچ به راست

امروزه فروشگاه های زیادی اقدام به عرضه و فروش تابلو های راهنمایی و رانندگی بصورت آنلاین کرده اند و همین امر سبب شده تا انتخاب و خرید سخت و دشوار باشد. شما عزیزان میتوانید انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی از جمله تابلو پیچ به راست را از فروشگاه ترافیک کالا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، استعلام قیمت بروز محصولات راهنمایی و رانندگی و همینطور مشاوره رایگان با تیم پشتیبانی و فروش ترافیک کالا در ارتباط باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha