Previous
Next

تابلو پیچ به چپ

محصولات مرتبط

تابلو پیچ به چپ

تابلو های هشدار دهنده یکی از پر استفاده ترین نوع تابلو های راهنمایی هستند. به طور کلی دسته اصلی برای تابلو های راهنمایی و رانندگی وجود دارد : تابلو های بازدارنده یا منع کننده ، تابلوهای هشدار دهنده یا اخطاری و همینطور تابلو های راهنمای مسیر. انواع مختلفی از تابلو های هشدار دهنده وجود داشته که هرکدام معنی و شرایط استفاده مخصوص به خود را دارند. در ادامه به معرفی و توصیف ویژگی های تابلو پیچ به چپ میپردازیم.

تابلو پیچ به چپ

تابلو پیچ به چپ چیست ؟

همانطور که گفته شد سه دسته اصلی برای تابلو های راهنمایی و رانندگی وجود دارد. تابلو پیچ به چپ در دسته تابلو های هشدار دهنده یا اخطاری قرار میگیرد. تابلو های هشدار دهنده نسبت به ادامه و تغییر ویژگی های آن مسیر هشدار صادر میکنند. تابلو پیچ به چپ به نوعی از تابلو هشدار دهنده یا اخطاری است که به راننده هشدار وجود پیچ تند به سمت چپ را میدهد. در صورت مشاهده این تابلو راننده باید توجه بیشتری به مسیر داشته و کنترل خود بر روی ماشین را برای پیچیدن بیشتر کند.

ویژگی تابلو پیچ به چپ

تابلو های پیچ به چپ موارد استفاده زیادی داشته و در بسیاری از خیابان ها و مسیر های سواره رو مشاهده میشود. جنس تابلو ساخته شده از ورق گالوانیزه بوده که مقاومت بالایی در برابر تغییرات جوی و رطوبت دارد. تابلو پیچ به چپ یک تابلو با شکل مثلث خوابیده بر روی یک قاعده بوده که حاشیه آن قرمز و درون آن سفید میباشد. در وسط تابلو علامت یک فلش و منحنی به سمت چپ وجود دارد. ابعاد تابلو بر اساس محل مورد استفاده میتواند متغیر باشد. بر روی تابلو نیز از رنگ الکترواستاتیک به منظور ماندگاری بیشتر و افزایش طول عمر استفاده میشود. رنگ اسفتاده شده بر روی تابلو میتواند حالت شبرنگ و منعکس کننده نور داشته تا در شب نیز به راحتی دیده شود.

قیمت تابلو پیچ به چپ

در صورتی که قصد خرید تابلو پیچ به چپ دارید بهتر است با عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن آشنایی داشته باشید. ابعاد تابلو اولین مورد است که میتواند بر قیمت تابلو پیچ به چپ تاثیر بگذارد. تابلو های بزرگتر قیمت بالاتری نسبت به تابلو های کوچک دارند. استفاده از ویژگی های محافظتی و عایق نیز از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو پیچ به چپ است. استفاده از روکش های پلاستیکی و همینطور رنگ الکترواستاتیک از جمله این موارد است. همچنین استفاده از ویژگی شبرنگ ترافیکی و چراغ های جانبی به منظور افزایش دید نیز در قیمت تابلو پیچ به چپ تاثیر دارد.

خرید تابلو پیچ به چپ

شما عزیزان که قصد خرید تابلو پیچ به چپ را دارید میتوانید این محصول و دیگر محصولات مرتبط با راهنمایی و رانندگی و همینطور دیگر انواع تابلو هارا از فروشگاه ترافیک کالا خریداری کنید. تمامی محصولات ارائه شده با بالاترین کیفیت و با استفاده از مواد اولیه درجه یک تولید شده و همچنین قیمتی مناسب نسبت به دیگر فروشندگان دارد. جهت خرید تابلو پیچ به چپ ، استعلام قیمت بروز محصول و همینطور دریافت مشاوره با ترافیک کالا در ارتباط باشید.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha