Previous
Next

تابلو خطر سقوط در آب

محصولات مرتبط

تابلو سقوط در آب

علائم راهنمایی و رانندگی هشدار دهنده نوعی از تابلو ها و علائم هستند که به منظور نشان دادن خطر و هشدار در ادامه مسیر هستند. رانندگان وظیفه دارند تا توجه کافی به تابلو ها داشته و بر اساس هشدار و راهنمایی تابلو ها ، حرکت خود را کنترل کنند. در ادامه به بررسی تابلو سقوط در آب میپردازیم.

تابلو سقوط در آب

کاربرد تابلو خطر سقوط در آب

همانطور که میدانید از تابلو ها در مناطق مخصوص به خود استفاده میکنند و الگوی خاصی برای نصب و استفاده از تابلو های هشدار دهنده و همینطور راهنمایی و رانندگی وجود دارد. تابلو خطر سقوط در آب نیز از همین قاعده پیروی میکند. در مناطقی که خیابان و جاده در مجاورت و نزدیکی رودخانه ، دریاچه و یا دریا قرار دارد و یا انتهای مسیر سواره رو به آب میرسد ، از تابلو خطر سقوط در آب استفاده میشود. بنابر این هدف از خرید تابلو سقوط در آب استفاده از این تابلو در مکان های نزدیک به آب است.

ویژگی های تابلو سقوط در آب

تابلو های ساخته شده به منظور راهنمایی و علامت در راهنمایی و رانندگی دارای ویژگی های مخصوص در هنگام تولید هستند. در صورتی که قصد خرید تابلو سقوط در آب دارید بهتر است با این ویژگی ها آشنایی داشته باشید : • ساخت با برچسب روز رنگ • لایه ضد آب • ساخت با برچسب شب رنگ • قابلیت رفلکس نور • ساخت تابلو سقوط در آب با کاغذ گلاسه • ساخت تابلو با آلومینیوم • ساخت تابلو با چوب ضخامت بالا • قرار دادن لایه گالوانیزه • استفاده از ورق پی وی سی برای ساخت تابلو تابلو سقوط در آب میتواند با هر کدام از این ویژگی های ساخته شود. استفاده از ویژگی های متغیر و کمکی مانند استفاده از عایق های ضد آب و ضد زنگ سبب افزایش قیمت تابلو سقوط در آب میشود.

نکات مهم در هنگام خرید تابلو سقوط در آب

همانطور که گفته شد تابلو ها با ویژگی ها و مواد اولیه مختلف ساخته میشوند. در هنگام خرید تابلو سقوط در آب بهتر aست بزرگترین ابعاد تابلو خریداری شود تا دید مناسبی داشته باشد. همچنین تابلو باید قابلیت دید در شب را داشته باشد. از دیگر نکاتی که در هنگام خرید تابلو سقوط در آب باید به آن توجه کرد وزن مناسب تابلو و مقاومت آن در برابر وزش شدید باد و همینطور برخورد اب میباشد.

قیمت تابلو سقوط در آب

برای خرید تابلو های راهنمایی و رانندگی از جمله تابلو خطر سقوط در آب باید از قیمت تابلو سقوط در آب و همینطور موارد تاثیر گذار در قیمت اطلاع داشت. ساخت تابلو سقوط در آب با مواد درجه یک و با کیفیت باعث میشود که قیمت تابلو سقوط در آب بیشتر از مدل های پلاستیکی باشد. تابلو سقوط در آب به دلیل موقعیت قرار گیری باید ابعاد بزرگی داشته باشد تا به راحتی دیده شود ، ضد آب و ضد زنگ باشد و در ساخت آن از شبرنگ و مواد منعکس کننده نور استفاده شود. همین موارد باعث میشود که قیمت تابلو سقوط در آب نسبت به دیگر انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی بیشتر باشد.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha