Previous
Next

مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری

مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری، همان مخروط‌های قرمز شبرنگ دار مورداستفاده در خیابان‌ها و مسیرهای مختلف است. این مخروط‌ها محکم، ارزان، کاربردی و البته قابل جابه‌جایی هستند.

محصولات مرتبط

مخروط پایه دار 55سنگین با حلقه سانتی متری از تجهیزات ترافیکی کاربردی در هدایت ترافیک و ایجاد حفاظ و ایمنی در محدوده‌های مختلف است. مخروط پایه دار 55 سانتی متر، مخروط کله‌قندی قرمز رنگی است که مطابق استانداردهای جهانی تولید می‌شود.

پلی‌اتیلن متراکم بکار رفته در ساختار مخروط ۵۵ سانتی در برابر عوامل محیطی مخرب، مقاومت چشمگیری از خود نشان می‌دهد. طراحی خاص این مخروط‌های ایمنی سبب ایستادگی مناسب مخروط و قابلیت اتصال تعداد زیادی از آن‌ها به یکدیگر می‌شود.

مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری

مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری یا مخروط پایه دار 55 سانتی همان مخروط‌های کوچک نیم متری قرمزی هستند که کاربرد‌های ترافیکی خاصی دارند. مخروط‌های 55 سانتی از پلی‌اتیلن مرغوب و متراکم دست‌اول ساخته می‌شوند. پایه یا قسمت پهن و مسطح زیرین این مخروط در ایستادگی و مقاومت آن در برابر به زمین افتادن نقش بسزایی دارد. تعبیه حلقه کوچک در نوک مخروط نیز به‌منظور اتصال چندین مخروط در کنار یکدیگر صورت‌گرفته است.

مخروط پایه دار با حلقه 55 سانتی متری در واقع از سه بخش قرمز، برچسب شبرنگ ترافیکی و قسمت پایه تشکیل شده است. چسباندن شبرنگ سفیدرنگ در میانه مخروط، نقش بسزایی در افزایش دید رانندگان ایفا می‌کند. از سوی دیگر آنتی ‌یوی بکار رفته در ساختار مخروط، از آن در برابر اشعه نور خورشید محافظت می‌کند.

ویژگی‌های بارز مخروط پایه دار سنگین 55 سانتی

مخروط پایه دار 55 سانتی متری به دلیل مقاومت بالا و ساختار منحصربفردی که دارد، موردتوجه خریداران بسیاری قرار گرفته است. این مخروط‌ها در واقع علاوه بر انعطاف خاصی که دارند در برابر ضربه و فشار مقاومت چشمگیری از خود نشان می‌دهند. برخی از ویژگی‌های مخروط‌های پایه دار 55 سانتی شامل موارد ذیل هستند:

  • مقاومت در برابر تابش نور خورشید
  • مقاوم به سرما و گرما
  • قابلیت تحمل ضربات متعدد در شبانه‌روز
  • قابلیت ایستادگی قابل‌توجه
  • وزن مناسب
  • قابلیت جابه‌جایی و نصب آسان
  • رنگ ثابت و براق

مخروط پایه دار سنگین یا حلقه 55 سانتی متری در خیابان

موارد استفاده از مخروط پایه دار 55 سانتی متری

مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری، حفاظ و مانعی کاربردی در خیابان‌ها، معابر و پارکینگ‌ها است. این مخروط‌ها خیابان‌ها و مسیرهای تردد وسایل نقلیه را به‌راحتی تقسیم‌بندی کرده و در برخی موارد وجود محدودیت و خطر را به راننده اطلاع می‌دهند. استفاده از مخروط‌های ۵۵ سانتی در اطراف محدوده‌های کارگاهی، جاده‌های در دست تعمیر و اماکن در حال ساخت رایج و کارساز است. این مخروط‌ها سریع و راحت، مسیرها و نقاط مختلف را به طور موقت پوشش می‌دهند.

قیمت مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری

قیمت مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری باتوجه‌به ویژگی‌های ساختاری، کیفیت محصول و فروشگاه ارائه‌دهنده تعیین می‌شود. قیمت خرید این مخروط‌ها به‌طورکلی رقمی بسیار مناسب برای خرید چندین مخروط است. مخروط‌های درجه یک و مرغوب در کنار قیمت نسبتاً بالایی که به نسبت مخروط‌های بی‌کیفیت دارند، چندین سال قابل‌استفاده هستند. مجموعه ترافیک کالا به‌منظور تأمین تجهیزات ترافیکی موردنیاز، انواع مخروط‌های 55 سانتی، کله قندی 75 سانتی، 1 متری و 1.20 متری را به کاربران ارائه می‌دهد. قیمت خرید مخروط پایه دار سنگین با حلقه 55 سانتی متری با قیمت منصفانه و کیفیت بالا، خدمتی شایان توجه از سوی ترافیک کالا است.

کاتالوگ آنلاین ترافیک کالا

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha