Previous
Next

مخروط ترافیکی 75 سانتی

مخروط ترافیکی 75 سانتی همان مخروط کله‌قندی قرمز شبرنگ دار موجود خیابان است که هدایت ترافیک و تقسیم‌بندی مسیر را به عهده دارد. 

محصولات مرتبط

مخروط‌های ترافیکی نقشی پر‌رنگ در ایجاد حفاظ و جداسازی مسیرها از یکدیگر دارند‌. مخروط ترافیکی 75 سانتی یکی از انواع مخروط‌ها و استوانه‌های ترافیکی کاربردی است که جنسی مقاوم و طراحی خاصی دارد. وزن مطلوب و قابلیت جابه‌جایی آسان این مخروط‌ها سبب کارایی و محبوبیت بی‌نظیر آن شده است.

ارتفاع این مخروط‌ها نسبت به سایر مخروط‌ها در حد متوسط است. از‌این‌رو استفاده از مخروط 75 سانتی نسبت به سایر مخروط‌های کوتاه و بلند رایج‌تر است. قیمت خرید مخروط ترافیکی 75 سانتی در برابر کارایی و مقاومتی که دارد بسیار ناچیز است.

مخروط ترافیکی 75 سانتی

مخروط ترافیکی 75 سانتی

مخروط ترافیکی 75 سانتی یکی از تجهیزات ترافیکی کاربردی در تفکیک فضا و ایجاد محوطه مجزا است. این مخروط‌های قرمزرنگ همان‌طور که از نامشان پیداست با استفاده از پلی‌اتیلن مرغوب به شکل مخروط 75 سانتیمتری ساخته می‌شوند. نصب شبرنگ ترافیکی در قسمت میانی مخروط‌ علاوه بر زیبایی بصری آن، سبب افزایش دید رانندگان در شب و افزایش کارایی محصول می‌شود.

این محصول برخلاف ظاهر سبکی که دارد به علت زیره پلاستیکی مشکی، از وزنی مطلوب برخوردار است. از سوی دیگر تعبیه یک سوراخ در بالای مخروط امکان اتصال چندین مخروط را به کمک زنجیر و یا طناب میسر می‌کند.

ویژگی‌های مخروط ترافیکی 75 سانتی

مخروط کله‌قندی 75 سانتی به علت استفاده از مواد اولیه مرغوب و ساختار ظاهری دارای ویژگی‌های خاصی است. برخی از خواص قابل‌توجه این محصول شامل موارد ذیل هستند:

  • ساختاری مقاوم در برابر فشار و ضربه
  • جنس محکم و بادوام در برابر تابش نور آفتاب
  • مقاوم در برابر رطوبت و تغییرات دمایی در سرما و گرما
  • قابلیت جابه‌جایی آسان
  • قابلیت بازیافت

مخروط ترافیکی 75 سانتی در جاده

کاربرد مخروط ترافیکی کله‌قندی 75 سانتی

مخروط ترافیکی کله‌قندی در اغلب خیابان‌ها، پارکینگ‌ها، ورودی شهرها و ... مشاهده می‌شوند. خرید  مخروط ترافیکی 75 سانتی با اهداف مختلفی چون جداسازی مسیرهای رفت‌وآمد وسایل نقلیه و ایجاد نظم در مسیرهای تردد صورت می‌گیرد. به طور مثال این محصول انتخابی مناسب برای تعیین حد پارکینگ رستوران‌ها، بانک‌ها و ... در خیابان است. از سوی دیگر مخروط‌های 75 سانتی را می‌توان در پروژه‌های عمرانی به‌عنوان تجهیزات اخطار و هشدار محوطه کارگاهی و عملیاتی استفاده کرد. به‌طورکلی مخروط ترافیکی را می‌توان در جداسازی فضای ترافیکی استفاده کرد.

قیمت مخروط ترافیکی 75 سانتی

قیمت مخروط ترافیکی 75 سانتی بر اساس کیفیت و دوام آن تعیین می‌شود. همان‌طور که مشخص است قیمت مخروط باکیفیت و مرغوب رقمی معقول و منصفانه است. جنس شبرنگ سفیدرنگ، کیفیت و انعطاف پلی‌اتیلن، جنس زیره و در نهایت طراحی حرفه‌ای از عوامل مهم در قیمت آن هستند.

بسیاری از مواقع قیمت خرید مخروط ترافیکی 75 سانتی توسط فروشنده تعیین می‌شود که خرید محصول را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. مجموعه ترافیک کالا به‌عنوان فروشگاه منصف ارائه‌دهنده تجهیزات ترافیکی، مخروط ترافیکی را نیز با قیمت خرید از کارخانه و کم‌ترین سود به مشتریان ارائه می‌دهد. در واقع حذف واسطه سبب کاهش قیمت چشمگیر محصول و خرید آسان آن در مجموعه می‌شود.

مشخصات

نام محصولکله قندی 75 سانتی
ارتفاع75 سانتی متر

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha