Previous
Next

آینه محدب ترافیکی قطر 60 سانتی متر

آینه محدب جاده ای از جمله تجهیزات پر کاربرد در جاده ها و بزرگراه هاست که به منظور افزایش دید رانندگان در پیچ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات مرتبط

 آینه محدب جاده ای قطر ۶۰

آینه محدب جاده قطر ۶۰ سانتی متر از جمله پر کاربرد ترین محصولات ایمنی موجود در بازار است. براساس تحقیقات انجام شده از جمله مهمترین دلایل تصادفات جاده ای، نداشتن دید کافی است. به خصوص جاده هایی که دارای پیچ های تندی هستند و دید کافی برای دیدن ماشین هایی لاین روبرو وجود ندارد. ساده ترین راه حل برای جلوگیری از تصادفات جاده ای، نصب آینه های محدب است. به طور کلی این آینه ها به گونه ای طراحی شده اند که با نصب در محلی مناسب، نقاط کور رانندگان را از بین ببرد. به طور کلی این آینه ها قادر هستند تا حد قابل توجهی دید رانندگان را افزایش داده و از بروز تصادف های جاده ای جلوگیری کنند.

آینه محدب جاده

به طور کلی ساختار محدب این آینه ها سبب می شود تا پرتو های نور به صورت واگرا از آینه ساطع شوند. به این ترتیب دامنه دید افزایش پیدا کرده و نقاط کور به راحتی قابل رویت خواهد شد.

ویژگی ها و مشخصات فنی آینه محدب جاده ای قطر ۶۰ سانتی متری

به طور کلی آینه محدب بزرگراه یا جاده به واسطه ویژگی هایی که دارد بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است. از جمله ویژگی های این آینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساختار شیشه ای و پلی کربنات

از جمله مهمترین ویژگی های آینه های محدب، ساختار آن ها است. این ساختار ها سبب می شود تا ضمن کارآمدی هزینه ها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند. عموما ساختار های شیشه ای به علت مناسب بودن قیمت طرفداران بیشتری را به خود جذب کرده اند.

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی

بدنه و ساختار این آینه ها از متریالی ساخته شده است که در برابر رطوبت و خوردگی و به طور کلی شرایط نامناسب آب و هوایی از خود مقاومت نشان دهد.

افزایش دید رانندگان

از جمله مهمترین ویژگی های آینه های جاده ای می توان به افزایش دید رانندگان اشاره کرد‌. همانطور که گفته شد، این آینه ها قابلیت واگرا کردن پرتو های نوری را دارند و به همین علت دامنه دید رانندگان را در سر پیچ های جاده ای و حتی پارکینگ ها افزایش می دهند.

استحکام مناسب

از دیگر ویژگی های آینه های جاده ای محدب می توان به استحکام بالای آن ها اشاره کرد. به طور کلی متریال به کار رفته در این آینه ها به گونه ای انتخاب شده است که مقاومت آن ها در برابر ضربه های خارجی افزایش دهد. به همین دلیل احتمال آسیب دیدگی این آینه ها در جاده ها بسیار پایین است.

قیمت آینه محدب جاده

قیمت مناسب

قیمت آینه محدب جاده ای قطر ۶۰ بسیار مناسب بوده و متناسب با ویژگی های این دسته از آینه ها تعیین شده است. به طور کلی آینه های پلی کربنات به سبب استحکام بالاتر و همچنین گستره دید مناسب تر از قیمت بالاتری برخوردار هستند. قیمت بالای این محصولات سبب شده تا اکثر مردم خرید آینه های محدب شیشه ای را در دستور کار خود قرار دهند.

مشخصات

نظرات

نظرات (0)

پرسش و پاسخ

در حال حاضر هیچ سوالی برای مشتری وجود ندارد.


سوال شما با موفقیت برای تیم ترافیک کالا ارسال شد. به زودی در همین لینک پاسخی دریافت میکنید باسپاس
ارسال سوال
پنهان کردن فرم
Captcha